Reklama

Ženám známé trable při cestování-hledání WC

Jitule (So, 30. 12. 2017 - 15:12)

Kopu akoze skutocnych...Adélo, nevšímej si těch nesmyslů, co napsali lidé, kteří neumějí naspat ani své jméno. Vím, že děcka jsou škodolibé a sousedi někdy také. Vím jak Ti asi bylo na té křižovatce. Držím palce.

Jitule (So, 30. 12. 2017 - 15:12)

Kopu akoze skutocnych...Naopak Tvůj příspěvek a další podobné mi přijdou jako od choré osoby. A že někdo píše pod jinými jmény? Ty ale neumíš napsat ani to svoje. Dokážu si dobře představit, jak osobě, které se to stane, určitě psychicky je. Taky jsem to zažila a vím jak mě to rozhodilo. Když o tom víš kulové, tak nikoho nezatracuj. Třeba se jednou katastrofálně poděláš a dáš těmto příspěvkům zapravdu.

Adéla (So, 30. 12. 2017 - 13:12)

Jak a kde se ti to Adélo...Eriko. šli jsme se třídou z kina. Rychle jsem pocítila tlak v břiše a začala jsem se bát, abych se nepotento, protože jsem to dříve už dvakrát zažila. Chůzi jsem celkem zvládala, tak jsem doufala, že takto dojdu do školy. Na přechodu pro chodce jsme měli červenou. Při stání to bylo úplně úděsný, dokonce jsem se opřela o sloup semaforu, abych si pomohla. Při tom čekání mi pořádně zaškrundlalo v břiše a já jsem cítila, jak to jde ze mne a jak se mi nafukují kalhoty. Hrozné! Děcka co to přímo viděla, tak se začala smát, učitelka se dívala na mne i na ně, viděla v mých očích můj pohled a jejich smích, tak se ptala, co se děje a oni ji řekli, že jsem se posrala. No a mi říkala, že jsem jak dítě z mateřinky, když se neumím ovládat a přitom se stalo, že přišla další forota. Bylo to i se zvukovým doprovodem, učitelka se s odporem podívala na můj zadek a řekla, ať se jdu domů přebalit. To už jsem i v tom venkovním prostředí cítila, jaký jde odér z mých kalhot. Učitelku jsem poslechla a šla jsem s brekem domů. Ve výloze jsem viděla, jak moc to prosakuje a přes zadek byl vidět hnědý flek. To bylo ale nejhorší, protože jsem pořád slyšela nějaké reakce lidí.(Ta holka si neumí dojít ani na záchod Fuj) Potkala jsem i nějaké známé lidi i příbuzné. Katastrofa! Rodiče se to stejně dověděli - učitelka to mámě zavolala, tak by bylo méně ostudy, kdyby někdo z nich pro mne přijel do školy autem. Taky jsem neměla odvahu nastoupit do veřejné dopravy. Doufám, že se mi to už nikdy nestane. To mi řikali i rodiče a hrozili plenama. To bych asi nepřežila

Erika (So, 30. 12. 2017 - 07:12)

Jak a kde se ti to Adélo stalo? Muselo to být hrozné já to zažila ve škole a měla jsem černé elasťáky. Mít tu sukni, tak to by asi nebylo takové a navíc Oldřiška to zažila již za pného setmění, ale já za bílého dne. Ostuda ve třídě a ještě s jít s nadílkou totálně zaneřáděná dvě hodiny domů.Do vlaku apod. to jaksi nešlo.Doma jsem to taky slízla od matky. Nestalo se mi to poprvé a ve svých 15 létech to není vůbec dobré. To mi nesedlo jídlo a byla jsem s mámou v sousedním městě u lékaře. Přímo na ulici se mi to stalo taky a bylo to hodně drsné.

Jirka (Pá, 29. 12. 2017 - 15:12)

Tak ty plíny apod. budu asi...Na tohle ovšem samotná plína nestačí. Jak mi potvrdila z vlastní zkušenosti moje plenkařka, jednorázová plena při průjmu po straně proteče. Proto je v tomto případě nutné přes pleny (jednorázové či látkové) nosit ještě igelitové kalhotky. Já už jsem jednou takovouto příhodu taky zažil, bylo to pozdě večer, ujel mi autobus a já jsem pak ve zbědovaném stavu šlapal domů asi 10 kilometrů, cestou přišla druhá vlna a pak jsem se musel dvakrát koupat. Jednou na mě přišel průjem v autobuse a jednou v trolejbuse MHD. Naštěstí to v obou případech byly jen kratší cesty (15 a 20 minut), takže jsem to vydržel, ale byla to muka pekelná. Pleny nosím jenom na noc, ale vzhledem k těmto zkušenostem je asi začnu nosit i při cestování.

Adéla (Pá, 29. 12. 2017 - 15:12)

Tak ty plíny apod. budu asi...Zažila jsem něco podobného. Ty jsi ale asi nebyla tak snadno odhalitelná díky té sukni. Mně se to podařilo do přilehavých jegginsů a taky ještě přišla další forota, a tak to již dost prosakovalo a kalhotky a kalhoty byly potom pořádně nafouklé. O reakci lidí snad ani nemusím psát. Můj největší trapas. Pod sukní by to asi takový trapas nebyl.

Oldřiška (Pá, 29. 12. 2017 - 11:12)

Tak ty plíny apod. budu asi také brzo potřebovat. Měli jsme na Zličíně večírek od podniku. A jak to asi každý ví, tak tam se něco ochutná i vypije, takže výsledek byl takový,že při cestě na metro jsem pocítila velké tlaky s nutkáním na velkou. Byla již tma, ale nebylo kam jít si odskočit a tak spásou mělo být metro a tam si jít odskočit.Již jsem byla na dohled od stanice a v tom jsem o cosi zakopla a v tu ránu jsem to měla úplně komplet a durch v kalhotkách .Rychle se mi nafoukli a ucítila jsem tíhu v nich. Na sobě jsem měla delší sukni a přes kalhotky ještě štrample. Cesta na Letnou s forotou ve spoďárách byl otřesný zážitek a o okolí ani nemluvím. Po hororové cestě na cílovou stanici, jsem byla ráda, že jsem blízko domova. Naštěstí byla tma a lidí je pár v mém směru cesty k bydlišti. Cestu jinak zvládám do 10 minut, ale s nadílkou při kachní chůzi to trvalo snad hodinu a ještě znova přišla druhá vlna a dílo zkázy bylo dokonáno. Štěstím bylo, že doma nikdo nebyl

ash (Čt, 28. 12. 2017 - 19:12)

Asi bych se strašně... To chápu, já bych se taky styděl si plenky koupit,já je mám od jedné známé. Pak jsou dvě možnosti, bud si je objednat přes internet nebo bych ti mohl nějaké dát sám ale to bychom se museli sejít.Pokud by ses chtěla sejít tak bych si radši dál psal přes email.

Monika (Čt, 28. 12. 2017 - 18:12)

Tak si ty pleny kup a až...Asi bych se strašně styděla jít si je koupit. Já vím, že racionálně o nic nejde, ale jsem prostě stydlivá a tyhle věci jsou pro mě tabu.
Já jsem si v tom vlaku došla na WC, ale byla jsem z toho tak vyklepaná, že jak jsem ,,balancovala´´ nad mísou, tak mi to po nohách steklo dost do kalhot a vypadalo to, že jsem to spíš neudržela. Mamka na mě čekala před záchodem a když jsem začala brečet, tak mi donesla mikinu, kterou jsem si dala okolo pasu, abych tu ostudu zakryla.

ash (Čt, 28. 12. 2017 - 11:12)

Většinou právě autobusem,...Tak si ty pleny kup a až zase pojedete autobusem nebo vlakem si je vem.Stačí v zd.potř.třeba Dry nites nebo natahovací plenkové kalhotky ty nejdou pod oblečením poznat.Proč sis v tom vlaku nedošla na WC Jak na tvoji nehodu reagovali ostatní?

Monika (St, 27. 12. 2017 - 17:12)

Tak jedině až někam...Většinou právě autobusem, apod., proto z toho mám takový stres. Zatímco v autě si člověk víceméně zastaví, kde potřebuje (i když samozřejmě taky ne vždy), tak v autobuse ne a z vlaku mám taky docela stres, i když tam WC je, tak z toho mám docela nepříjemný zážitek, kdy jsem si docela znatelně připočůrala kalhoty, což byla hrozná ostuda.

ash (St, 27. 12. 2017 - 12:12)

Tak mamka by to asi...Tak jedině až někam pojedete se zkusit párkrát počůrat ale na to je potřeba velká odvaha protože to bude ostuda.Nevím čím cestujete a jak často ale kdyby ses počůrala třeba v autě věděla by o tom jen mamka.Nebo si plenky koupit doma si je schovat a než někam pojedete tak si plenu dát a vzít si dlouhou sukni a nikdo by nic neměl poznat.

Monika (Út, 26. 12. 2017 - 18:12)

ano samozrejme, tohle ja...Tak mamka by to asi nepochopila. Navíc bych nechtěla, aby o tom někdo věděl a bojím se, že by si toho mohl někdo všimnout nebo by se mamka prořekla. Ale zřejmě pro mě bude cestování trápení i nadále.

Miki (Út, 26. 12. 2017 - 13:12)

Jenže co když to člověk...ano samozrejme, tohle ja chtel uz od malicka, jenze tenkrat se na prosby a prani deti vubec nekoukalo. Ja dostaval pliny na noc jeste v 10 a chtel jsem je dostavat i pres den, ikdyz jsem se za ne silene stydel, ale pro tu jistotu by mi nevadilo, kdyby se mi deti z okoli smaly a rikaly mi pocuranek. I mamku jsem prosil, aby kdyz jsme nekam jeli dala pliny, ale ta se bala dedy a babicky, ze by ji hubovali, ze tak velky harant dostava jeste pliny, tak mi je nesmela nasadit. Az jednou jsem procural sedacku znamemu u noveho auta na vylete. Pak mi sice parkrat tajne mamka pliny dala, ale brzo to skoncilo. Protoze jsem pliny chtel mit, nasazovat si je pres den i na spani, tak jsem si asi v 19ti zacal objednavat na zakazku site gumove kalhotky v Benesove a od te doby si je nasazuji a nosim. Jednak mam100% jistotu pokud se pocuram, nebo se mi stane vyjimecne i velka nehoda, ze to nezanecha stopy na obleceni,na sedacce ani na luzku a ja jsem bez ostudy a bez nejakeho placeni za cisteni sedacky, vymeny matrace a podobne. A protoze jsem uz jako dite se pres ty pliny a hlavne pres ty gumove kalhotky zacal vzrusovat, tak to mi jeste zustalo a pliny, respektive ty mekke gumove kalhotky mi pusobi sexualni vzruseni. A proto ze je mam na sobe 24 hodin denne, tak mohu kdykoliv nenapadne onanovat a s ejakulatem si nedelam starosti, ten skonci v plinach.
A protoze pliny mam na sobe celodenne, tak je mam doma, v praci, na spani i na cestovani protoze treba v letadle je hodne suchy vzduch a je nutno hodne pit-ted cesta na letiste a z letiste. Hodnekrat si me vzali pri kontrole stranou a musel jsem jim ukazat, ze mam pliny-mysleli si ze mam na sobe nejakou naloz. Jo kdyby byly plne toho i toho druheho, to by naloz byla. No a vzdycky dojedu v mokrych plinach a nemuzu si vzpomenout, kdy ze se mi to chtelo vlastne curat. Ja bych Ti Moniko nabidl plenku na cestovani okamzite, protoze mas rozum a premyslis. Jenze ja ziju daleko a nerad bych byl nazvan takovym tim spatnym pritelem deti, jako jsou treba farari. Ale dej nejaky kontakt, nebo se ozvi na /milionar-x.seznam/ a neco vymyslime. Tak zatim cauky. M.

Monika (Út, 26. 12. 2017 - 12:12)

Také si myslím, když to...Jenže co když to člověk nepotřebuje a chce mít jen jistotu. Já jsem člověk, který má z každého cestování úplnou paniku a bojím se právě toho, že si nebudu mít kam odskočit, raději už den předem nic moc nejím a pomalu ani nepiju, natož v den cesty. Mám to tak už od malička, ale nikdy jsem to neřešila jinak, než tímhle trápením. Kdyby mi někdo nabídnul plenu pro jistotu, byla bych šťastná, ale neumím si představit, že bych třeba mamku poprosila, jestli bych si nemohla vzít na cestování plenky.

Renata (Út, 19. 12. 2017 - 20:12)

Není na tom nic úchylného....Také si myslím, když to člověk potřebuje, tak to není nic úchylného. Také se mi přihodilo několik nehod a bohužel i dvě velké, a tak si myslím, že je menší ostuda mít pod oblečením plenu, než mít mokré nohavice nebo v případě velké nehody hnědé pozadí. To s plenou rozhodně nehrozí a po dojetí do cíle cesty se dá člověk do kupy a může si být jistý, že nebyl viděn. Takhle jsem to vypozorovala podle mých zkušeností.

Jirka (St, 13. 12. 2017 - 13:12)

Tak to bohužel jsem muž ale...Zkus jí tedy napsat na adresu [email protected]. Ona svou adresu tak jako tak zveřejnila v několika diskusních fórech, takže neprozradím nic tajného. Můžeš jí třeba napsat, že jsi její adresu našel v diskusním fóru na Doktorce.

as (St, 13. 12. 2017 - 10:12)

Mohl bych Tě s ní seznámit...Tak to bohužel jsem muž ale snad by tak nevadilo kdyby měla jednoho chlapa na dopisování navíc moc mě to zajímá.

Jirka (St, 13. 12. 2017 - 03:12)

Nemohl bys mě stou slečnou...Mohl bych Tě s ní seznámit pouze pokud jsi žena. Chlapů na dopisování má prý už dost, ale ráda by si dopisovala s nějakou ženou.

as (Út, 12. 12. 2017 - 13:12)

Dopisuji si s jednou...Nemohl bys mě stou slečnou seznámit třeba emailem?

Reklama

Přidat komentář