Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Jasně (Pá, 15. 1. 2021 - 19:01)

jednou je tahle stránka o čůrání tak ať nespekulujou kdo je kdo hlavně když je to tady zásluhou Kláry Jitky a dalších zajímavé čtivo

Klára (Pá, 15. 1. 2021 - 19:01)

Sluníčko, to mě mrzí, že je ti tak špatně, ale musíš to vyležet a být opatrné na sebe. Lucko tak dáme na maminku, Libor tady má vodku a já si ji dám s džusem a Niki si to dá spíše symbolicky a hlavně jen džus. Byli jsme na domečku, jaký je to pocit? Tak ještě tam můžeme zítra a v neděli. Zatím pocit takový divný, ale asi to obulím, to máš pravdu. Dneska jsme se krásně vypipinkovali i čůrali jsme spolu ale já jak je zima tak to mám rychlý a Libor si mě zase svlíknul a šli jsme do koupelny,ale já musela nutně a hned jsem začala čůrat skoro ve stoje a jen jsem trochu roztáhla nožky v koupelně a on to chtěl pít ,ale to už jsem čůrala plným pramínkem ,ale něco vypil a vášnivě mě líbal na pipince ještě při tom čůrání a bylo to moc hezký a hodně jsem se u toho uvolnila, že jsem se skoro už vypipinkovala mu u toho do pusy a když pak pronikl do mně tak to bylo ještě krásnější a já se sesunula na postýlku s ním a bláznivě jsem se vypipinkovala až jsem se ještě trochu počůrala a on hned se mnou do mně taky. Na tyhle chvíle tady budu moc vzpomínat a budou mi chybět. Ale zase začíná jak říkáš ty Luci něco nového. My už se vlastně můžeme příští týden do toho domečku taky chodit dívat, myslím do toho našeho nového,ale dáme mu prostor k tomu,aby si to ,co potřebuje přemístil sem a až pak si vezmeme od něj klíče. Jdeme si dát večeři a pak si asi najdeme nějaké safari nebo nějaký zajímavý let na netu.

Simona (Pá, 15. 1. 2021 - 21:01)

Klárko přeji pohodový víkend. Ikdyž se ozývám občas, sleduju tě stále. Hlavně maminku a vidím, že se pomalu ,ale jistě blíží stěhovací změna. Ale to dáte, neboj se.

Jana (Pá, 15. 1. 2021 - 19:01)

Kárko tak příjemný večer a celý víkend ! Připiju si se sestrou na tebe a hlavně vaši maminku,ale vínem.

Holkočůr (Pá, 15. 1. 2021 - 19:01)

Klárko jasný, jedna, dvě velký vodky na tvou maminku ve osm. Budou připravený a na její zdraví. KALÍME !!!

Pavkol (Pá, 15. 1. 2021 - 19:01)

myslel jsem na téma kterého se týká tahle stránka t. j. jestli se ti někdy stalo že tě někdo při čůrání viděl. ale je to jen zvědavý dotaz nic víc za tím fakt nehledej

Jitka (Pá, 15. 1. 2021 - 19:01)

Ale ano, viděl. Asi bych tady opakoval to,co některé jiné holky. To bylo v ZOO v troji a já jsem potřebovala hodně už dlouho a držela jsem to a když jsem už věděla,že to nezvládnu a WC daleko, tak jsem vyhrnula oblečení, sukni a ostatní svlékla a za už zavřeným stánkem jsem to hned pustila a šli nějaký dva kluci a podívali se krátce a pokračovali dál. Já tam byla se sestřenicí a ta hlídala, ale víš jak to je. Já když musím, tak se to nedá stopnout a naopak taky to mám prudký a asi je to vidět víc než kdybych čůrala jen preventivně málo.

Pavkol (Pá, 15. 1. 2021 - 19:01)

díky moc si tady jedna z mála komu nevadila moje zvědavost tohoto typu moc ti děkuji

Je (Pá, 15. 1. 2021 - 18:01)

možný že to píše Nona ale určitě ne jen Sluníčko. Ona umí přece ty povídky.

Pavkola (Pá, 15. 1. 2021 - 18:01)

a já na tvé pokud taky někdy nějaký zážitek přidáš

Sluníčko (Pá, 15. 1. 2021 - 17:01)

Já jsem ležím celý den a je mi špatně a mám horečku a bolela mě pipinka při čůrání celý den hodně do břicha až jsem se pozvracela jednou taky a tak mám prášky a mám v čůrání zánět v pipince v moči bílkoviny a i krev ale krev nečůrám. Já i nechci moc psát Klárko jen pro tebe,že jsem nastydlá a mám horečku a hodně spím. Maminka mi ale nočník nedala,ale stihla jsem to se vyčůrat na záchot i blinkat taky ale na noc mi ho dá. Klárko já ti napíše až mi bude líp.Ani ptáčki mě nebaví ani nic.

Návštěvník (Pá, 15. 1. 2021 - 21:01)

Tedy tohle je už opravdu uhozený. Z jednoho upadnutí do sněhu? Nesmysl.

Návštěvník (Pá, 15. 1. 2021 - 18:01)

No vidíš jak ti je zle a kdybys mně poslechla tak jsi byla zdravá . To máš asi antibiotika a tak teď hezky lež a buď v klidu. To potrvá pár dní. A za nočník se nestyď.

Pavkol (Pá, 15. 1. 2021 - 17:01)

díky Jíťo aspoň někdo mě chápe když neblbnu

Pavkol (Pá, 15. 1. 2021 - 16:01)

díky za varování pozorovateli a ještě jednou pro všechny rejpaly ten zážitek o kterým jsem psal na straně 629. se týkal čůrání ne toho druhého. to za prvé a za druhé i kdybych sem přestal přispívat tak číst si to tu budu stejně protože třeba právě KLára píše zajímavé zážitky co se týče toho čůrání a co se týče toho ostatního tak je mi jí líto a soucítím s ní

Jitka (Pá, 15. 1. 2021 - 17:01)

Pavkole jsi super férový kluk. Moc se těším na na tvé příspěvky.

Pavkol (Pá, 15. 1. 2021 - 18:01)

a já na tvé jíťo pokud někdy taky nějaký tvůj zážitek přidáš

Jitka (Pá, 15. 1. 2021 - 18:01)

A jaký?

Pavkol (Pá, 15. 1. 2021 - 19:01)

nemusíš jestli nechceš zatím si mě měla za slušného kluka tak bych si to nerad pokazil

Pozorovatel (Pá, 15. 1. 2021 - 16:01)

Příběh Kláry je samostatný a Nonu do toho netahejte, jsou to jen bludné konstrukce. Je dost reálné, že se znají, ale pod jinými jmény a pouze jeden z této dvojice poznal toho druhého v reálu. Co se týká Sluníčka, jedná se o dívku jak tu již kdosi nadnesl ve věku sestry Kláry 11 -12 let,takže pánové s nabídkami na osobní setkání opatrně.

Reklama

Přidat komentář