Reklama

Výprask vařečkou

Rodič (Po, 24. 1. 2011 - 16:01)

Tak tu čtu jak většina lidí odsuzuje výprask.No lidi já ze svích zkušenosti vím že je lepší výprask než pak aby dítě jste navštěvovali v nápravných zařízení a odvykání drog atd.Byl jsem taky takoví,že jsem jen domlouval dětem,a taky se mi to vymstli a dost hrozně.Mám syna 17 let je v diagnostyckým ustavě a léčí se z drog.A víte co mě řekli psychologové???Že jsem měl ho žezat a nikdy by se to nestalo!!!!!Podívej te se na dnešní mládež a srovnej te si z mládeží o 5-10 let pozadu.A to si dopisuji asi z 18 rodiči co mají stejnej problém jak já,bohužel dětí toho zrna je spousta a v životě už bych neuděla takouvou chybu u svéého syna jak dřív.Takž ohnout přez koleno a z rozumem nařezat na zadek než bude pozdě!!!!

Spank (Po, 24. 1. 2011 - 16:01)

máli někdo zájem si popvídat o výprascích,jsem ten pravej.A rád pomohu.Pište na email [email protected]

sakra (Ne, 23. 1. 2011 - 13:01)

Janě se trestání určitě...Co proti ní pořád máte hergot vždyt´ je to normální ženská tak jí neotravujte!

máma (Ne, 23. 1. 2011 - 13:01)

No víte každý normální rodič když by měl své dítě zbít a udělal by to tak by mu to při tom trestání mělo být líto že své dítě bije i když si myslí že je dobře když mu dá pár na zadek káždému normálnímu rodiči to líto je když své dítě musí zbít a nevižívá se v tom jako někdo tady...jsou lidi různí mě tady příde jako by tu byli lidi co tu bijou své děti do extrému a lidi co své děti snad nebijou vůbec nebo já tomu fakt asi nerozumim neboco je tu někdo kdo je trestá normálně?

Niky (Ne, 23. 1. 2011 - 13:01)

Niky, plně tě chápu. Snaž...no možná hezčí je ,ale mě to tak nepříde no já dělám co můžu ,ale fakt to nejde

Fido (Ne, 23. 1. 2011 - 00:01)

Niky, plně tě chápu. Snaž se to brát s nadhledem a netrap se kvůli tomu, život je hezčí než ti předvádí tvoje okolí. Opravdu hodně dívek má podobné problémy - podívej se tady třeba na diskuzi "Problémy 14-letých". A zase napiš.

radek (So, 22. 1. 2011 - 22:01)

já ráda dostávám výprask...Ty jo, holku přesně s touhle úchylkou bych chtěl. Chodíš sem ještě, Hanko?

Simona (So, 22. 1. 2011 - 21:01)

Jaká fantazie, dnešní...Nechutný jak můžeš!!!Každej pátek sečítání hříchů?Ujetý a ubohý!!To ti řeknu !A na holou a připoutaní!6e se nestydíš ty sadysto takhle se chovat k vlastním dětem!!!!Ty grázle jedinej kdo by tady zasloužil si ty!!!Takový úchilný debylové jako ty patřej do krimu!!!6e se nestydíš...bejt na místě tvejch dětí volám linku bezpečí aby si tě odvezli ty parchante!!!

petr (So, 22. 1. 2011 - 21:01)

To já jednou v17 dostal za hulení marijánky bylo to asi tak minulej měsíc chtěl sem bejt frajer...mamka mi jasně řekla že jediný co mi netrpí je hulení ,chlast tak že se ožeru a chození za školu no myslel sem si že to nepozná, ale táhlo to ze mě,hrozně se rozzuřila nadávala a pochvilce mě zatáhla do pokoje musel sem si sundat kalhoty vzala řemen a už to jelo....do smrti sem na to nezapoměl a od té doby sem se toho ani nedotkl..a jsem rád

to jo... (So, 22. 1. 2011 - 21:01)

Proč ježišmarijá, dnes je...no ale v tolika letech?! a bez kalhotek? a klečet?Divný...

Niky (So, 22. 1. 2011 - 21:01)

ja jsem mela v sobotu oslavu...Já sem na tom stejně nevjeřila bych že to má někdo taky tak a mě je taky dvanáct:-)

Niky (So, 22. 1. 2011 - 20:01)

Já to mam doma taky těžký ,nemám oporu doma,veškole,u nikoho!Snad u jedný kámošky maximálně, ve škole mě otravujou spolužáci a když se bránim nebo o nich něco napíšu tak hned mam průse.. no tak tomu fakt nerozumim!!Jednou sem o nějaký krá..od nás ze třídy něco napsala a úča to nechala podepsat našim!A ještě se mi smála:ha ha ha to doma bude a ostatní učitelé se k ní přidali měla sem chut' je poslat někam!Doma na mě nadávali, všechno mi zakázali a musela sem si uklízet pokoj,což sem nechtěla tak mě táta dal facku až mi tekla krev!A ještě mě nakop!!Když sem ve škole řekla úče co doma tak se zasmála že mě zmlátili c!Já tomu fakt nerozumim!!!Co sem komu udělala... :'( :-( Měla sem cut' skočit z mostu!!!Utéct z domova všechno jenom abych byla pryč z tohodle blbýho světa!!Kde mě každej nenávidí...Ach jo porad'te mi prosím co mám dělat.Má to někdo doma jako já?...pocybuju... :-(

Hilmar (Čt, 20. 1. 2011 - 22:01)

Chápu.Takovýhle vyšší sexuální dovednosti by měli dělat je ti,co to ovládaji,jinak pak dochází k trapasům.

Alena (Čt, 20. 1. 2011 - 17:01)

Ale já to zkusila. Jde o vlastní zkušenosti, které mi už radši brání... Holt, někdy to nevyjde

Hilmar (Út, 18. 1. 2011 - 21:01)

Nejdřív si musíš říct,kde a jakej je problém.A pak ho odstranit.Připomíná mi to jednu holku co měla fantazii o milování na posedu.Ale v reálu to nikdy nevyzkoušela,nevím proč.

Alena (Út, 18. 1. 2011 - 17:01)

Zkušenosti, zkušenosti ty mi brání - je to hodně tenký led.

Hilmar (Po, 17. 1. 2011 - 17:01)

Alenko a proč to nechčeš zkusit naživo? Pokud najdeš dostatečně zkušenýho a citlivýho Mastera,tak ti tvoje sny splní.A věř,že je to lepší než jakýkoliv video.As tím že je hodně SUB holek jednoznačně souhlasím

Hilmar (Po, 17. 1. 2011 - 17:01)

Alenko a proč to nechčeš zkusit naživo? Pokud najdeš dostatečně zkušenýho a citlivýho Mastera,tak ti tvoje sny splní.A věř,že je to lepší než jakýkoliv video.As tím že je hodně SUB holek jednoznačně souhlasím

Básník (Ne, 16. 1. 2011 - 16:01)

Já bych své rodiče...A kolik je ti let, že si myslíš, že můžeš jen tak podat na někoho žalobu?

hm (Ne, 16. 1. 2011 - 15:01)

Já bych své rodiče...a své povinnosti znáš, když se tu tak oháníš žalobami?

Reklama

Přidat komentář