Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Tom (Út, 15. 12. 2020 - 22:12)

Curani holek je super, mel jsem 2 partnerky co predemnou a i na me curali docela pravidelne
ale uz 3 roka mam vazny vztah s holkou kterou miluju ale ta na me curat nechce. A docela mi to chybi..
Nasla by se slecna ze Znojma co by me obcas nezavazne pocurala a nebo mi nacurala do kelimku?
V lete jsem na curani do kelimku ukecal kamosku dala cca 3/4 a ja toho tak pulku vypil a byl jsem z toho tak mesic mega nadrzenej tak ze pritelkyne si to uzila..

Návštěvník (Út, 15. 12. 2020 - 22:12)

A kdo vam rekl,ze to psal Libor?

..... (St, 16. 12. 2020 - 03:12)

Ano psal jsem to já. Můj nick je 5 teček nebo L.

Ivan L. (Út, 15. 12. 2020 - 22:12)

Libore. Nedáme někde společně kafe? Já ti rozumím.

..... (St, 16. 12. 2020 - 04:12)

Ivane. S tebou to kafe dám rád . Nejlépe jaro a dál vyber si nabízím Ještěd, Prahu, Mikulášovice, Rajecké Teplice nebo Velké Losiny.

Návštěvník (Út, 15. 12. 2020 - 16:12)

Libore, co by sis přál k vánocům ?

..... (Út, 15. 12. 2020 - 19:12)

Nemám rád vánoce. Tu snůšku pozlátek a rolí, tu chaotickou nebetyčnost předhánění, kdo co jak a proč ještě musí. Přeji si mít Štědrý den jinak. Jako před lety, sám u jezera v tichosti s rozjímáním poklidné hladiny ,sledujíc svobodné divoké kachny a labutě. Je štědrý den, hola, v duchu jim přenáším poselství. A pravá přírodní scenérie ve své rovnováze a přirozenosti nechápe, o čem hovořím. Mám rád vánoce. Špetkou myšlenky a touhou nejbližších spočinu rád v objetí a souznění, byť v nenávratnu hledím kamsi TAM.... kamsi do NIKAM, kde VŠE prolíná se v neslyšném odkazu, kterému chci porozumět v očekávaném nádechu jsoucna a výdechu absolutna. Nemám rád vánoce a mám? Zvláštní kolizní stav? Kdy nejbližší loučí se se světem naším a v krvavé bezmocnosti odchází za bujarého veselí ohňostrojů znovuzrození kalendáře o jedna. Bezmoc a NIC. V radosti davů jedinec v slzách by utápěl se tiše, snad nepochopen v zrcadle přítomných. Jak těžké je hrát roli a při tom hrát není třeba. Vánoce. Co bych si přál? Tebe ! L.

Simona (Út, 15. 12. 2020 - 21:12)

Musíš se dívat dál. Klárka je tvoje štěstí. Proč se trápiš ? Někdo nemá ani procento toho,co máš ty (nejde o majetek) a zvedne se. Musíš minulost přijmout, protože ji nepředěláš. Kdybych mohla udělat něco co by ti pomohlo, udělám to ihned, to mi věř. Už i kvůli Kláře . Odpovíš mi?

Radka (Út, 15. 12. 2020 - 20:12)

To mne dostalo do kolen. Klárko, Libor tě miluje, ale moc se trápí.

Jana (Út, 15. 12. 2020 - 21:12)

Já to mám podobně. Ale on se netrápí kvůli Kláře - Ale ani společná láska Kláry to nezahojí. To je divné. Že by minulá láska? Spíš něco tragického, nevím.

Návštěvník (Út, 15. 12. 2020 - 19:12)

Libore, to je tak strašně bolestivý. Poslední slůvko ,to je jediný plamínek naděje. Máš Klárku a ona má tebe! Opatruj ji jako poklad největší. Ála.

Lucka (Út, 15. 12. 2020 - 19:12)

Nic jsi nepochopila.

Návštěvník (Út, 15. 12. 2020 - 20:12)

Asi ne. Klára včera napíše úžasný erotický vášnivý zážitek s Liborem a Libor den na to -100. To je obrovský extrém. Klára je pro něj vším. Asi mnoho v životě ztratil.

Návštěvník (Út, 15. 12. 2020 - 16:12)

Kopu peněz, aby Klára mohla utrácet

Klára (Út, 15. 12. 2020 - 15:12)

Návštěvníku a Fido, jestli budu jezdiit do školy do Lípy nebo ne to je zatím otevřený,ona je Obchodní akáda i v Turnově,ale na ty poslední týdny před maturitou to by asi ebylo dobrý to měnit. V nejhorším případě ten krátký čas budu dojíždět, nebo jestli bude možný individuální plán, to ještě uvidíme.

Návštěvník (Út, 15. 12. 2020 - 16:12)

Prostitutka by Libora vyšla levneji jak Klára.

Abe (Út, 15. 12. 2020 - 16:12)

Vole, láska a vztah je pro tebe co???

Klára (Út, 15. 12. 2020 - 15:12)

Bertíku , já se nezlobím na tebe, pochopila jsem ,že i tobě nějaký čertík ukradl nick. Vím jak píšeš a reaguješ,abych poznala,co je a není od tebe. Neboj.

Bertík (Út, 15. 12. 2020 - 16:12)

Já moc děkuju, že se nezlobíš. Já jsem stejně nevydržel čekat na odpověď a jsem byl jako z tebe udělanej jak jsi psala večer o tom s Liborem. Já bych chtěl taky takovou holku jako ty, jednu už mám vyhlídnutou, ale ještě se jí bojím oslovit a nevím jestli by čůrala. To se taky bojím jí říct.

Jana (Út, 15. 12. 2020 - 17:12)

Já bych ti takovou holku přála, ale musíš ji oslovit lidsky, přirozeně a s úctou k dámě. Už ti tady radili, že o čůrání nemluv a ani náhodou se nesnaž chodit za ní, kdyby potřebovala na malou. To se opravdu vyvíjí postupně.

Reklama

Přidat komentář