Reklama

Výprask vařečkou

simona (St, 2. 2. 2011 - 19:02)

Když mi máma dala ve 14...Co? facku?! To já bych tě asi taky seřezala ,ale rozhodně bych tě nechtěla vyhodit na ulici a mluvila bych s tebou no ,ale asi sibyl vážně rozzuřenej...facku?? c....no já žasnu

vpd (St, 2. 2. 2011 - 19:02)

No co.. mě by spíš...já nedostala

No... (St, 2. 2. 2011 - 19:02)

Zazi, já bych ti za tohle...já taky ,ale rozhodně né na holou to bych se styděla i já že takovýmu klackovy musim dát na holou

S.L (St, 2. 2. 2011 - 19:02)

No já myslím že normální rodič by své děti bezdůvodně nebil kdo jste dostal určitě jste si to zasloužili...

moje (Út, 1. 2. 2011 - 22:02)

moje kamarádka dostala přes zimní bundu,to prej byly rány po celým baráku!!!

Verča17 (Út, 1. 2. 2011 - 19:02)

Tak mu dej čas a buď na něho hodná... Já taky nevím, jestli bych o výprasku chtěla se svým klukem mluvit. SPíš ne

njn (Út, 1. 2. 2011 - 11:02)

Ja jsem už taky dostal před holkou na zadek

Jana Fisher (Út, 1. 2. 2011 - 10:02)

Nazdar Verčo nevím proč se...Mě se stalo něco podobného, ale měla jsem tu "čest" to vidět přímo, bez dveří. Nevíš, jestli dostával na holou?

Dominika (Pá, 28. 1. 2011 - 04:01)

nechápem tých,ktory dostali...Nevím Niki, kolik Ti je, že jsi nikdy nedostala, ale chápu, že Ty nechápeš, nejdřív bys musela být bita, abys věděla, jak to příšerně bolí a pálí. Já dostávala prutem na holý zadek a vždycky jsem se svíjela, válela ze strany na stranu, brečela, řvala, kvílela, jak na porážce, doslova břišní tanec na posteli, až jsem z toho učůrávala. Nech se seřezat a pak uvidíš.

Denisa (Čt, 27. 1. 2011 - 19:01)

Ahoj, jestli je to fajn kluk,...Nazdar Verčo nevím proč se předemnou bojí přiznat,že byl bit,vždyt na tom nic není.Snad si nemyslí,že bych se mu smála,jak jsem zahlédla co se děje tak jsem běžela hned pryč samotné mi to bylo napříjemné že jsem přišla nevhod.Mrzí mně to že se mi vyhýbá.Co tedy mám Verčo dělat

Radek (Čt, 27. 1. 2011 - 17:01)

nechápem tých,ktory dostali...Tak se necim placni pres holej zadek a budes vedet jak to stipe a pali.

niki (St, 26. 1. 2011 - 22:01)

To Helena:
Když jsem...nechápem tých,ktory dostali vyprask ze ich z toho páli zadok.Ja som to ešte neskusila.ale ked vsetci píšu,ze to páli tak nechápem........

nikola (St, 26. 1. 2011 - 22:01)

Já včera zase dostala......a to prečo?bože nenávidím to!

Akia - ad taky (St, 26. 1. 2011 - 21:01)

Ta "mamina" by se asi hodně divila, kdyby už svoji dceru nikdy v životě neviděla. Děti, jak všichni VELMI DOBŘE víme, se ztrácejí i za slunečného dne, natožpak v noci.

Verča17 (St, 26. 1. 2011 - 20:01)

Ahoj, jestli je to fajn kluk, tak ho nenechávej. to je logické, že se hodně styděl a nedokázal se přiznat. Zvlášt jestli dostává výjimečně nebo dokonce poprvé, mohla bych vyprávět ...

Taky mamina (St, 26. 1. 2011 - 19:01)

K tem pozdnim prichodum. Mam kamaradku, ktera mi vypravela, jak jeji maminka ji rekla v deset domu. Samozrejme prisla pozdeji. Maminka v deset hodin vymenila zamek vypla zvonek a bylo. Moje kamaradka uz nikdy pozde domu neprisla. Tak co je lepsi?

Maminka (St, 26. 1. 2011 - 19:01)

Jo,jo to neni to lehke vychovavat. Deti , co se tu zucastnuji dizkuse, to poznaji az budou mit svoje deti a rodicum , to nemusim vykladat. priklanim se k lehcimu dostat na zadek nez bude pozde,ale dostala se mi do rukou kniha , kterou vrele doporucuji Jak mluvit,aby nas deti poslouchaly. Jak naslouchat,aby nam deti duverovaly. V knize je spousta konkretnich prikladu a uz jsem neco i vyzkousela v praxi a ono to funguje. Clovek se stale uci.Snazim se s detmi mluvit ,ale ten petilety na to mluveni zatim moc neni a tak opravdu nekdy nezbyva nez dat na zadek, samozrejme,ze me to netesi a vzdycky z toho mam trochu vycitky svedomi. Ale nekdy mi pripada, ze jsem mu tim zachranila zrovna zivot. Nekdy premyslim,ze az budou vetsi udelame si dovolenou nekde, kde to deti zrovna nemaji lehke. Mam kamaradku ktera zalozila organizaci ktera pomaha jednomu sirotcinci v Kambodze, kdyz muze jezdi tam pomahat s detmi nekdy je tam y par mesicu, pry nas uvita az prijedeme, asi to bude pro deti dost poucne. Uz ted jim ukazuji fotografie deti, ktere tam jsou a vypravim jim jejich pribehy/nekdy neuveritelne/. Starsi dcera si to uz zacina uvedomovat, ze to co maji tady deti vetsina deti na svete muze jen snit a neni to jen materialni stranka i to chozeni do skoly je pro vetsinu deti na svete nemyslitelne. Takze pro deti je vzkaz vazte si toho, co rodice pro vas delaji,nekdy to opravdu nemaji jednoduche a snazte se vyuzit jakoukoliv prilezitost, kterou mate ke svemu dobru. Byt ditetem je krasne a velice kratke pak uz se o vas opravdu nikdo nebude tak starat a zkuste komunikovat s rodici, reknete co citite, jakbyste chteli aby se k vam chovali. Uzijte si krasne a zdrave zivot je spousta veci, co se da delat.

Denisa (St, 26. 1. 2011 - 18:01)

Denisko,jako první udělej...Když jsem přišla domů tak jsem to řekla mamce.Byla překvapená protože Martin byl dítě kterého rozmazlovali.Mamka mi řekla ať už tam dnes nechodím,že po vejprasku nebude mít na nikoho náladu.Moje mamka se zná dobře s jeho mámou a ta jí řekla co se stalo za co byl Martin bit,Martin už dvakrát kouřil na záchodě,měl za to zaracha na 14dní.Jenže včera ho zase chytli a dostal poznámku takže k tomu týdnu zaracha navíc dostal řemenem.Když jsem se ho zeptala jestli mu ten výprask za to stál tak mi lhal,že žádný výprask nedostal a nadával mi.Pomohla jsem mu ale už s ním chodit nebudu.Nechci chodit s klukem,který lže.Co je na tom,že dostal výprask.

Spank (Út, 25. 1. 2011 - 20:01)

Denisko,jako první udělej že se ho zeptáš za co dostal na zadek.Jestli uzná sám že si to zasloužil,že něco přepísk není to sice úplně v pořádku,ale výchovně špatně taky ne.Za druhé zjisti jestli není trestanej ještě jinak.Skrátka jestli ty tresty nejsou přehnané a nejsou skolny k týrání.pokud se jedná jen o běžný výprask je to v mezí v pořádku,ale pokud je v tom více informuj ihned své rodiče a ty by měli informovat sociální službu.

Denisa (Út, 25. 1. 2011 - 18:01)

Kdo mi poradí jak se mám zachovat.Mam kamaráda,kterému je také třinact jako mně a bydlíme spolu ve stejném domě pomáhám mu s matikou.Dneska když jsem k němu přišla mamka mně posílala at přijdu později najednou jsem z pokoje uslyšela nářek otočila jsem se a uviděla jsem stín přes skleněné dveře jak dostává páskem.Jeho matka za mnou zavřela se slovy at přijdu za hodinu.Mám dělat jako by nic.

Reklama

Přidat komentář