Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

Návštěvník (St, 13. 1. 2021 - 12:01)

Jo, chtělo by to nějakou starší povídku.

Návštěvník (St, 13. 1. 2021 - 14:01)

si ji najdi, snad hledat tady umíš. Nikdo ti nic nebude dávat až pod čumák

povídkáři (St, 13. 1. 2021 - 12:01)

něco sem lupnite, je to nuda.

Návštěvník (St, 13. 1. 2021 - 12:01)

Musíš na jinou diskusi, když tě nudí normální povídání bez urážek. Nebo poraď Miluně

Mia 22 (Út, 12. 1. 2021 - 20:01)

Tak to zítra víc pohladím našeho kamaráda Ričiho, taky staford. Každý den čeká u brány až půjdeme do obchodu, ví, že dostane piškotek.

Kača (Út, 12. 1. 2021 - 20:01)

Mio, jak jsme si psaly, že koukáme obě na tu rodinku stafordů, tak dnes k večeru tam dali zprávu, že v noci přišli o dva psy...otrava, nevím jestli jídlem nebo nějaký hajzlík se mstil. Kteří to odnesli nevím, a bojím se, až budou mít sílu napsat jména pejsků, že to znovu obrečím...nedokáži si představit tu bolest, co Zuzka s Jirkou prožívají...Tak za mě pohlaď Miušku, já se jdu pomazlit s Larynkou...

Mia 22 (Út, 12. 1. 2021 - 20:01)

Kačo, lidi jsou děsní hajzli. Je to pro mě nepochopitelné. Já jsem ještě na fb nebyla, tak o tom nevím.

Miluno (Út, 12. 1. 2021 - 17:01)

ty nadáváš pořád. Covid zde ještě ani nebyl a vedla jsi stejný řeči. Zamysli se, kde je asi chyba? Tahle tvoje nespokojenost se vším se periodicky opakuje dlouhý roky.

Miluna (Út, 12. 1. 2021 - 19:01)

Máš pravdu ale teď je to ještě horší.Je to tim jak se nemůžu jít odreagovat,jak už nejde jít nikam,to jen všechno zhoršilo.A ta příšerná nekonečná zima k tomu.a ta nejistota jak pořád nevim na 100% jestli on už vypadne.Naděje tu je ale dokuď to už nebude tak mi to bude zžírat protože se bojim těšit abych pak zas nebyla zklamaná.Pořád neustálý strachy jak to mam udělat kdyby to s nim nedopadlo,jak z toho ven.Prostě příšerný pocity.

-Aleš- (Út, 12. 1. 2021 - 12:01)

Milunko, pořád dělám ve stejný práci, my někdy děláme ještě s jinými firmami. Ten chlápek dělal machra před svými kolegy, tak jsem ho trochu usměrnil, pak mi ještě podal ruku, jakože kamarádi :-) Včera večer mi ještě volala ta holka, tak jsem to nebral, protože buď si chtěla vydělat nebo abych ji někam hodil autem. Tak je to vždycky, když některé dám telefon, ale mně to stačí jednou týdně. Tak jsem si nastavil režim letadlo. Já mám právě na ty holky ještě jeden telefon, abych si to mohl určovat sám. Buď v pohodě, jaro tady bude co nevidět.

Miluna (Út, 12. 1. 2021 - 16:01)

To mě trochu pobavilo ten režim letadlo:-)..A jinak jak jsou teď mrazy a ještě k tomu vítr,tak se mi udělalo hůř.Prostě mam co dělat zas vydržet.Mam pocit že se psychicky dusim,vlastně už se mi hůř dýchalo i fyzicky z toho.Byla sem u rodičů a vůbec mi to nepomohlo.Máma jen srovnává děti,za chvíli už mi lezlo na mozek i to její mluvení.A abych někdy zkusila bydlet o samotě z toho mi jen odrazujou.Prý aspoň ať vydržim dokuď děti nevystudujou.Nevěří mi že bych to sama vše utahla.Prostě je to pořád dokola už tenhle hnusnej život vykurvenej už Covidem! Já už nemam nic,z čeho mít radost.Neni už nic.Je strašný že jediná moje radost je tak leda být sama.Pořád mam jen strach jestli už se to spraví a Sergej brzy vypadne.Kdyby pořád ne,tak já už nevim prostě.Já už mam prostě strach.No je mi nějak blbě z toho tady.A kdyby si neměl tuhle práci co jinýho by si šel dělat ty?

Miluna (Út, 12. 1. 2021 - 11:01)

Alešku a ty si v jinej práci nebo jak to máš? A co ti ten chlap kecal že si pak na něj zařval? Mě už tak nic nebaví.Teď tou zimou je to pro mě ještě všechno tisíckrát těžší.

-Aleš- (Po, 11. 1. 2021 - 19:01)

Není nad to si věci vyříkat face to face, to mi tady ve virtualitě trošku chybí.

Mia 22 (Po, 11. 1. 2021 - 18:01)

:)))))

-Aleš- (Po, 11. 1. 2021 - 18:01)

Dneska jsem dělal s chlapama z jiné firmy, jeden blbec se tam do mě navážel. Ne moc, ale byl trochu drzej. A já jsem si najednou vzpomněl na zdejšího indiána a tak jsem toho chlápka seřval, že všichni čuměli a chlápek jenom několikrát opakoval: "to byla jenom sranda." Hned jsem se ctil líp :-)

Fernando (Po, 11. 1. 2021 - 20:01)

Aleši, já myslím, že tys hlavně potřeboval mít zase jednou nad někým "navrch"... ---- Kačo, moc děkuju, už se na tom pracuje. --- Lallo, už ti to tady někdo vytknul: proč mažeš okamžitě svoje příspěvky? I ten mravnostní cenzor to tady nechává viset trochu dýl...

Kača (Po, 11. 1. 2021 - 19:01)

Proč bys neměl práci? Doufám, že ti nic špatného nehrozí, to by mě mrzelo...myslím, že jsi byl s prací spokojený.

-Aleš- (Po, 11. 1. 2021 - 19:01)

Lalla to tady už vysvětlovala, jedna firma v důsledku restrikcí přijde o kšefty a s tím se svezou i dodavatelské firmy. Tak té práce máme míň, ale už se to trochu rozjíždí.

Kača (Po, 11. 1. 2021 - 19:01)

Tak hlavně, že už je to lepší, uklízet se snad nepřestane... Mně to nějak nechce brát příspěvky...asi znamení, že mám přestat psát :). Tak hezký večer...

pov. (Po, 11. 1. 2021 - 18:01)

:)))

Reklama

Přidat komentář