Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Bertík (Út, 5. 1. 2021 - 18:01)

Kristýnka se vyčůrala a 300 ml a já jsem to pak šel jako vylít do záchodu, ale schoval jsem to a teď odešla a vypiju to. Neodvážil jsem ji říct,že budu pít přímo jak bude čůrat z pipinky. Ale pak jsem musel do ní a nevydržel jsem a pustil jsem to do ní. Byla moc šťastná.

Návštěvník (Út, 5. 1. 2021 - 19:01)

Nepij to Bertíku. Nejsi na to připraven.

Návštěvník (Út, 5. 1. 2021 - 19:01)

Nepij to Bertíku. Nejsi na to připraven.

Pavkol (Út, 5. 1. 2021 - 18:01)

anebo i kdyby z pochopitelných důvodů ne jsem rád že si to alespoň nabídla jsem rád že to jakž takž chápeš. píšeš že si medička. co s tebe bude až vystuduješ myslím jakému lékařskému oboru nebo jako sestřička se chceš věnovat prostě na jakém oddělení bys chtěla pracovat Báro?

Pavkol (Út, 5. 1. 2021 - 18:01)

anebo i kdyby z pochopitelných důvodů ne jsem rád že si to alespoň nabídla jsem rád že to jakž takž chápeš. píšeš že si medička. co s tebe bude až vystuduješ myslím jakému lékařskému oboru nebo jako sestřička se chceš věnovat prostě na jakém oddělení bys chtěla pracovat Báro? Možná tě zaskočilo to přiznání věkového rozdílu. ale já už jsem holt takový že se snažím vždy vše na férovku přiznat

Klára (Út, 5. 1. 2021 - 14:01)

Já děkuju za uznání a Návštěvníku, co se tady pozastavuješ nad tím, že si dovoluju sponzorovat zvířata, tak ty peníze jsem na to dostala od mamči k vánocům z jejího odstupného za krámek a to bylo hodně vysoké odstupné a tak těch pár tisíc jsem dala na tuto dobrou věc ,protože do bylo i naše společné přání. Když jsme přijeli s Liborem z nákupu tak jsem se mu schválně vyčůrala za autem u garáže kam není vidět ,on byl hodně natěšenej a já jsem potřebovala už čůrat a tak jsem mu do ruky pustila krásně všechno čůrání co jsem v sobě měla a myslím, že půjdeme asi na domeček se vypipinkovat. Ještě počkám až se mi pipinka naplní víc,zatím se mi chce jen trochu a půjdeme tam. Niki dnes byla tak divoká,že spadla na schodech a má modřinu na ruce a nakopnutý malíček a tak leží a já jsem jí ruku natřela mastí na modřiny a nožku zavázala celou, protože jí to trochu krvácelo . Prý honila Ťufíka a uklouzla jen v silonkách naboso. No puberťačka. Ale čůrat si musí dojít, žádný nočník jí k posteli nedám, to tam hezky doťape. Bertíku, to je moc krásný, že se ti zjevuji ve snu až se z toho hezky počůráš jako muž, ale to není žádná nevěra Kristýnce. Když je mi podobná tak se ti to ve snu popletlo trochu. S tím pitím čůrání opatrně.

Návštěvník (Út, 5. 1. 2021 - 15:01)

Nevím o tom že by tu v Mimoni nekdo prodával nejakej krámek.Nedelej si z nas píču ty píča smradlava.

Návštěvník (Út, 5. 1. 2021 - 15:01)

Koho tady urážíš ty kokot zasranej?!!!

Návštěvník (Út, 5. 1. 2021 - 15:01)

Jak může někdo urazit fiktivní postavu? Přemýšlím nad tím, proč autor použil Mimon jako bydliště této fiktivní postavy.

Hahaha ! (Út, 5. 1. 2021 - 16:01)

Fiktivní postavu? Seš dobrej mimoň .

Návštěvník (Út, 5. 1. 2021 - 16:01)

V Mimoni taká holka Klára nebydlí a ani nebydlela!!!!!

Lucka (Út, 5. 1. 2021 - 17:01)

Seš s tím už opravdu trapnej. Kdo je na ty tvý kecy zvědavej. Ikdyby bydlela na jiný adrese, tak je mi to zcela volný a těším se až se přestěhují jinam. Tebe to sere, že ji nemužeš vypátrat, že? Šikovná holka. Klárko pozdravuji tě a dám si dneska zase na tebe panáka. Co Niki a ta její noha? Aby ji neslezl nehet, to je bolestivý potom.

MASH (Út, 5. 1. 2021 - 17:01)

Hawkeye: „Opravdu? Nemáte někdo zarostlý nehet? Nebo kuří oko? Vyrážku od plínek?”

Hahaha ! (Út, 5. 1. 2021 - 17:01)

Ty maš vyražku na mozku a zarostlej IQ.

Návštěvník (Út, 5. 1. 2021 - 16:01)

V Mimoni taká holka nebydlí a ani nebydlela.

Jitka (Út, 5. 1. 2021 - 14:01)

Kláro jaký jsi měla pocit když to Libor pil přímo jak jsi čůrala. To si vůbec nedokážu představit,že bych to pustila a čůrala bych rovnou někomu do pusy.

Martin (Út, 5. 1. 2021 - 15:01)

JJá bych si od holky nechal taky pochcat ruku nebo i bych to s rozkoší vypil přímo z proudu z píčky jako Libor.

Robert (Út, 5. 1. 2021 - 16:01)

Já si nechal načůrat do pusy od mé dívky a bylo to boží. Všechno jsem vypil ještě teplý přímo z její štěrbinky a děláme to často. Super požitek. Libore potvrdíš taky,co?

Návštěvník (Út, 5. 1. 2021 - 11:01)

Klára stárne, tak je vynoři Bertik.

Bertík (Út, 5. 1. 2021 - 09:01)

Klárko já měl o tobě krásný sen s čůráním až se mi to samo ráno udělalo do postele. Ale čůrala jsi ty ne Kristýnka . Ale to je divný, ale moc krásný když mě to vzbudilo ale už to pro tebe všechno jsem vypustil. Kristýnka to ale nebude vědět, protože je to naše tajemství a ona by z toho byla smutná.

Reklama

Přidat komentář