Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Pozorovatel (Po, 14. 12. 2020 - 11:12)

Děkuji za reakci Nono. Prostě tě tady nebude nikdo urážet. Já si tě vážím , tvé vstupy jsou věcné a pokud je někdy nesdílím, neznamená to,že tě budu tady ponižovat . Jsi pro toto vlákno obohacením a zastanu se tě vždy. I tobě klidný Advent s vánoce bez splínu. P.

Mike (Po, 14. 12. 2020 - 07:12)

A někde hodně čůrej ,těším se na tvý loužičky. A ať to dobře vše dopadne.

Otázka , kluci (Ne, 13. 12. 2020 - 21:12)

Mně by zajímalo,co vás, chlapi , nejvíce dostane, že se musíte udělat když tady holky píšou jak vykonají malou potřebu . Jsem zvědavá , Petra,díky.

Návštěvník (Ne, 13. 12. 2020 - 21:12)

Jo. Skončil Pavkol a začala Petra. Jestli tě to zajímá, přečti si diskuzi od začátku a máš odpovědí, že nebudeš vědět, kterou dřív. Začíná to být dost nudný.

Petra (Ne, 13. 12. 2020 - 23:12)

Tak děkuji za upozornění. Mám přečteno několikrát a celé. A nuda to rozhodně není.

Morailsta (Ne, 13. 12. 2020 - 20:12)

Neměl si bejt Pavkole takovej debil a když víš že to je o čůrání tak na to druhé se neptat správně ti tak že tě ta holka poslala do háje

Návštěvník (Ne, 13. 12. 2020 - 20:12)

Souhlasím. Ať si jde ty svý sračky prezentovat jinam.

Morailsta (Ne, 13. 12. 2020 - 20:12)

Neměl si bejt Pavkole takovej debil a když víš že to je o čůrání tak na to druhé se neptat správně ti tak že tě ta holka poslala do háje

Pavkol (Ne, 13. 12. 2020 - 19:12)

neboj naty vidím že jsem tady asi za víkend napáchal víc škody než užitku a tak tuto diskuzi na čas opouštím

Natalie (Ne, 13. 12. 2020 - 19:12)

Jo to mi bude potěšením. Jsi už za hranou.

Pavkol (Ne, 13. 12. 2020 - 19:12)

takže se definitvně loučím neboj já dokážu uznat že jsem udělal chybu sbohem a šáteček

Kikina (Po, 14. 12. 2020 - 10:12)

Já jsem si říkala co zrovna ty na tomhle vlákně. Tady ti pšenka nepokvete. O kakání se tu píše jako o tom druhým a některý holky mají ten tradiční prudérní dívčí přístup když se tváří že něco takového neexistuje. Takže z našeho pohledu málo zajímavých storek a ta hlavní storka už poněkud vyčpěla a už nemá ten drajv co třeba před rokem kdy jsem sem pravidelně chodila a někdy v létě ještě dokonce věřila že je to všechno pravda. To neřeš dáme pokec na našich stránkách. Byla jsem dva týdny mimo ale už jsem zpátky. Tady byla jediná dobrá storka a to pokakaná Miška. To měl autor ještě nápady a zjevně ho bere nejenom čůrání ale stydí se to do toho přidávat a tak o tom vyhýbavě píše jako o tom druhém. Od té jisté doby zlomu se tu jenom střídají osoby okolo hlavních postav. Jedna osoba po čase zmizí a jiná jí nahradí. Přičemž styl těch pisatelů je mnohdy úplně stejný ale už to jaksi není ono. Taky proto už sem prakticky nechodím. Nakoukla jsem jenom proto že mě překvapilo že jsem tu viděla tvůj nick. Těch kluků tady co se místo toho aby se pokusili to prožít v reálu a místo toho se tu utápí v imaginárních fantaziích je mi po pravdě docela líto.

Klára (Ne, 13. 12. 2020 - 19:12)

Miku čůráníčko bylo, cestou tam jsme si zastavili u pumpy a mača si došla a já s Nikou i Libor taky. Já se zavřela s Nikou do jedný kabinky a vystřídaly jsme se, chtělo se nám spíš preventivně a pustily jsme z pipinek takový normální ne velký čůrání Já se vyčůrala rychle z pipinky,ale krátce ,ségře to moc nešlo hned a pak dělala mírný pramínek a bylo to za chviličku taky hotový. Pak jsme si jednou zastavili cestou zpátky u lesa a tam už jsme čůraly se ségrou hodně, protože jsme u toho majitele vypily čaj a chtělo se nám a ségra se už vrtěla na sedačce jak se jí chtělo čůrat a já to taky držela dost a tak jsme vystoupily a hned za autem jsme udělaly rychlýprudký loužičky. Ten domeček je opravdu nádherný a moc se tam těšíme. Snad do začátku března by to mělo být. Teď budeme mít večeři a zítra je škola,tak si zase připravíme věci a já pojedu autem a odpoledne máme notáře v Liberci ve tři a tak akorát tady nabereme mamču a Niku a pojedeme. Držte nám palečky.

Ivan L. (Ne, 13. 12. 2020 - 23:12)

Kláro, Libore, děkuji za poutavý příběh. Již jsem se v něm zorientoval. Držím já palce také. Ať je tato plánovaná změna pro vás šťastným krokem do budoucna.

Radka (Ne, 13. 12. 2020 - 20:12)

Klárko i ode mne hezkou dobrou noc a ať zítra ten významný den dobře završíte. A pozdravuju maminku.

Bertík (Ne, 13. 12. 2020 - 20:12)

Já si to užívám Klárko s tebou. Mám to rásný jako ty. Taky.

Lucka (Ne, 13. 12. 2020 - 19:12)

Moc jsem na vás myslela holky a jsem ráda, že se to daří a ráda se s vámi uvidím, ale asi to bude spíše na jaře nebo v létě. Fakt suprový. Zdraví Luci.

Pozorovatel (Ne, 13. 12. 2020 - 19:12)

Klárko,hlavně si zítra dejte pozor,aby ta nemovitost neměla nějaké věcné břemeno,skrytý dluh,bankovní zástavu atd. To ale zkušený notář pohlidá. V Liberci je na to velmi dobrá paní Němcová, ale Libor to má myslím pod kontrolou. Taky přeji zdárný konec. Víš, že nová nemovitost nabývá nového majitele až přepisem do Listu vlastníka na katastru,? Ti na to mají myslím 30 dní.

?????????? (Ne, 13. 12. 2020 - 22:12)

To jakože ten nový dům bude psaný na Kláru, její matku, sestru a Libora? Nebo na Kláru a Libora? A pokud jen na obou Kláru a Libora, tak potom dobře vojebe matku i sestru o majetky.Kvalitní zlatokopka.

Natalie (Ne, 13. 12. 2020 - 19:12)

Klárko moc ti to přeju a už se nebojím,že vám to zíttra nedopadne. Krásný večer. Mám radost za vás a velikou,protože budete bydlet v novém a u ptáčků.

Reklama

Přidat komentář