Reklama

Náušnice u kluků?

Pavla (Čt, 16. 7. 2020 - 06:07)

já pochopila že má ty klasicke. pouze volili kuličky a né s kamínkem.

Beata (Pá, 3. 7. 2020 - 10:07)

Ve viktoriánské Anglii kluci i holky když byli Mali tak nosili stejně šaty a mnohdy i náušnice takže kluk se šaty a nausnicema v uších byl zcela normální pak až byli větší je sundali se šaty.

Pavla (Čt, 2. 7. 2020 - 07:07)

Tak syn už má náušnice. doposledka nevěděl jestli do jednoho nebo do obou. chtěl do obou ale ze strachu přemýšlel jen nad jedním a druhé časem. v klenotách byla taková mladší paní a ta mu hned řekla že do obou. aby prý nemohl cuknout tak řekla že mu nejdřív nastřelí to pravé ucho a to levé už pak bude muset dát také. takže nastřeleno obě uši, naprostá spokojenost.

asus23 (Po, 6. 7. 2020 - 01:07)

Pavla a jaké naušnice mu dáš.

Pavla (Út, 7. 7. 2020 - 07:07)

hele frajere ty se tu ptáš všech. nějak moc tě to zajímá. můj kluk si vybere sám a nebo si nechá ty nastřelený a tobě to může být jedno.

Roman (St, 1. 7. 2020 - 06:07)

jak flašinet odrhovačku. pořád s těma osmdesátkama. tehdy to byla provokace a projev rebelství stejně jako riflová bunda. dnes se obojí nosí jako moda a to je něco jiného. tak jako potkám dámu v bílé sukni s riflovou bundou, tak i elegána nebo dorostence s náušnicema. dnes je to modní doplněk. nikdo nikde nezamrz, pouze nosí to co chtějí a co se jim líbí.

Roman (St, 1. 7. 2020 - 06:07)

jak flašinet odrhovačku. pořád s těma osmdesátkama. tehdy to byla provokace a projev rebelství stejně jako riflová bunda. dnes se obojí nosí jako moda a to je něco jiného. tak jako potkám dámu v bílé sukni s riflovou bundou, tak i elegána nebo dorostence s náušnicema. dnes je to modní doplněk. nikdo nikde nezamrz, pouze nosí to co chtějí a co se jim líbí.

haha (Út, 30. 6. 2020 - 19:06)

Tady někdo zamrznul v osmdesátkách.

Pavla (Út, 30. 6. 2020 - 07:06)

Vždy se mi líbili náušnice u kluku. Synovi jsem je chtěla dát od mala, ale partner to neschválil. Dnes se syn rozhodl sám. Tedy dnes jde na propíchnutí. Končí základku a na střední už chce nastoupit s náušnicí nebo náušnicema. Rád by do obou uší, ale váhá jestli na začátek nedat jen jednu. Uvidím odpoledne k čemu se rozhodne.

Steve (St, 1. 7. 2020 - 01:07)

Mě se to teda nelíbí ani špetku ... :-/

Návštěvník (Út, 30. 6. 2020 - 12:06)

Od mala by to bylo lepsi a vsichni by si na to zvykly. I on.

Pavla (Út, 30. 6. 2020 - 12:06)

jo to jsem si také myslela. jenže partner zakázal. syn je chce už víc jak 2 roky, rozhodl se zlomem mezi školama. tátovi to parkrát vyčetl, že to měl povolit a že je mohl mít od mala a v pohodě. chce je a stydí se. tak uvidíme.

Návštěvník (Út, 30. 6. 2020 - 16:06)

Hloupe omezovani. Holcicky muzou, kluci ne. A to v dejinach mnozi vyznamni muzi nosili nausnice. Snad jednou i v nasich koncinach to bude normalni.

helča (St, 17. 6. 2020 - 06:06)

se synkem jsem o tom dlouho mluvila a připravovala ho na na propíchnutí oušek. chtěla jsem aby i on se těšil. na nastřeleni jsme šli ve 4 letech. moc se těšil, byl statečný, moc mu sluší a pak byl moc pyšný že má náušničky a všude je ukazoval. neměl s nimi žádný problém a nikdo se mu nesmál. je mu teď 9 a rozhodně by je nesundal. vzpomíname na to jako na velký den, který má zdokumentovaný ve svém albu a bylo to úžasné.

Ajax (St, 17. 6. 2020 - 15:06)

A jaké měl nausnicky?

Roman (St, 17. 6. 2020 - 21:06)

tak jsem to tady četl, a celí den jsem se divil že ještě nepíšeš a neptáš se jaké měl ? napiš rači jaké máš ty.

Marcela (Pá, 12. 6. 2020 - 09:06)

Proč blázni ????

Steve (St, 10. 6. 2020 - 22:06)

Blázni ... fakt blázni ....

Roman (St, 10. 6. 2020 - 07:06)

jsem si nedávno koupil velmi zajimavé náušnice. když si je na ušich prohlížím tak zjištuji že by se k nim hodili další dvě pecičky. přemýšlím tedy jestli si nepropíchnout ještě dvě dirky do uši navíc.

M (St, 10. 6. 2020 - 07:06)

A budeš mít ucho ja garniž

Reklama

Přidat komentář