Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Návštěvník (Út, 15. 12. 2020 - 08:12)

tedy Klárko, já si dokážu představit až si to přečtou Mike nebo Bertík, co to s nimi asi udělá. Oni mají snad tu fotku z klipu kde jsi ty nebo tobě hodně podobná holka a to bude pod nimi mokro ještě dříve než to dočtou do konce. Jsem ženská, znám reakce chlapů , a tohle jsou ještě puberťáci s velkými fantaziemi a plnými žlázami...

Návštěvník (Út, 15. 12. 2020 - 08:12)

Mike už je uhoněnej, ty nečteš pozorně Jano, ale souhlasím, Bertík je myslím mladší a ten jestli, tak to bude podobný.

Simona (Po, 14. 12. 2020 - 23:12)

Klárko taky ode mne přání, ať se vám tam v novém bydlení líbí. To milování s počůráním jsem dala jen jednou, ale dodnes na to vzpomínám jako na exotický úlet. Proč ne? Nedivím se,že byl Libor hned udělanej , ten můj bývalý ten taky, jako kdyby byl poprvé s holkou. Pa.

Ondra (Po, 14. 12. 2020 - 22:12)

To je teda věc. To bych chtěl taky zažít, se bojím, že mi to partnerka nedovolí. Jedině ji opít. Pak by to možná šlo.

Bertík (Po, 14. 12. 2020 - 20:12)

Klárko, to jsem nebyl já. Tohle bych ti v životě nenapsal. Věř mi prosím tě, to není ode mne.

Návštěvník (Po, 14. 12. 2020 - 20:12)

A co škola? To budeš jezdit do Český Lípy denně tam a zpět? To je dohromady přes 100 kilometrů. Denně. Dobře placený luxus za dobře odvedenou "práci "....

Martin (Po, 14. 12. 2020 - 20:12)

Já jsem teda taky zvědavej kam to Klára vydrží, třeba až tam do novýho s rukou v pipině, ale to pak Libor nestihne vypít, když se jí bude chtít tak hrozně. Moje holka když to takhle někdy má , pak chčije jako požární stříkačka.

Návštěvník (Po, 14. 12. 2020 - 19:12)

Ta na barák nevydrží. Ta když musí tak potřebuje rychle, takže to bude hned za barákem pro Libora. Třeba ji tam ho pak hned strčí a bude to. On taky vyteče hned, když ho chcaní Kláry vydráždí

Klára (Po, 14. 12. 2020 - 19:12)

Půjdeme ven s Liborem a na domeček. Už potřebuju čůrat a tak bude rád. Já děkuju za přáníčka, Nono tobě speciálně dík za přání adventní a ode mne k tobě jde stejná myšlenka a přání od srdce. Myslím,že to tady ,co psal Bertík není on, to by mně na něj mrzelo kdyby to byl, když na mně tak krásně reaguje,ta adresa je samozřejmě podvod. Lucko a jsem ráda, že neprozradíš, kde budeme a za to taky děkuju. Půjdeme s Liborem ven a asi rychle na domeček ,protože potřebuju na záchod už víc, asi po tom šampusu,ale vydržím ale asi to bude hned pak prudký čůrání. Nebo se vyčůrám tady venku za barákem na zahradě kdybych to nemohla vydržet. . Nesmím na to myslet teď.

Puluj (Po, 14. 12. 2020 - 21:12)

I ode mne velké blahopřání. Krásný zbytek večera.

Šišmiš (Po, 14. 12. 2020 - 20:12)

Klárko já pláčůůůůů ! Tak je to definitivní a ty se stěhuješ pryč. Jestli to je tam, jak si myslím, tak tam je to moc hezký kraj okolo Jizery a lesy blízko a je to zase ne tak daleko, ale na chalupu to budete mít trochu dál, to zase jo. Ne vážně, moc ti to přeju a na tvá čůrání se budu těšit tak dlouho ,jak dlouho budeš tady na diskuzi. Já věřím,že zůstaneš trvale. Krásný slavnostní zbytek dne!

Mike (Po, 14. 12. 2020 - 19:12)

Klárko, já jsem úplně teď vytroubenej a to jsi ještě nečůrala . Dostala jsi mně nádherně jen tím, že se ti chtělo na malou a já jsem hotovej. Já prostě musel. Ach !

Návštěvník (Po, 14. 12. 2020 - 19:12)

Libore,docela sis s tou smlouvou naběhl. Kdyby něco, tak máš jen čtvrtinu. Ale kdo má rád Kláru a její močící pipinu,ten nevidí realitu.

Bertik (Po, 14. 12. 2020 - 19:12)

Nova adresa Kláry-Psychiatrická nemocnice Bohnice
Ústavní 91, 181 02 Praha 8,

Blbečku, (Po, 14. 12. 2020 - 19:12)

Tos teda nemusel. Seš pitomec, nejprve tady u ní vytečeš a pak ji budeš urážet? Co seš za hovado???

Pavkol (Po, 14. 12. 2020 - 18:12)

slíbil jsem že už tu nebudu ale dneska jsem se viděl s jednou holkou. (nevím jestli už jsem to tu v minulosti nepsal). která chtěla abych s ní šel do kavárny. ta holka je na vozíku. když se po notném vypití kafe jí zachtělo na záchod, překvapivě nepožádala žádnou ženskou s personálu ani s hostů ale přímo mě. naštěst sí umí s toalety na vozík přesednout sama a tak moje jediná funkce byla držet vozík aby se proti ní nerozjel (blbly mu brzdy) vzhledem k tomu že má jako spastik nohy u sebe bylo její čůrání jen slyšet ale i tak to tehdy k potěšení stačilo. dneska jsme zavzpomínali na našeho společného kamaráda který bohužel už není mezi námi a na rozloučenou mi prošlo pohlazení po zádech a vzájemný polibek na tvář. tak to jen tak zavzpomínání na holku která mi jako kamarádovi důvěřovala a teď se už opravdu až do nového roku a možná i na celý měsíc loučím

Klára (Po, 14. 12. 2020 - 17:12)

Vše je vyřízeno a až bude oficiálně převod ukončen, majitel dostane peníze a od ledna se mužeme stěhovat. On bude do konce roku přestěhován sem do toho nového domečku, v tom našem původním nás nechá do konce února. Vše proběhlo hladce a Lucko měla jsi pravdu, žádný nervy jen hodně papírování a několikrát opakované podpisy. Jsme tři vlastníci. Mamča,Libor a já a Nika automaticky se stane čtvrtým po dovršení 18 let. Myslím, že je to tak spravedlivé a Libor s tím neměl žádný problém a my taky. On to sám takhle navrhl už doma a předal k vyřízení. Miku venku jsem skutečně nečůrala a ani Niki ne,my jsme si došly než jsme jely a já už moc ani nechtěla a jen jsem se maličko vyčůrala, Niki čůrala víc, ale měly jsme pipinky prázdny a domů jsme to vydržely tak akorát a hned jsme si došly a zase jsme to neměly kritický, ale už jsme čůraly víc z pipinek asi jako když potřebuješ tak normálně hodně ale ještě to vydržíš. Pocity? Zvláštní, asi bychom měli všichni slavit, ale jako by nám to ještě nedochází, ale otevřeme si šampus před večeří na přípitek. Libor se chce pipinkovat a čůrat se mnou a tak až bude na to atmosféra tak se projdeme , mně se pipinka zatím naplní a skončíme pak na domečku vedle. Ještě si ho musíme užít, mezi svátkama se chce ten nový majitel už sem stěhovat a to mu dáme klíče a pak se už nebudeme moci sem chodit pipinkovat.

Tony (Po, 14. 12. 2020 - 19:12)

Připíjím Kláro na vaši životní změnu. Hezký večer.

Mike (Po, 14. 12. 2020 - 18:12)

Já jsem věděl, že to nemůže jinak dopadnout . Takže poslední vánoce tady u vás doma. Není to nostalgie a smutné? Nebo to je jen přelom do lepšího života? Já jsem z vás tak pozitivně naladěn,že na čůráníčko si počkám od tebe jindy. Četl jsem Bertíka, ten asi opravdu čekal napjatý až napíšeš a pak už ti a okamžitě podlehl dokonale bezmocně. Prostě kluk, co by chtěl podobnou holku jako ty, taky u něj pozoruju, že je víc a víc otevřený a nebojí se napsat věci na řez. Krásný večer, oslavte to a udělej Liborovi moc hezký věci a jestli to nebude moc tajný, podělíš se aspoň trochu?

Natalie (Po, 14. 12. 2020 - 18:12)

Blahopřeji!

Reklama

Přidat komentář