Reklama

Co si myslí ženy o mužích v punčochách?

jaryna (Po, 2. 1. 2012 - 11:01)

Holky, napište, jestli váš...ahoj punčocháče nosím normálně už dost dlouho

Jirka (Pá, 30. 12. 2011 - 13:12)

Taky. Jaké jsou tvé...Lenko, silonky nosím...povětšinou z praktických důvodů..i když při prvním oblečení punčocháčů..jsem byl velmi..příjemně překvapen..

Jirka

lenka (St, 28. 12. 2011 - 21:12)

Holky, napište, jestli váš přítel nebo manžel nosí punčochy...

lenka (St, 28. 12. 2011 - 21:12)

Lenko, díky za...Taky. Jaké jsou tvé zkušenosti se silonkami?

Jirka (St, 28. 12. 2011 - 21:12)

Je krásné, když mi manžel...Lenko, díky za odpověď..krásně napsáno..dovolila jsi mu třeba Ti masírovat chodidla..?

Jirka

lenka (St, 28. 12. 2011 - 21:12)

Lenko..pokud se...Je krásné, když mi manžel hladí nohy a olizuje prstíky a já mám na sobě silonky.

Jirka (St, 28. 12. 2011 - 09:12)

Nijak zvláště ne, myslím,...Lenko..pokud se neurazíš..jak se cítíš v punčocháčích..když si užíváte "hezké chvíle"? Je to pro Tebe zasílení prožitku...doteků..atd?

Nemusíš samozřejmě odpovídat.

Jirka

Jirka (Út, 27. 12. 2011 - 23:12)

Nijak zvláště ne, myslím,...Máš pravdu..Lenko...doufám, že Tě bude překvapovat jen příjemně..

Jirka

lenka (Út, 27. 12. 2011 - 22:12)

Nosím je na sport (kolo,...Nijak zvláště ne, myslím, že se to líbí spoustě mužů.

Jirka (Út, 27. 12. 2011 - 11:12)

Nosíš je na sportování...Nosím je na sport (kolo, běžky) i "jen tak". Jsou příjemné..se značkou ELA Moravia zkušenosti nemám. Promiň že se ptám..překvapilo Tě hodně, když Tvůj partner chtěl, aby jsi měla punčocháře i na "hezké chvíle"?

Jirka

lenka (Po, 26. 12. 2011 - 22:12)

Pro Lenku : moc díky za...Nosíš je na sportování nebo běžně jen tak?

lenka (Po, 26. 12. 2011 - 22:12)

Pro Lenku : moc díky za...Koupil si od Ela Moravia nebo tak nějak 40 a 20 DEN, myslím, že přes internet.

Jirka (Po, 26. 12. 2011 - 22:12)

Manžel si pod stromek...Pro Lenku : moc díky za zajímavé příspěvky. Jakou značku punčochivých kalhot si Tvůj manžel pořídil? Aries? Pánské vyrábí převážně Aries, ale já krom této značky ještě mám dobré zkušenosti s dámskými od Aries nebo Bellindy. Je to trichu moda, ale do značné míry ryze praktická záležitost.

Těším se na Tvoji odpověď.
Jirka

lenka (Po, 26. 12. 2011 - 21:12)

DEN - je jednotka, ve...přesně tak

Pavel (Po, 26. 12. 2011 - 21:12)

Co znamená 40 DEN nebo 20...DEN - je jednotka, ve kterých se udává síla vlákna. Čím větší číslo, tím jsou punčochy méně průhledné a teplejší.

Chlap (Po, 26. 12. 2011 - 20:12)

Manžel si pod stromek...Co znamená 40 DEN nebo 20 DEN??

lenka (Po, 26. 12. 2011 - 19:12)

Manžel si pod stromek nadělil mj. pánské punčochové kalhoty, trošku jsem se takovému dárku podivila, ale manžel si je už po dvou dnech moc pochvaluje, prý mu v nich není zima, i když jsou dost tenké. Dneska si vzal 40 DEN, musela jsem mu trochu pomoci s navlékáním :-) a všimla jsem si, že ho to dost vzrušilo. Je fakt, že když pak přišel domů a svlékal si rifle, docela se mi na něm líbily. Má celkově pěknou postavu i hezké nohy a ty černé skoro neprůhledné silonky vypadaly fakt dobře. Přiznám se, že jsem taky cítila jisté vzrušení. Ve skříni má ještě jedny, tenčí 20 DEN taky v černé barvě. Vím, že má rád silonky a když se milujeme, skoro vždycky chce, abych je na sobě měla. Napište holky, zda váš manžel nebo přítel taky nosí podobné prádlo, nechci psát dámské, protože to jsou podle obalu fakt pánské punčochové kalhoty. Možná je to nová móda, nevím.

Miky (Čt, 22. 12. 2011 - 14:12)

Pro běžné nošení jsou...Tady to všechno můžete najít. http://www.glieberman.com/

Pavel (St, 21. 12. 2011 - 23:12)

Podvazkový pás jsem ještě...Pro běžné nošení jsou běžnější punčocháče, podvazky jsou i u žen výjimka. U kompresních punčoch (II. k. t.) jsou punčocháče dost nepříjemné a lépe (a výrazně levnější) se nosí punčochy. Buď samodržící nebo na podvazky. Právě pro muže jsou punčochy lepší, protože se jim "jejich orgány" nepaří uzavřené v punčocháčích. V těchto případech opravu nejsou muži v podvazkovém pásu výjimkou. V USA existují i podvazky pro muže, ale běžně si vystačíme s dámských sortimentem.

Axel (St, 21. 12. 2011 - 16:12)

Můžu souhlasit. Nevím zda...Stejná zkušenost. "To si oblečete tím klínem dopředu a budete je mít pohodlné".

Reklama

Přidat komentář