Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Pavkol (Pá, 15. 1. 2021 - 16:01)

to klidně můžu já jen bertíkovi radil a jako příklad jsem uvedl svůj paskvil z roku 2004 nešlo o nic než o dobrou radu

Colombo2 (Pá, 15. 1. 2021 - 15:01)

A co když Sluníčka píše Nona, když se zná s Liborem?

Názor (Pá, 15. 1. 2021 - 16:01)

Nona ten příběh Kláry okořeňuje vymyšlenými dalšími postavami. Jsou tak dohodnuti.

Návštěvník (Pá, 15. 1. 2021 - 15:01)

Blbost. Proč by to dělala? I Kdyby se znali tak to stále nedává smysl.

G. (Pá, 15. 1. 2021 - 15:01)

To si myslím já.

Klára (Pá, 15. 1. 2021 - 15:01)

Miku , já na lyže s Liborem plánuju taky vyrazit asi v neděli. Na lyžích jsem nikdy nečůrala, vždycky jsem to vydržela a kdyžto bylo nutný, tak jsem si je sepnula a vyčůrala se někde v rohu bez nich. Návštěvníku , já nepíšu Sluníčko a jsem ráda,že to ostatní chápou a zastali se mě. Děkuji. Tady dnes krásně sněží a čůráme jen na záchodě a s Liborem půjdeme na vedlejší baráček protáhnout sníh na chodníku a tak a ještě se tam vypipinkujeme. Majitel už volal,že se v pondělí zastaví pro klíče a bude se tam stěhovat a tak to využijeme a hned jak to odstěhuje dostaneme klíče od jeho domečku a vlastně už je náš i na úřadě zapsaný, takže ho už máme. Majitel nám ho nechá celkem vybavený a vezme si jen něco a my to taky necháme jak to je tady vedle. Ještě si na to musím zvyknout. Asi půjdeme dělat sníh, Niki čumí na nějaký film a tak zmizíme a uděláme si tam hezké chvilky, Pipince se už mi taky chce čůrat a tak se to bude Liborovi líbit. Myslím i na ptáčky, zajedeme tam hned zítra. Tam to bude ještě víc zasněžený.

Lucka (Pá, 15. 1. 2021 - 18:01)

Ahojky Klárko. Tak dáme ve osm panáčka na zdraví maminky? Hezky se opipinkuje a užijte si poslední možnosti na tom novém baráku. Jaký je to pocit? Jak tě znám, tak to budeš asi hodně plakat až si vezme ten nový kupec klíče. Teda já bych to nesla taky blbě, ale zase něco lepšího začíná. Tak v osm na maminku!

Bertik (Pá, 15. 1. 2021 - 15:01)

Klárko, zítra přijde Kristýnka, už je jí dobře. Bojím se,že po ní budu chtít do pipinky a čůrání, já ji mám tak rád,že to nevydržím to nechtít,ale zase aby se nenaštvala a neodešla. Poraď mi ,prosím. Já fakt nevím,jsem z toho rozhozenej,ale strašně se na ni těším.

Dobrá rada (Pá, 15. 1. 2021 - 15:01)

proto jsem ti psal ať zůstaneš u hlazení a líbání a do pipinky a čůrání nech na později. Sám vím jak se jedna holka tvářila když si šla odskočit a nezavřela dobře dveře a já je víc otevřel stejně bylo její čůrání vzhledem k její korpulentnosti jenom slyšet.

Pavkole, (Pá, 15. 1. 2021 - 16:01)

Zalez

Jak to? (Pá, 15. 1. 2021 - 12:01)

to asi těžko když Kláře je prý 18 a sluníčku prý 12

Albatros (Pá, 15. 1. 2021 - 11:01)

Krásný čůránky . Holky jste světlý štěstí, asi vyteču.

Dobrá rada (Pá, 15. 1. 2021 - 09:01)

tak jí zkus Bertíku slíbit že ani na čůrání ani na to ostatní co jste spolu dělali nebudeš spěchat a že počkáš až ti to ona sama dovolí

Bertík (Pá, 15. 1. 2021 - 13:01)

Kristýnka se chce zítra sejít! Paráda!

Dobrá rada (Pá, 15. 1. 2021 - 14:01)

tak když tak zůstaň jenom u polibků a doteků pokud se udobříte a čůrání a takový ty další věci co jste tehdát dělali nech třeba na pozdějc tím spíš ti to projde

Bertík (Pá, 15. 1. 2021 - 09:01)

Klárko měl jsem sen, že jsi krásně čůrala a já se na tebe díval a udělalo se mi to samo z pinďíka a vzbudilo mě to ale už to bylo hotový a byl jsem mokrej z tebe. Kristýnka psala,že je nemocná ale nechce se scházet, ale já ji chci a počkám na ni.

Klára (Pá, 15. 1. 2021 - 07:01)

Sluníčko, ty bude s opravdu nastydlá. A asi hodně. Tak dnes buď v pelíšku a pij ten čaj a hodně spinkej a jen se dojdi na záchod vyčůrat a zase zalez do teplého pelíšku. Ono to bolí když to máš takhle , ale ono se to zlepší. Já čůrala teď taky hodně ale pipinka mě nebolí, ale měla jsem ji plnou a jak jsem ji uvolnila hned mi čůrala prudce a hodně a čůrat pomaličku a přidržovat ten proud mi taky moc nejde,když musím nutně. Niki se vyčůrala se mnou a chtělo se jí s tím i to druhý ze zadečku a tak jsem ji nechala samotnou v klidu. Libor se ještě vykuluje a mamča taky,ale svítí a tak připravím všem snídani, udělám vaječnou omeletu. Venku máme krásnou bílou zimu a je to hezký, ale myslim na chaloupku,že musíme dát ptáčkům,aby neměli hlad a tak tam zajedeme nejpozději zítra.

Návštěvník (Pá, 15. 1. 2021 - 09:01)

a tobě se po ránu to druhý nechce? na tebe to jde Klárko až po vydatném obědě?

Mike (Pá, 15. 1. 2021 - 07:01)

Dobré ráno Klárko,tady u nás je taky krásný sníh a vyjedu si na běžky ,nepojedeš s Liborem taky na sníh? Jste tam ,kde máte okolo hory a to je dobrý ne? Už jsi někdy čůrala na lyžích? Nebo jak to děláš? Rozepneš si je a vyčůráš se potom nebo vím, že některý holky si berou i plínu na sjezdovku, aby nemusely odhalovat zadek a pak dopadnout třeba jako Sluníčko. Hele Sluníčko neblbni už tolik, vylež se z toho a bude to dobrý. V pipině ti máma asi nic nenajde, zánět bývá spíš uvnitř a jak se to zduří a překrví v tý močový rouře, tak to pak bolí když čůráš. To není z mé hlavy, to jsem si vyčetl - i to, že můžeš chytit zánět močáku nebo i ledvin a to pak bys měla opravdu velký bolesti , tak buď normální holka.

Sluníčko (Pá, 15. 1. 2021 - 06:01)

Klárko asi jsem nastydlá hodně. Čůrám a bolí to hodně v pipince a mám teplotu a bolí mě v krku. Čůrala jsem v noci a bolelo to a teď ráno taky. Když to pustím normálně všechno tak to bolí a tak musím čůrat pomalu, ale to moc nejde a to nevydržím a vyčůrám se stejně hodně a bolí to a bolí to i po vyčůrání. Maminka mi prohlídla pipinku,ale že je normální a tak jsem dostala čaj a brusinky a když to bude i dál bolet dojedeme k doktorovi. Klárko to asi bude tím jak jsem včera čůrala a uklouzla jsem do sněhu se svlečenou prdelku a pipinkou a dostal se mi tam sníh.

Reklama

Přidat komentář