Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

C. (St, 2. 12. 2020 - 22:12)

Co Pol Pot? Nějaký zájemce o nick?

C. (St, 2. 12. 2020 - 22:12)

Co Pol Pot? Nějaký zájemce o nick?

C. (St, 2. 12. 2020 - 22:12)

Co Pol Pot? Nějaký zájemce o nick?

Návštěvník (St, 2. 12. 2020 - 21:12)

Jo, všichni jsme Libor, nebo teď zase Puluj, či co. Kdo se v tom má vyznat.

Návštěvník (St, 2. 12. 2020 - 21:12)

O "P", nebo "p", ani tak nejde. Ale je to plyšák. Do které chodíš?

Návštěvník (St, 2. 12. 2020 - 20:12)

Tak naše zlatokopka už nebude jezdit do školy sockou, ale autem. Já to říkal, že i.do Český Lípy bude jezdit od Turnova denně taky. Když na to Libor má...

Lucka (St, 2. 12. 2020 - 20:12)

Hele, nech ji bejt.

Návštěvník (St, 2. 12. 2020 - 20:12)

Vždyť tam ještě nejsou !

Návštěvník (St, 2. 12. 2020 - 18:12)

Kláro, chtěl bych se zeptat, jak svoje nutné močení řešíš třeba v letadle, když je celý let obsazený záchod a musíš stát ve frontě, let třeba 8hodin nebo v dálkovém autobusu, prostě mezi lidmi?. Vozíš s sebou pleny a něco na hygienu? Nebo čůráš někde na tajnačku?

Klára (St, 2. 12. 2020 - 19:12)

Návštěvníku já nejsem nějaká učůránka, já když potřeuju tak vydržím. Dnes určitě skoro hodinu a jinak když čůrám venku tak taky vydržím a nemusím hned do pár minut. To jen když jsem nastydlá, to pak učůraná jsem a chodím často,protože se to moc nevydrží. V letadle jsem letěla jen na Zanzibar a zpátky a to je dlouho cesta,ale čůrala normálně a ikdyž byla třeba fronta pár lidí před námi, tak v pohodě a Niki taky a ani jsme to neměly tak akutní, že bychom se kroutily nebo to držely na pipince rukou. Vždy jsme šly radši preventivně včas.Tony, nechme to, zatím nechci,ale myslím, že to tady řeknu taky. Ivane to je odpověď i pro tebe. Ty jsi jen zvědavý,ale nic nevíš a nechápeš. Libor mi dal takový nápad, že bych zítra mohla jet autem do školy a domů, že by jel se mnou a vrátil se vlakem a pak bych dojela sama. Trochu se bojím,ale třeba jo, kdyby byl se mnou ráno tam. Niki chtěla ještě dnes se se mnou svézt a tak třeba ji svezu zítra. Dnes už jsme se tady nějak chruli,že už na to nebyl čas.

Feetman (St, 2. 12. 2020 - 23:12)

Dočetl jsem se Klárko, že máš nohu velikost 38. Takovou trochu jako Popelka, tedy spíše malou. Jak si nohy ošetřuješ, aby nesmrděly a byly hezky čisté? Máš ráda když ti je Libor masíruje a mazlí se s nima?

Návštěvník (Čt, 3. 12. 2020 - 00:12)

Klára už tady psala, že si o ně pečuje a tak ji asi moc nesmrdí, když se o ně stará.

Simona (St, 2. 12. 2020 - 22:12)

Já jsem trochu sova a tak se k tomu dostávám pozdě. Klárko vidím,že dnešek dáváš lépe a jsi čerstvá řidička, ta gratuluju. Jen opatrně , teď to bude v zimě klouzat . Hezkou dobrou noc.

Jana (St, 2. 12. 2020 - 20:12)

Klidnou dobrou noc Klárko. Už bude líp.

Sluníčko (St, 2. 12. 2020 - 20:12)

Já už nebudu pro tebe plakat,ale včera jsem plakala. Bačkůrka všechno ví a bude tě chránit. Máš taky v postely plišáka ? Já taky jako ty vydržím když potřebuju čůrat nečůrat,ale když už nemůžu tak pak čůrám. Teď dnes jsem čůrala na záchodě a venku ne. Až budu jako ty taky budu jezdit autem.

Aha, (St, 2. 12. 2020 - 20:12)

Takže tenhle nick taky není reál. Nebo je ale nepíše to dvanáctiletá, jen to někdo trapně hraje. Ono je to lepší.

Návštěvník (St, 2. 12. 2020 - 21:12)

A z čehopak jsi to odhalil? Colombo :o)

Colombo (St, 2. 12. 2020 - 21:12)

Zamysli se sám.

Radka (St, 2. 12. 2020 - 21:12)

No já nevím jestli je Sluníčko autentické nebo ne. Je to ale přinejmenším neobvyklé, že by nějaká malá holka tady diskutovala. Kdyby to bylo moje dítě tak bych jí přerazila. Ten styl psaní se může napodobitt, ale to cítění a vnímání těžko. Nevím, to by musela být starší holka hodně citlivá a empatická a co má nějaký problém s identitou a potřebu se vracet do dětské role.

Colombo (St, 2. 12. 2020 - 21:12)

Právě že se hodně ten její styl změnil, od popisu skoro sexuálních hrátek, pak změna nicku, až k téhle naivitě. Jinak souhlas, těžko bude tahle diskuze bavit dítě.

Reklama

Přidat komentář