Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Pavkol (So, 16. 1. 2021 - 09:01)

fakt díky moc za to pochopení

Pavkol ještě jednou (So, 16. 1. 2021 - 08:01)

docela by mě zajímalo co by jste řekl na ten koment psaný v 7:51

Bára (So, 16. 1. 2021 - 08:01)

Já tě chápu. Ty bys mi asi neublížil. A jestli se ti to jen líbí se jen dívat a nic víc bys nechtěl tak s tebou bych to asi dokázala se nestydět a tu potřebu udělat. Jen nevím kolik je ti let. Já jsem 25.

Pavkol (So, 16. 1. 2021 - 08:01)

a když si Báro vůči mě taková ochotně otevřená dneska už si čůrala?

Pavkol (So, 16. 1. 2021 - 08:01)

no mohla bys být moje dcera už mi bylo 40

Pavkol (So, 16. 1. 2021 - 08:01)

abych nepřípomínal to špatné tak ještě jednou moc děkuju KLáře a Jitce že mě pochopili

Pavkol (So, 16. 1. 2021 - 07:01)

a hlavně bych chtěl ještě jednou KLáře Jítě a ze začátku i natalii (než jsem to u ní zvoral) poděkovat za to že mě pochopili

Klára (So, 16. 1. 2021 - 07:01)

Už jsem vstala a musela jsem nutně čůrat a hned a prudce. Byla jsem hodně naplněná v bříšku a už bych to držet v pelíšku dlouho nevydržela. Niki pak přišla taky a měla z pipinky čůrání taky hodně, ale já to měla rychleji a víc. Ale už je to dobrý a půjdu připravit snídani a pak pojedeme na chaloupku nakrmit ptáčky. Myslím na Sluníčko jestli je ti už dobře ,že jsi se neozvala, když většinou ráno píšeš už brzy a myslím na Tebe Bertíku, abys to s Kristýnkou dobře prožil a dělej jen to co ona sama dovolí . Třeba se ještě hezky uvolni sám teď ráno a pak nebudeš mít takovou velkou touhu jen s ní se hned pipinkovat nebo čůrat. Báro, tys to vystihla přesně ten pocit, že holka když musí nutně čůrat venku, tak je bezbranná a nečůrá schválně před cizími lidmi, ale zase hodně lidí je slušných a nechají tě a neokukují. Mamča už jde do kuchyně, tak ji pomůžu. Libor ,ten se ještě pelíškuje ale sám se sebou a tak až tu zavoní káva a snídaně, to on se vykolébá taky.

Bertík (So, 16. 1. 2021 - 09:01)

Klárko já byl ráno já jsem si dal zákaz, aby se mi to neudělalo, abych měl pro Kristýnku hodně lásky v pindíkovi, ale měla jsi pravdu, já stejně měl v sobě, že se mi to chtělo udělat a jsem si tě představil, jak čůráš ráno jak se ti chtělo rychle a hned se mi to udělalo do ruky. Ale to nevadí. Já půjdu Kristýně koupit velkou kytku a budu se na ní odpoledne těšit.

Mike (So, 16. 1. 2021 - 08:01)

Klárko krásný čůrání, neboj jestli si to Bertík přečte tak mu to hned půjde ven a nebude mít Matlakovo pnutí v pinďourovi a Tynku zvládne líp.

Bára (So, 16. 1. 2021 - 06:01)

Holka když čůrá tak je strašně bezbranná a když se ještě na ní dívá cizí kluk tak to je hrozný, ale jitka to napsala přesně, musíš čůrat a nic s tím neudělaš, tak prosím buďte k holkám slušní když je někde uvidíte dělat potřebu a radši se nedívejte.

Pavkol (So, 16. 1. 2021 - 07:01)

neboj báro to že o tom tady někdy tak familérně píšu neznamená že bych to vyhledával mě jen láká představa zažít něco zakázaného a i když z pochopitelných důvodů opustíme záchod tak třeba vidět svou holku jak se koupe já vím že asi ani to se mi nkdy nesplní ale prostě mě takové představy lákají ale nemůžu za to . Druhá věc je že bych si to asi netroufl převést do reálu. ALe jinak vše co jsem na všech diskuzích tomu určených napsal se opravdu stalo

Fido (So, 16. 1. 2021 - 01:01)

Jenom naprosto všední poznámka: Majitel domu je ze zákona povinen průběžně udržovat v zimě chodník okolo svého domu - odklízení sněhu a náledí, posyp. Ručíte tedy nyní i za přilehlou veřejnou část chodníku u svého nového domu. Tady v Praze dostal pokutu i vedoucí prodejny, před níž došlo k úrazu, přestože mu dům nepatřil ani v něm nebydlel.

Kluk (Pá, 15. 1. 2021 - 23:01)

Klárko já tě miluju jako nikoho víc a počkám si na tebe a tvou lásku, protože k sobě patříme.

Albatros (Pá, 15. 1. 2021 - 20:01)

Reaguji na Kláru. Podle toho,co zde píšeš jsi hodně vášnivá a snadno se uděláš. Co tě udělá nejrychleji? Libor jazykem,když ti pije moč u toho nebo když do tebe pronikne a udělá se hnedle? Nebo se uděláš při souloži víckrát za sebou? Taky se často uděláš s výstřikem ,co tě tomu nejvíc nakopne?

Podpíčník (Pá, 15. 1. 2021 - 21:01)

Ono to bude i tím, že je Libor šikovnej a ví, co na ní platí. To se ti pak holka udělá i několikrát za sebou. Ale zase když se mu Klára dobře vychčije, tak se do ní udělá skoro jako tady Bertík, kterej ještě vyteče v noci i ve spánku při poluci. Ten musí být nadrženej jako klystýr.

Návštěvník (Pá, 15. 1. 2021 - 20:01)

To by mě taky zajímalo. I u jiných holek.

Šišmiš (Pá, 15. 1. 2021 - 20:01)

Klárko, holky suprový čůráníčko i v zimě. To mě baví. Díky. Jste jedničky. Klárko hlavně ty, ty jsi jedinečná.

Klára (Pá, 15. 1. 2021 - 20:01)

Bertíku, ikdyž se ti Kristýnka líbí, snaž se na ní nenaléhat s tím čůráním i pipinkováním. Už to,že se vrátila znamená, že tě má ráda, a tak buď gentleman . Připila jsem na maminku jak jsem slíbila si s vámi a děkuji moc za podporu.

nona (Pá, 15. 1. 2021 - 19:01)

Hele vy konspirátoři :)), Ne Nona "to" tady nepíše

Reklama

Přidat komentář