Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Návštěvník (Čt, 14. 1. 2021 - 13:01)

Tak to já bych se taky rád díval jak holka jako ty tak vydatně čůrá. A asi by mě to nenechalo klidným v rozkroku.

Majka (Čt, 14. 1. 2021 - 13:01)

Tak si na to přemluv svou holku. Víš jak to je nepříjemný od cizího kluka když bych se jinak počůrala?

Stina (Čt, 14. 1. 2021 - 14:01)

Já když sem byla na záchodě v parku všimla sem si že mně nenápadně pozoruje jinej chlap a já bych se pochcala a vůbec mi to nešlo a pak se uvolnilo po kapičkách tím tlakem z močáku až to povolilo najednou všechno a nic sem nemohla dělat jen sem si dávala před píčku ruku,aby to neviděl přímo ,ale stejně asi viděl a i tu louži pode mnou.

Návštěvník (Čt, 14. 1. 2021 - 14:01)

Asi jo,ale klukům se to líbí.

Majka (Čt, 14. 1. 2021 - 12:01)

Já se taky vyčůrám venku,když musím. Třeba před polednem na parkovišti u auta. Už bych to nevydržela. A koukal na mě kousek dál nějakej mladej kluk,ale já jsem tak musela, že bych se jinak počůrala. Tak co,viděl mě. Trapný, tak jsem se dívala dolů a jak mi to jde a modlila se,aby to bylo rychle. Toho kluka jsem neznala.

Návštěvník (Čt, 14. 1. 2021 - 13:01)

A měla jsi to hodně silný čůrání nebo to šlo pomalu?A kolik máš roků?

Majka (Čt, 14. 1. 2021 - 13:01)

A nejsi dost netaktní? Jasně, že v takový situaci ti to jde okamžitě a je to velký čůrání a hlavně s tím čumilem to bylo nekonečný.

Návštěvník (Čt, 14. 1. 2021 - 10:01)

No a co od toho to tu je když už to nemáme tak si přečteme o čůrání jiných holek a máme příjemný pocit že jsou ty holky sdílné

Jo (Čt, 14. 1. 2021 - 18:01)

a povolné

Návštěvník (Čt, 14. 1. 2021 - 10:01)

Kluci vy se z těch holek uhoníte.

Návštěvník (Čt, 14. 1. 2021 - 10:01)

KLárko ty mě vždycky pozvedneš náladu

Bertík (Čt, 14. 1. 2021 - 09:01)

Klárko už se mi to taky udělalo jak jsi krásně čůrala a s tvou fotkou,ale stejně jsem myslel i na Kristýnku jak čůrala se mnou a udělalo se mi to všechno celý z lásky .

Mike (Čt, 14. 1. 2021 - 08:01)

Už jsem se s tebou odrovnal úplně. Nádhera!

Sluníčko (Čt, 14. 1. 2021 - 05:01)

Musela jsem moc čůrat a držela jsem se za pipinku protože bych se počůrala a stejně to trochu šlo tak jsem se schválně počůrala na záchodě přes kalhotky a byly hodně mokrý protože jsem pustila hodně proud do celých kalhotek. Líbilo se mi to jak hezky jsem počůraná a až to bylo kalhotky jsem dala do vody a namočila je a teď jsem v postýlce nahá,ale pipinku i zadeček jsem si hezky osušila a ještě budu asi spinkat.

Klára (Čt, 14. 1. 2021 - 06:01)

Sluníčko, tu nadávku tobě jsem nepsala já, mám tě ráda a takhle bych tě nikdy neoslovila. Je ale trochu hloupý když už jsi na záchodě si nestáhnout kalhotky a čůrat do nich. Já jsem teď taky měla plnou pipinku a chtělo se mi čůrat hodně a kalhotky jsem si stáhla a teprve pak pustila z pipinky proudem ven všechno do záchodu.Za oknem je tma, ale krásně sníh a sněží a asi uvařím vodu na čaj a kafe aNiki taky už je vzhůrů, vyčůrala se hned po mě,ale jestě šla k sobě, a taky si nečůrala do kalhotek, ale hezky svlečená jako já. Libor a mamča se ještě vykulujou a tak budu potichu, ale my máme pokojíčky od obýváku doleva za sebou a mamča ložnici od obýváku na druhou stranu a kuchuň je taky od obýváku zase jinam, takže je to vpohodě. Dnes už jsem klidnější než včera a bude výuka dopoledne a pak zase věci do školy, je to divný, bude pololetí a pak maturity na jaře, ale je v tom chaos. A jupí budeme mít i jarní prázdniny hned první týden v únoru takže, ikdyby byla škola,tak stejně ještě týden prázdnin bude. Jdu dělat to kafe s snídani.

Ivoš (Čt, 14. 1. 2021 - 00:01)

Klárko, jsem také přesvědčen že mamince pomáháte nejvíce jak můžete a že se to nakonec podaří zvládnout. Dobrou noc.

Návštěvník (St, 13. 1. 2021 - 19:01)

To by mě zajímalo,kolik korun vysolili za tu pseudoléčbu.

Návštěvník (St, 13. 1. 2021 - 19:01)

A není to jedno?

Klára (St, 13. 1. 2021 - 18:01)

Já moc děkuju za podporu a já jen se někdy v té konfrontaci s nemocí z toho trochu skládám. Nikolka byla u sebe a chtěla ,abych přišla a taky byla smutná a říkala,že se o maminku bojí a rozplakala se a nebyla k utišení a tak jsme se chvilku prošly samy ven a povídaly si a já jsem taky toho plná. mamča ještě neví, jestli půjde na to ozařování, ještě je čas na rozhodnutí,ale prostě se bojíme. Libor je taky hodně teď se mnou a říká,že to bude dobrý a ať nepanikaříme,ale žesi uvědomuje, že ta nemoc nemusí být jednoduchá. Když jsem se šla vyčůrat na záchod tak šel se mnou a chtěl počůrat ruku a tak jsem mu to celý pustila do ruky, ale vůbec jsem nic neprožívala, úplně vydepkovaná, prostě jsem nemohla nic a jen jsem seděla na záchodě a bulila. Proč na mne to vzdycky dolehne ,když bych měla být spíše klidnější? Asi jak jsem si uvědomila,že mamču dost vyčerpala ta cesta a že jí opravdu asi není moc dobře a je to nutno řešit. Dnes jsem zasekala výuku a je mi to jedno. Klidně se na školu vykašlu, jen aby se maminka uzdravila.

Puluj (St, 13. 1. 2021 - 20:01)

Myslím si,že si plně uvědomujete všichni, že se maminka musí intenzivně léčit a děláte správné kroky. Ty emoční výkyvy jsou přirozené, když jde o nejbližšího člověka, ale propojením obou léčebných směrů dosáhnete maximální šance na vyléčení maminky. Držím jí palce a přeji klidný večer vám všem.

Reklama

Přidat komentář