Reklama

onanie kluků

Pavel1 (Po, 21. 9. 2020 - 01:09)

To chapu,ale nepotrebujes lizat a zasouvat? Odkud si priblizne?

Káťa (Po, 21. 9. 2020 - 01:09)

Takže moje poslední noční odpověď. To druhé mi nechybí vůbec, prostě na to nejsem. Ale lízaná bych byla hrozně ráda. Po tom moc toužím, třeba i s dívkou.

Pavel1 (Po, 21. 9. 2020 - 07:09)

Nechces napsat na mail?

Káťa (Po, 21. 9. 2020 - 09:09)

Třeba. No nevím, ještě nikdy jsem s nikým takto a navíc na takové téma nepsala. Je to moc takové intimní, tyto věci.

Pavel1 (Po, 21. 9. 2020 - 11:09)

A proc si nenajdes milence,treba jen na to lizani,kdyz doma to nestoji za nic

Olda (Po, 21. 9. 2020 - 10:09)

Radím ti. Jestli chceš odepsat můžeš. Ale víš kdo to je? Ty se rozepíšeš o sobě či o synovi a někdo neznámý tě může dostat do úzkých.

Petra (Ne, 20. 9. 2020 - 16:09)

Ja jsem na meilu, mam taky nějaky zkušenosti, můžem tam

Petra (Po, 21. 9. 2020 - 15:09)

Můžeme napsat a třeba se i potkat...

Káťa (Po, 21. 9. 2020 - 16:09)

Jo tak uvidíme. Teď v této chvíli mi stačilo, že jsem něco mohla tady napsat.

Petra (Po, 21. 9. 2020 - 16:09)

Ok můj meil máš....

Petra (Ne, 20. 9. 2020 - 11:09)

Vidíte se nazí?

Káťa (Ne, 20. 9. 2020 - 11:09)

Manžela už skoro nahého nevidím, vlastně vůbec ne, neboť když už je doma, tak jde do svého pokoje. A i jsem tomu ráda.

Petra (Ne, 20. 9. 2020 - 11:09)

My doma všichni, pokud chceš pokecat soukromé můj meil [email protected] mužem probrat vše

Petra (Ne, 20. 9. 2020 - 10:09)

Mám Kluky 12 14 dělají to oba ale místo trik které taky používali a bylo jim jedno jake jsem každému dala krabici papír kapesníku, teď je občas drbu ze ty použité nechali pod polštářem

Nastevnik (Čt, 17. 9. 2020 - 19:09)

To jsou tu pohádky, ta sáhodlouhá čtení.

Beryl (Čt, 17. 9. 2020 - 17:09)

Syn měl v červnu 13 a onanuje snad pořád. Několikrát jsem ho již při tom přistihla aniž by o tom věděl. No stojí to za to, to jeho honění.

Petra (Čt, 17. 9. 2020 - 20:09)

Já přistihla syna i se dvěma kámoši, taky mazec

Steve (St, 16. 9. 2020 - 01:09)

To je asi marné ... Tam bude mimo asi celá rodina ... Lidi jsou fakt dobytkové.

Jan (Po, 1. 6. 2020 - 15:06)

Masturboval jsem asi co si pamatuji od 6 let. Mačkal jsem mezi stehny na přirození polštář třel jsem si ho a takto jsem se dělal několikrát za den. Vždy jsem byl ale v pokoji sám. Jednou za maminkou přišla její přítelkyně se kterou jsem se pochopitelně z jejích častých návštěv znal. Vyrůstal jsem z maminkou sám, otec od nás odešel...Bylo to o prázdninách, bylo mi asi 12 roků. Venku pršelo, ležel jsem ve vedlejším pokoji, když jsem slyšel maminku jak přítelkyni povídá, že skočí do krámu pro něco dobrého. Maminka odešla a já viděl skrz otevřené dveře jak si mamičina kamarádka upravuje punčochy. Vyhrnula si vysoko na stehna sukni a vytahovala si punčochy. To v mých 12 letech vzbudilo takovou erekci, že jsem si začal polštář mačkat opět na přirození a dělat si to. U mě to však trvalo krátce a hned jsem se když jsem viděl tu paní s obnaženými stehny tak jsem se udělal. V té době už jsem malinko stříkal. Paní se na mě podívala a přišla ke mně. Já zrudnul až za ušima, když jsem viděl, že si všimla mokrého flíčku na polštáři. Usmála se jen a zeptala se mě jestli mě vzrušilo její upravování punčoch. Jen jsem snad přikývl, ona odhrnula mojí deku, sáhla mi pod trenýrky, vylovila mého bimbáska a začala mi ho hladit a honit. V mžiku se mi postavil a já opět měl ejakulaci....Potom mi dala pusu a odešla do vedlejšího pokoje. Maminka přišla, ona ji o tom co se mnou provedla říkala. Měl jsem stažené půlky, ale když paní odešla, maminka za mnou přišla a ptala se mě, jak se mi to líbilo....Řekl jsem jen, že strašně moc....Maminka mi k mé velké radosti řekla, že při další návštěvě její přítelkyně mohu s ní pokračovat.....Nesmírně jsem se vždy těšil, přítelkyně byla bez manžela. pro ni to byl také příjemný zážitek, zvláště po nějaké době jsme spolu začali souložit.....Maminka nás vždy nechala o samotě, chodila něco kupovat dobrého a my se nádherně vzájemně uspokojovali, když už pro mě Jana měla měsíčky, hezky jsme se vzájemně masturbovali. Uběhlo již hodně let, ale nesmírně na tu paní, souložení a masturbaci s ní vzpomínám...

Petr (Ne, 10. 5. 2020 - 13:05)

Za pár dní jsme šli s Míšou ze školy domů a na mě to zase přišlo. V domě, kde Míša bydlel, jsem Míšu chytil za ruku a táhl ho do sklepa. Slabě se vzpouzel, to mě ještě víc vzrušilo. Ve sklepní chodbě jsem Míšu povalil na zem, i s batůžkem… Pak jsem mu rychle zul tenisky a sundal ponožky. Začal jsem mu líbat bosá chodidla, cucal jsem mu prstíky. Pak jsem si na Míšu lehl a jeho zrudlé tvářičky jsem zasypal pusami, i jeho hezké rtíky…Rozepnul jsem mu kalhoty a vytáhl holého pindíka. Pak jsem ho vzal do pusy a jemně mu ho cucal. Přivedl jsem tak Míšu k silnému orgazmu, škubal sebou, rychle dýchal a pak slastně vydechl a pak už jen bezvládně ležel, celý zpocený, ale spokojeně se usmíval. Ale zase to byly jen dvě řídké kapky, co z něj vyšlo…

Reklama

Přidat komentář