Reklama

Náušnice u kluků?

Návštěvník (St, 29. 7. 2020 - 09:07)

Samozřejmě a i do penisu , na nuda s tím udělá parádu .

Steve (Pá, 24. 7. 2020 - 01:07)

Dej pokoj s takovýma kravinama ... zapomeň! Sám se nechá v dospělosti upravit, bude-li chtít. Jasný?

Návštěvník (Pá, 24. 7. 2020 - 16:07)

Jako malýmu ti rodiče dali jméno. Nevybral sis ho sám až v dospělosti... a bude se z tebou táhnout celý tvůj život.
Rodiče ti dali i svou víru ( jestli nějakou máš ).
A tato víra půjde z tebou až do hrobu.
Vybrali ti školu, bydliště a vše, co jsi jako malej získal.
Tak nech na rodičích, jestli se jim to líbí a mají na to, aby i svoje děti zkrášlili dle svích předstáv.
Jasný???

Steve (Pá, 24. 7. 2020 - 16:07)

Víru mi sice dali, ale praktikuju jí téměř nulově ... (pro mne nemá takovou prioritu jako u nich) Školu mi vybrali jen částečně, práci a bydliště mi teda nevybrali :o))) Bydlím v opačných Čechách. Jinak píchnout si uši může i dospělej člověk - pokud se k tomu rozhodne. Takže nerozhodujte vše za děti.

Návštěvník (Čt, 23. 7. 2020 - 09:07)

Můžu jen souhlasit.

brácha (St, 22. 7. 2020 - 07:07)

má náušnice od 3 let a teď ve 14 začíná s roztahováním. už je na 10

Návštěvník (St, 22. 7. 2020 - 12:07)

A to mu nestaci nausnice? Jsou hesci nez tunely a take je muze stridat.

Návštěvník (So, 18. 7. 2020 - 16:07)

Je to děs, kluk a náušnice.

Jirka (So, 18. 7. 2020 - 15:07)

Ja žil ve Švýcarsku appenzell Po tom co jsme se tam odstěhovali a jak jsem ty náušnice nesnášel bral sem to jako ozdobu pro holky a teď jsem je tam musel nosit taky jako ostatní kluci takže se mi nikdo nesmal ale byl to dost dlouho divny pocit mít v uších pověšený v dirce náušnice které jsem cítil při sebemenším pohybu hlavou. Bylo to od 6 do 14 co jsem jenmusel nosit abych prý zapadl mezi ostatní

Roman (Čt, 16. 7. 2020 - 06:07)

nedávno jsme toto rozebírali s jednejma mojima známýma. už před revolucí ten kámoš chtěl náušnice. bylo mu tehdy 10. máma nebyla proti, podporovala ho v tom. jenže doktorka mu je odmítla píchnout a upozornila je na to že to je velký problém s úřady. čekali tak ještě dlouho po revoluci. když se sem v 90 dostali nastřelovaci tak pak zašli do klenot a tam mu je byli ochotny nastřelit. píchnout sama jehlou se bála. kamarád má náušnice dodnes a je rád že mu je máma nechala dát.

Návštěvník (St, 15. 7. 2020 - 21:07)

Je to úchylné, chudáci kluci se předělávají na holky.

Šárka (Po, 13. 7. 2020 - 10:07)

Já to klidně napíšu. Náš syn má v 5 letech náušnice na klasické zapínání, malá šedé kuličky. Moc se nám nelíbili obyčejné kroužky nebo pecičky a tak tyto mi na kluka přišli nejlepší. A sluší mu.

Ld (Čt, 16. 7. 2020 - 15:07)

Ja bych to neřešil náušnic má každá ženská plno a jestli je dala klukovi píchnout tak mu může střídat ty svoje co má ve šperkovnici.

Aja (Čt, 16. 7. 2020 - 01:07)

Ještě mu nech nárůst dlouhé vlasy nechty mu nalakuj a dej boty na podpatku.

Návštěvník (St, 15. 7. 2020 - 20:07)

Sarko, mohla jsi mu dat klasicke detske. Vek na to ma a detem pristanou.

Pavla (Čt, 16. 7. 2020 - 06:07)

já pochopila že má ty klasicke. pouze volili kuličky a né s kamínkem.

Beata (Pá, 3. 7. 2020 - 10:07)

Ve viktoriánské Anglii kluci i holky když byli Mali tak nosili stejně šaty a mnohdy i náušnice takže kluk se šaty a nausnicema v uších byl zcela normální pak až byli větší je sundali se šaty.

Pavla (Čt, 2. 7. 2020 - 07:07)

Tak syn už má náušnice. doposledka nevěděl jestli do jednoho nebo do obou. chtěl do obou ale ze strachu přemýšlel jen nad jedním a druhé časem. v klenotách byla taková mladší paní a ta mu hned řekla že do obou. aby prý nemohl cuknout tak řekla že mu nejdřív nastřelí to pravé ucho a to levé už pak bude muset dát také. takže nastřeleno obě uši, naprostá spokojenost.

asus23 (Po, 6. 7. 2020 - 01:07)

Pavla a jaké naušnice mu dáš.

Pavla (Út, 7. 7. 2020 - 07:07)

hele frajere ty se tu ptáš všech. nějak moc tě to zajímá. můj kluk si vybere sám a nebo si nechá ty nastřelený a tobě to může být jedno.

Reklama

Přidat komentář