Reklama

Antidepresiva

vitásek (St, 31. 3. 2010 - 14:03)

ja jsem presel na apo-moclob z welbutrinu ze dne na den a dobry.moclobemid(RIMA)je moderni selektivni reverzibilni inhibitor monoaminooxidazy typu A,ma kratky polocas rozpadu a proto nejsou potreba dietni a lek.omezeni jako u starych MAOI.dokonce k nemu beru tritico-vychytavac serot.chce to tak300mg a pak zvysovat az na600mg.mensi davku nedoporucuju,zda se mi to malo.ze jsou dr.tak neochotni kdyz maji neco napsat.no aspon ze ti to napsala.V.

Frank (Po, 29. 3. 2010 - 22:03)

A jak dlouho jste tam byla? Jak se ki Vám choval personál a ostatní pacienti?

(Po, 29. 3. 2010 - 21:03)

pomohl mi pobyt v PCP Praha, zbavila jsem se depresí díky dobré medikaci...mimo jiné...

Frank (Po, 29. 3. 2010 - 20:03)

Zajímalo by me, zdali se tu najde aspoň jeden člověk, který řekne, že mu pobyt v psychiatrické léčebně pomohl. Když vezmu lidi, se kterými jsem hovořil osobně, tak každý z nich řekl, že opak je pravdou. Když to vysvětluji své psychiatričce, že jde hlavně o velmi dobrý byznys, tak mi naznačí, že mé názory jsou mírně řečeno nesprávné.

Frank (Po, 29. 3. 2010 - 20:03)

vitásku, tak mám předepsaný apo maclob. Psychiatričce se to nelíbilo. Prý by ty příbalový letáky neměly být, neb u některých léků je uvádí poctivě a jiných mlživě. Ten původní Depant tuším, mi už dát nechtěla, neb jsem prý k němu ztratil důvěru. Docela byla nepříjemná. Já si ten Depant co mi předepsala vůbec nevzal. Prý ať se rozhodnu, jestli se budu léčit sám, nebo ona. Myslí si asi, že jsem ovce co umí jen bečet. Jinak mě chtěla aspoň na 14 dní poslat do léčebny, neb budu vysazovat 14 dní Noveril a prý mi bude zle. Nesnese se s inhybitory.
Myslím, že není moc trpělivá a já nejsem až tak problémový pacient. Jaký na tebe měl ten Depant vedlejší účinky?

Denny (So, 27. 3. 2010 - 13:03)

Prodám antidepresivum Trittico AC 150 (60 tablet), které velmi příznivě ovlivňuje spánek. Dále prodám antidepresivum Sertralin-ratiopharm 50mg (30 tablet). Léky již neužívám, přešla jsem na jiné a tyto mi zbyly.
E-mail [email protected]

vitásek (So, 20. 3. 2010 - 06:03)

i s leky jsem u ni nemel problemy.mela se mnou svatou trpelivost.s aurorixem jsem u ni nemel zadnej problem.ta predchozi me dohnala ze uz jsem nevedel kudy kam.kdyz me videla moje prakticka nemohla se me ani domerit kr.tlaku jak me lital,srdce se me zblaznilo.hned me poslala do lecebny a tu psych.uplne obesla.kdyz jsem se po1/2roce vratil z PL hned jsem od ni odesel.

vitásek (So, 20. 3. 2010 - 06:03)

franku mrkni se na www.znamylekar.cz lidi tam hodnotej doktory.podle me jsou ta hodnoceni objektivni.ja uz jsem si tam po prestehovani vybral zubarku.samo trosku jsem se jeste poptal par lidi.po jeji navsteve jsem se nemylil.opravdu bezvadna.muzes tam zkusit najit psych.ja mel stesti ze me pred9lety primar v lecebne dnporucil psych. ke ktery chodim dodnes a jsem s ni fakt spokojenej.vzdy mi pomohka.u Tebe bude zalezet hl.na posud. od psych.

Frank (Pá, 19. 3. 2010 - 23:03)

Vitásku, jenže důchod mi bez léčebny nedají. A ještě záleží, co mi tam do karty napíšou. Budu muset to vzít asi z jiného konce.

vitásek (Pá, 19. 3. 2010 - 22:03)

byl jsem prakticky kazdy rok v PL v Havl.Brode na otevr.odd.12.z toho jsem byl ze zacatku2x ve skup.psychoterapii.velice me to vycerpavalo,rozhodilo na cas ale p.primar a terapeutky to delali podle me dobre a byli vsichni take laskavi a empaticti.pak jsem se doma za par tydnu jako by zmatoril a pak jsem zacal chodit do prace.to jsem jeste ovsem nemel vykonnost v cudu,nejaka prace byla,doba nebyla tak hrozna jako ted.duchod si vyrid!ja musel taky

vitásek (Pá, 19. 3. 2010 - 21:03)

promin myslel jsem neurol,xanax,frontin(alprazolam)a napsal jsem rivotril.neberu neurol v zadnym pripade pravidelne ale beru si nekdy i2-3najednou.ale malo kdy!pred par lety jsem si vzdy vzal2na noc a k tomu stilnox.spal jsem az do rana.to uz ted nedelam.pred rokem jsem byl v Praze na karlaku na operaci nadoru moc.mechyre.je to lepsi ale stejne nekolikrat za noc chodim na WC.pred3 lety a neco to bylo1x.ja bral v PLi12tbl.1mg neurolu!o PL napisu.

Frank (Pá, 19. 3. 2010 - 11:03)

Vitásku, bral jsem 13 let xanax(česká verze neurol). Je to vysoce návykový a odborníci na detoxu ho nazývají tvrdou drogou a světové studie říkají, že na něj je těžší si odvyknout než třebas na pervitin či heroin. Při abstinenci se běžně objevují epileptické záchvaty, které mohou vést až ke smrti. Proto beru Valproad. Mám známého, ten ho bere 10 let a zatím je v pohodě. Tuhle do sebe nasypal celé balení(50 x 2mg) a přežil to. Mě když jsem ho bral, už pak začal sám vyvolávat ty stavy, pro které jsem ho bral. Tedy při vysazovaní jsme měl vedle abstinenčních příznaků zároveň báječné pocity, neboť mi mizely deprese a já objevoval úplně nový svět. Postupně jsem ho snižoval až neberu vůbec nic. Obšas mě v noci zbudí absťáček, ale ten se dá překonat. Je to o síle a vůli. Dnes je třeba venku pěkně a já jsme v absolutní pohodě. Zkrátka podzim, zima jsem nepoužitelnej. Vlastně žiju poloviční život. Ale vzal jsem si předcevzetí, že to musím změnit. Nějak smáznu dluhy a musím si vyřídit důchod a zimu raději strávím na horách. Vím že na depky pomáhá pohyb, nebo fyzická práce. Ten APO MACLOB určitě s lékařkou prodiskutuju. Máš nějaký zkušenosti z léčebnou?

vitásek (Pá, 19. 3. 2010 - 02:03)

jeste si zjisti(nebo ja sem jeste napisu-podivam se do literatury)zda lze k tomu brat ten valproat na stabilizaci nalady a to na soustredeni.snad jo.apo-moclob(aurorix)je hodne tolerantni lek.ja beru spousty leku-na vys.tlak,dale na uzkost a spani-elenium,diazepam,neurol,rivotril2mg,stilnox.v rozumne mire.uz vim co a jak.ty jsi byl na rivotrilu zav.a prestal jsi s nim coz obdivuju.jeste se me nestalo ze bych byl na necem zavislej.beru to rozumne.

vitásek (Čt, 18. 3. 2010 - 22:03)

franku aurorix musis brat aspon 600mg aby pusobil anxiolyticky.pisou sice max600mg ale ja bral jeden cas900mg denne.psychiatri to moc nechteji psat.presvec ho at ti to zacne psat a budes mit pokoj.zadnej z nez.ucinku co mas ted uz nepoznas a bude pro tebe minulosti.ja bych Ti to neradil kdybych to nebral.nic jinyho bych za zadnou cenu nechtel.podle potreby si beru neco na uzkosti a na spani.coaxil je v dop.davkach(37,5mg denne)skabouckej-neber.

Frank (Čt, 18. 3. 2010 - 19:03)

Díky vitásku. Ale ty dva léky se počítají mezi slabší. Předepisují se při menších depresích. Na středně silné deprese jsou slabé.

Tom (St, 17. 3. 2010 - 15:03)

neberte nic!!!

vitásek (Út, 16. 3. 2010 - 22:03)

po apo-moclobu zadny vedlejsi ucinky nepocituju,zadny sucho v ustech,proste nic,do sex.funkci nezasahuje,dokonce bych rekl ze sex.fungovani zlepsuje a proto se dobre snasi(aspon ja)je ze skupiny reverzibilniho inhibitoru monoaminooxidazy typu A(RIMA).blokuje ji aby neodbouravala neurotransmitery.mozna ze jsi to vyzkousel,jestli ne,zkus to!je i na uzkosti,soc.fobie a pan.stavy.je v baleni po 30a100tbl.sily150a300mg.vyhodnejsi baleni je100x300mg.

vitásek (Út, 16. 3. 2010 - 22:03)

pak me bylo po Wellb.tak zle ze jsem skoncil na pohot.a pak na kardiologii.taky se nerad snasi s alkoholem.takze me zbyl Coaxil-ja ho bral(asi moc kratce),vedl.ucinky zadny ale dr.mi rekla ze je slaby.nekdo ho ale bere.no a ten nejdulezitejsi-beru ho od r.2003:APO-MOCLOB 300mg,jednu rano,druhou po poledni,takze600mg denne-je bez doplatku(svyc.orig.je AURORIX-je o neco drazsi nez generika ma doplatek i kdyz ne asi vsude).beru ho dodnes a ujde.

vitásek (Út, 16. 3. 2010 - 21:03)

franku,mirtazapin ne-je po nem strasnej hlad.ja strasne pribral,tezko to jde dolu a je to davno.jinak pomaha,neni na fobie,ataky.u me po nejaky dobe unava,nesnasi se vubec s alkoh.-to me bylo blbe.takze jsem vysadil.wellbutrin ne-neni po nem hlad,neni na uzkosti,to jsem dohanel neurolama ap.je to NDRI-inhibitor zpet.vychytavanni noradrenalinu a dopaminu.nepusobi na urcite serot.receptory proto nema neg.vliv na sex.me zvysoval kr.tlak,nepomohl mi.

Frank (Út, 16. 3. 2010 - 16:03)

Díky. Bral jsem Mirtazapin. Ten byl dobrej, ale měl jsemk hlad, že jsem snědl sendvič i s obalem. Jed jsem tolik, až mi to přestal brát
trávicí trakt. Dále jsem měl myslím VELBUTRIN, ten neměl žádný efekt. Myslím, že ted mi je dobře. Jen mě tíží existenční problémy. Na to abych chodil do práce nemám. Vydržím tak 2 hodiny něco dělat. A to beru ještě na soustředění GERATAM. Jinak ještě Valproad. Ten mi dělá dobře. Vůbec mě nenapadá, kde vzít nového psychiatra. Má mě poílá do léčebny. Tam se mi zrovna nechce.

Reklama

Přidat komentář