Reklama

Pás cudnosti

SMG (Pá, 16. 4. 2021 - 10:04)

Ahoj, jen klučičí a nebo někdo taky zná a ma zkušenosti s pasama pro holky?

Martin (Po, 21. 6. 2021 - 15:06)

SMG: Nechtěla bys klíčníka? Klidně dodám i pás

Návštěvník (Pá, 2. 4. 2021 - 14:04)

Po dvou týdnech nošení pásu cudnosti jsem si na sobě všiml nejen to že mě přítelkyně donutila už druhý den chodit po domě zcela nahý, jen v té klícce ale i to , že dnes ráno jsem dostal kožený obojek a rolničkou a večer si prý vyzkouším novou postel , tak nevím jestli tě i chce nechat přez noc na samotce ? jsem zvědav co vymyslela

láďa (Pá, 16. 4. 2021 - 14:04)

Myslím že se to bude stupňovat až třeba půjdete na nuda pláž a ty v pásu a vodítkem .

Roman (So, 27. 3. 2021 - 11:03)

my doma použivame kovovou klicu kliček dostanu vžy jen 1x za měsic .....

George39 (Po, 29. 3. 2021 - 06:03)

Tak měsíc bez orgasmu jsem ještě nebyl.
Já se teď zamykám sám, protože mojí paní to přestalo bavit. Zjistila, že ho můžu vyndat nebo se udělat v pásu vibrátorem. Tak si chci nechat udělat piercing PA a vibrátory ať zamkne do trezoru paní.

George39 (Pá, 26. 3. 2021 - 09:03)

Jak dlouhou dobu jste strávili v pásu ? A mají vaše paní milence, když jste zavření ? Já jsem zavřený už týden v kuse s posledním orgasmem v sobotu. Tělo si začíná pomalu zase zvykat na pás. Za měsíc to už bude v pohodě.
Paní se nelíbilo, že ho můžu kdykoliv vyndat .
Navrhnu jí, že si nechám udělat piercing PA a objednáme i novou klícku. Pak by jí to mohlo zase začít bavit.
Tak uvidím.

XT (Čt, 8. 4. 2021 - 13:04)

Přeji hezký den, nevýhodou všech klícek nevyjimaje je, že penis lze bez jakýchkoliv problému vyjmout a opět nandat zpátky - všichni, co nosíte klícky to můžete vyzkoušet. zkoušel sem všechny druhy druhy klícek rozličných materiálu a bohužel, z každé jde v pohodě vytáhnout a vrátit zpět. tedy masturbace a v podstatě i sex je zcela možný. Jediný zádrhel je, že klícku nelze převléct přes šourek, při kopulaci to vadí, ale masturbace je v pohodě.
Skrze náklady je řešením piercing v podobě zámečku a nebo našetřit na pořádný pás, který bude opravdu splňovat 100% cudnost - to jsou pásy Latowski, Mysteel a nebo Neosteel, které jsou vyráběny pouze na zakázku. Negativní je cena, která začíná na ceně kolem 13.000 CZK

PS: pokud je zde někdo, kdo má zájem o odkoupení klícek, rád poskytnu fotky, zašlu na dobírku.

XT

Dušan (Čt, 15. 4. 2021 - 12:04)

Mám PA piercing a nesundám nic. Mám klícky přímo s háček a ty co nemají háček se zamknou zámečkem přes piercing.

George39 (Po, 22. 3. 2021 - 06:03)

Obřízku, ne Křížku

George39 (Po, 22. 3. 2021 - 06:03)

Tak už jsem zase uzamčený. Je to po hodně dlouhé době, tak mám radši sebou i klíčky. Večer je odevzdám manželce. Už mi to chybělo. Být nadržený je super!
Ještě by to chtělo křížku, PA a nějakého nabíječe pro paní.
Doufám že manželku to začne bavit a nechá mě hodně dlouho bez orgasmu.

Luděk (Pá, 19. 3. 2021 - 00:03)

Zdravím,
mladý muž (30 let) hledá slečnu, paní nebo klidně i starší dámu, která nosí ráda silonky nebo jí něco říká footfetish. Rád bych zkusil některé věci, které se týkají především footfetishe, hlavně tedy - líbání a čichání nohou v silonkách (ať už v silonových ponožkách, punčochách nebo v punčocháčích), líbání zpocených nohou ze silonek ale třeba i lízání a čichání bot (například vysokých kozaček).
Nabízím finanční odměnu (ať už 1 000 Kč - nebráním se ani jiné částce, můžeme se dohodnout). Jsem z Prahy. Můj email je: [email protected]
Díky.

AVP (Čt, 18. 3. 2021 - 20:03)

Tak je jasné, že pokud si dáš klícku k penisu, když je ochablý a penis i tak výrazně širší, tak máš prostě smůlu. Pokud je jen mírně širší zkus nasazení rozdělit do dvou fází. Nejprve nasadíš kroužek, pak počkáš cca 15 min, můžeš si dát studenou sprchu aby byl penis co nejmenší. Následně přiložíš kliíku k neohrnutému penisu a zatlačíš. Předkožka se ohrne a klícka bude na svém místě. S takto nasazenou klíckou se dá vydržet bez problémů i několik dní. Napiš, jestli se ti to povedlo.

SMG (St, 17. 3. 2021 - 08:03)

Nikdo...?

Novy (St, 17. 3. 2021 - 00:03)

Zdravim, mohl bych se zeptat na to ja uzamknout penis do pasu? Pritelkyne mi koupila ze srandy cb-6000, ale ani za nic se do te klece nemohu dostat ani s lubrikantem. Ma nekdo podobne zkusenosti nebo je to proste tim, ze ho mam moc tlusteho?

AVP (St, 17. 3. 2021 - 17:03)

:D To je častý problém začátečníků. Když jsem to zkoušel já poprvé, tak mi to také nešlo. Ideální je před tím se vyhonit, nebo si užít s partnerkou.

Novy (St, 17. 3. 2021 - 18:03)

No jo...ja ho tam prave nemuzu dostat ani za nic kdyz nestoji..

láďa (So, 20. 3. 2021 - 12:03)

Já poprvé nasazoval asi 1: 30 min ale chce to trpělivost a cvik. Nakonec to za to stojí dost to dokáže změnit vztah a život.

AVP (Čt, 18. 3. 2021 - 20:03)

A nebo se koukni na internetu po něčem širším

Návštěvník (St, 17. 3. 2021 - 06:03)

Musí ti ho tam dát když je v klidu, ne když stojí.

Reklama

Přidat komentář