Reklama

onanie kluků

Petra (Ne, 20. 9. 2020 - 16:09)

Ja jsem na meilu, mam taky nějaky zkušenosti, můžem tam

Petra (Po, 21. 9. 2020 - 15:09)

Můžeme napsat a třeba se i potkat...

Káťa (Po, 21. 9. 2020 - 16:09)

Jo tak uvidíme. Teď v této chvíli mi stačilo, že jsem něco mohla tady napsat.

Petra (Po, 21. 9. 2020 - 16:09)

Ok můj meil máš....

Petra (Ne, 20. 9. 2020 - 11:09)

Vidíte se nazí?

Káťa (Ne, 20. 9. 2020 - 11:09)

Manžela už skoro nahého nevidím, vlastně vůbec ne, neboť když už je doma, tak jde do svého pokoje. A i jsem tomu ráda.

Petra (Ne, 20. 9. 2020 - 11:09)

My doma všichni, pokud chceš pokecat soukromé můj meil [email protected] mužem probrat vše

Petra (Ne, 20. 9. 2020 - 10:09)

Mám Kluky 12 14 dělají to oba ale místo trik které taky používali a bylo jim jedno jake jsem každému dala krabici papír kapesníku, teď je občas drbu ze ty použité nechali pod polštářem

Nastevnik (Čt, 17. 9. 2020 - 19:09)

To jsou tu pohádky, ta sáhodlouhá čtení.

Beryl (Čt, 17. 9. 2020 - 17:09)

Syn měl v červnu 13 a onanuje snad pořád. Několikrát jsem ho již při tom přistihla aniž by o tom věděl. No stojí to za to, to jeho honění.

Petra (Čt, 17. 9. 2020 - 20:09)

Já přistihla syna i se dvěma kámoši, taky mazec

Steve (St, 16. 9. 2020 - 01:09)

To je asi marné ... Tam bude mimo asi celá rodina ... Lidi jsou fakt dobytkové.

Jan (Po, 1. 6. 2020 - 15:06)

Masturboval jsem asi co si pamatuji od 6 let. Mačkal jsem mezi stehny na přirození polštář třel jsem si ho a takto jsem se dělal několikrát za den. Vždy jsem byl ale v pokoji sám. Jednou za maminkou přišla její přítelkyně se kterou jsem se pochopitelně z jejích častých návštěv znal. Vyrůstal jsem z maminkou sám, otec od nás odešel...Bylo to o prázdninách, bylo mi asi 12 roků. Venku pršelo, ležel jsem ve vedlejším pokoji, když jsem slyšel maminku jak přítelkyni povídá, že skočí do krámu pro něco dobrého. Maminka odešla a já viděl skrz otevřené dveře jak si mamičina kamarádka upravuje punčochy. Vyhrnula si vysoko na stehna sukni a vytahovala si punčochy. To v mých 12 letech vzbudilo takovou erekci, že jsem si začal polštář mačkat opět na přirození a dělat si to. U mě to však trvalo krátce a hned jsem se když jsem viděl tu paní s obnaženými stehny tak jsem se udělal. V té době už jsem malinko stříkal. Paní se na mě podívala a přišla ke mně. Já zrudnul až za ušima, když jsem viděl, že si všimla mokrého flíčku na polštáři. Usmála se jen a zeptala se mě jestli mě vzrušilo její upravování punčoch. Jen jsem snad přikývl, ona odhrnula mojí deku, sáhla mi pod trenýrky, vylovila mého bimbáska a začala mi ho hladit a honit. V mžiku se mi postavil a já opět měl ejakulaci....Potom mi dala pusu a odešla do vedlejšího pokoje. Maminka přišla, ona ji o tom co se mnou provedla říkala. Měl jsem stažené půlky, ale když paní odešla, maminka za mnou přišla a ptala se mě, jak se mi to líbilo....Řekl jsem jen, že strašně moc....Maminka mi k mé velké radosti řekla, že při další návštěvě její přítelkyně mohu s ní pokračovat.....Nesmírně jsem se vždy těšil, přítelkyně byla bez manžela. pro ni to byl také příjemný zážitek, zvláště po nějaké době jsme spolu začali souložit.....Maminka nás vždy nechala o samotě, chodila něco kupovat dobrého a my se nádherně vzájemně uspokojovali, když už pro mě Jana měla měsíčky, hezky jsme se vzájemně masturbovali. Uběhlo již hodně let, ale nesmírně na tu paní, souložení a masturbaci s ní vzpomínám...

Petr (Ne, 10. 5. 2020 - 13:05)

Za pár dní jsme šli s Míšou ze školy domů a na mě to zase přišlo. V domě, kde Míša bydlel, jsem Míšu chytil za ruku a táhl ho do sklepa. Slabě se vzpouzel, to mě ještě víc vzrušilo. Ve sklepní chodbě jsem Míšu povalil na zem, i s batůžkem… Pak jsem mu rychle zul tenisky a sundal ponožky. Začal jsem mu líbat bosá chodidla, cucal jsem mu prstíky. Pak jsem si na Míšu lehl a jeho zrudlé tvářičky jsem zasypal pusami, i jeho hezké rtíky…Rozepnul jsem mu kalhoty a vytáhl holého pindíka. Pak jsem ho vzal do pusy a jemně mu ho cucal. Přivedl jsem tak Míšu k silnému orgazmu, škubal sebou, rychle dýchal a pak slastně vydechl a pak už jen bezvládně ležel, celý zpocený, ale spokojeně se usmíval. Ale zase to byly jen dvě řídké kapky, co z něj vyšlo…

Petr (Ne, 10. 5. 2020 - 13:05)

Stalo se to v 90. letech. Pozval jsem domů kamaráda Míšu, bylo nám 10 let. Chvíli jsme si hráli a potom jsem dostal strašnou chuť mu to udělat... Začal jsem se s ním prát, snadno jsem ho přepral. Lehl jsem si na ně a tiskl jsem svou tvář na jeho hezké tvářičky. Začal se červenat a byl zmatený. Dostal pusu na každou tvářičku, i na pusinku. pak jsem mu rychle stáhl tričko. Byl tak překvapený , že se vůbec nebránil. Hladil a šimral jsem jeho hebké, sladké tělíčko. Pak jsem přešel dolů a sundal jsem Míšovi ponožky. Bosé nožičky jsem mu nejen pořádně zlechtal, ale i zulibal, olízal Míšova bosá chodidla. Míša byl celý rudý v obličeji a zavíral očka. Styděl se.Pak jsem ho rychle svlékl úplně donaha a uchopil jsem do ruky jeho malý pindík, stáhl jsem mu opatrně kůžičku a začal jsem jí pomalu hýbat sem a tam. Pindíček za chvíli ztvrdnul a já jsem začal olizovat hezký, naběhlý růžový žalud. Míša zrychleně dýchal, začal se potit a škubal sebou. Pak přišla úleva, Míša se uděl. Samozřejmě nasucho, vyteklo jen pár kapek čiré tekutiny, ty jsem slízal...

Z (Út, 19. 5. 2020 - 07:05)

Z

Jirka (Pá, 20. 3. 2020 - 11:03)

V dětství, když mi bylo asi devět let, tak jsem byl na návštěvě u kamaráda Radka a poprali jsme se. Přiběhla na nás Radkova máma. Stála nad námi rozkročená, ruce v nok a tvářila se přísně. Stáli jsme zahanbeni, se sklopenou hlavu, díval jsem se na špičky svých nohou, Radek klopil oči na svoje nohy v bačkorách. Museli jsme si stoupnout těsně k sobě, až jsme se dotýkali a vzít se za ruce. Vylo kázání, jak se máme chovat a nakonec řekl, že se bude trestat. A kdo začal. Radek se přiznal, byl to on, kdo začal. A řekla, že Radek bude potrestaný vyhoněním pindíka a že mu to udělám já… Radek zrudnul a stiskl mi pevně ruku, za kterou mě musel držet. A že trest bude proveden ihned. A hned mi řekla, abych Radka svlékl donaha. Ten ještě víc zrudnul, ale poslechli jsme. Rozepnul jsem Radkovi košili, svlékl mu ji a hodil ji na zem. Pak jsem mu stáhl tepláky až ke kotníkům, zul jsem mu bačkory a tepláky jsem z něj úplně stáhl i s ponožkami. Pak jsem mu svlékl trenky. Nahatýho kluka jsem musel pak povalit na zem. Pohled na bílé, nahé tělo drobného klučiny mě začal vzrušovat. Jak měl heboučkou kůži…Nemohl jsem odolat, podlehl náhlé touze a Radka jsem strašně začal lechtat na holé kůži. Úplně všude, nejvíc však bosý nohy – na chodidlech a taky bříško, na žebrech, na dlaních pindíka…Kluk vřískal smíchy, svíjel se. Jeho máma nich neříkala, jen se podivně usmívala. Radka jsem ulechtal do počůrání a svalil se vedle něj…Oba jsme byli zpocení, Radkovi tekly slzy, ještě mu tekla teplá moč, počůral se opravdu hodně, oddychovali jsme. Pak řekla Radkova máma, že už bylo dost blbnutí a abych Radka potrestal, jak mi bylo uloženo. A tak jsem musel do ruky uchopit Radkova počůraného pindíka, ještě dost malého. Začal jsem mu ho jemně mnout a šimrat ho na spodní části. Malý pindík za chvíli ztvrdnul. Pomalu jsem mu začal stahovat kůžičku ze žaludu. Přetáhl jsem ji a začal s ní pohybovat sem a tam. Malý růžový žalud zrudnul. A tak jsem pořád pokračoval, dělal jsem to hodně pomalu. Radek se znovu zpotil, zrychleně dýchal a pak sebou najednou zaškubal a ulehčeně vydechl. To jsem ho přivedl k vyvrcholení. Semeno samozřejmě ještě neměl, ale vyteklo mu trochu takové vody. Dnes vím, že to byla tekutina z prostaty.

Radek (Čt, 19. 3. 2020 - 23:03)

Super, bude tě taky lízat, budeš mu ho kouřit a čůrat do pusy ? Jako erotická povídka je to dobré.

Marie (Út, 24. 3. 2020 - 00:03)

Tak můžeš být klidný. Jeho babička, která už je po přechodu, se mi o něj postará. Už jsem je přistihla při mrdání. Pozoruji je, masturbuji a jsem skoro šťastná, že je o Péťu dobře postaráno.

Eva (Út, 19. 5. 2020 - 03:05)

Onanie kluků je moc pěkná věc. Jestli Péťa mrdá s babičkou asi mu na ní moc sil nezbývá a tvoje masturbace je vedlejší.

Reklama

Přidat komentář