Reklama

Pás cudnosti

SMG (Út, 15. 6. 2021 - 07:06)

Ahoj a co pády pro holky, ženy? to nikdo?

evža (So, 12. 6. 2021 - 01:06)

Prosim, doporučil by mně někdo pás cudnosti s většim kruhem. Vnitřní pruměr 50 mm, je mi malí,potřebuji tak 55 mm.
Máte někdo zkušenosti použiváni pásu cud. s dilatátorem do moč. trubice? Myslím tím zdravotní problémy, prosím napište své zkušenosti jak problémum předcházet.

Jan CS (So, 5. 6. 2021 - 22:06)

Ja uz jsem zamceny 3 roky. Pro me slo jen o zvyk a zena s tim nema problem.

kluci v nesnázích (Ne, 3. 10. 2021 - 10:10)

A co hygiena? Jak to čistíš?

Petr (So, 1. 5. 2021 - 13:05)

Pořadí mi někdo jak mám paní přivést na myšlenku, aby přišla s tím že mi záměně do pasu cudnosti

Návštěvník (So, 1. 5. 2021 - 18:05)

a teď česky, ano?

Návštěvník (Ne, 2. 5. 2021 - 12:05)

Jj

láďa (So, 1. 5. 2021 - 04:05)

Nikdo taky v pásu cudnosti tady nečte??? A nepokecá??

SMG (Pá, 16. 4. 2021 - 10:04)

Ahoj, jen klučičí a nebo někdo taky zná a ma zkušenosti s pasama pro holky?

Martin (Po, 21. 6. 2021 - 15:06)

SMG: Nechtěla bys klíčníka? Klidně dodám i pás

Návštěvník (Pá, 2. 4. 2021 - 14:04)

Po dvou týdnech nošení pásu cudnosti jsem si na sobě všiml nejen to že mě přítelkyně donutila už druhý den chodit po domě zcela nahý, jen v té klícce ale i to , že dnes ráno jsem dostal kožený obojek a rolničkou a večer si prý vyzkouším novou postel , tak nevím jestli tě i chce nechat přez noc na samotce ? jsem zvědav co vymyslela

láďa (Pá, 16. 4. 2021 - 14:04)

Myslím že se to bude stupňovat až třeba půjdete na nuda pláž a ty v pásu a vodítkem .

Roman (So, 27. 3. 2021 - 11:03)

my doma použivame kovovou klicu kliček dostanu vžy jen 1x za měsic .....

George39 (Po, 29. 3. 2021 - 06:03)

Tak měsíc bez orgasmu jsem ještě nebyl.
Já se teď zamykám sám, protože mojí paní to přestalo bavit. Zjistila, že ho můžu vyndat nebo se udělat v pásu vibrátorem. Tak si chci nechat udělat piercing PA a vibrátory ať zamkne do trezoru paní.

George39 (Pá, 26. 3. 2021 - 09:03)

Jak dlouhou dobu jste strávili v pásu ? A mají vaše paní milence, když jste zavření ? Já jsem zavřený už týden v kuse s posledním orgasmem v sobotu. Tělo si začíná pomalu zase zvykat na pás. Za měsíc to už bude v pohodě.
Paní se nelíbilo, že ho můžu kdykoliv vyndat .
Navrhnu jí, že si nechám udělat piercing PA a objednáme i novou klícku. Pak by jí to mohlo zase začít bavit.
Tak uvidím.

XT (Čt, 8. 4. 2021 - 13:04)

Přeji hezký den, nevýhodou všech klícek nevyjimaje je, že penis lze bez jakýchkoliv problému vyjmout a opět nandat zpátky - všichni, co nosíte klícky to můžete vyzkoušet. zkoušel sem všechny druhy druhy klícek rozličných materiálu a bohužel, z každé jde v pohodě vytáhnout a vrátit zpět. tedy masturbace a v podstatě i sex je zcela možný. Jediný zádrhel je, že klícku nelze převléct přes šourek, při kopulaci to vadí, ale masturbace je v pohodě.
Skrze náklady je řešením piercing v podobě zámečku a nebo našetřit na pořádný pás, který bude opravdu splňovat 100% cudnost - to jsou pásy Latowski, Mysteel a nebo Neosteel, které jsou vyráběny pouze na zakázku. Negativní je cena, která začíná na ceně kolem 13.000 CZK

PS: pokud je zde někdo, kdo má zájem o odkoupení klícek, rád poskytnu fotky, zašlu na dobírku.

XT

Dušan (Čt, 15. 4. 2021 - 12:04)

Mám PA piercing a nesundám nic. Mám klícky přímo s háček a ty co nemají háček se zamknou zámečkem přes piercing.

George39 (Po, 22. 3. 2021 - 06:03)

Obřízku, ne Křížku

George39 (Po, 22. 3. 2021 - 06:03)

Tak už jsem zase uzamčený. Je to po hodně dlouhé době, tak mám radši sebou i klíčky. Večer je odevzdám manželce. Už mi to chybělo. Být nadržený je super!
Ještě by to chtělo křížku, PA a nějakého nabíječe pro paní.
Doufám že manželku to začne bavit a nechá mě hodně dlouho bez orgasmu.

Luděk (Pá, 19. 3. 2021 - 00:03)

Zdravím,
mladý muž (30 let) hledá slečnu, paní nebo klidně i starší dámu, která nosí ráda silonky nebo jí něco říká footfetish. Rád bych zkusil některé věci, které se týkají především footfetishe, hlavně tedy - líbání a čichání nohou v silonkách (ať už v silonových ponožkách, punčochách nebo v punčocháčích), líbání zpocených nohou ze silonek ale třeba i lízání a čichání bot (například vysokých kozaček).
Nabízím finanční odměnu (ať už 1 000 Kč - nebráním se ani jiné částce, můžeme se dohodnout). Jsem z Prahy. Můj email je: [email protected]
Díky.

Reklama

Přidat komentář