Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Lucka (Čt, 3. 12. 2020 - 13:12)

Klára to zvládne. Do Mimoňě to má ze školy kousek a po hlavní. Ona není hazardérka a vsadím se, že se než jela ještě před tím vyčůrala ve škole na WC ikdyž to nemá moc ráda tam dělat.

Návštěvník (Čt, 3. 12. 2020 - 12:12)

Teda já být mámou Kláry tak ji dneska autem do školy nepustím. Tady mrzne a je ledovka a sníh, holka má ještě čerstvý papíry a žádný zkušenosti, ještě se někde vybourá. Matce to je asi jedno jak vidno. Tak aspoň Libor by měl mít víc rozumu.

Návštěvník (Čt, 3. 12. 2020 - 16:12)

Neměj strach. Klára dělala papíry dřív než to bylo povolený a udělala je nejlíp ze všech. Ta bude jezdit i po ledu perfektně.

Fido (Čt, 3. 12. 2020 - 18:12)

Klářino řidičské umění nezpochybňuji, ale strach jde z těch frajerů, kteří jedou rychle jako v létě, náledí přehlížejí a pak s neovladatelným auťákem můžou Kláru nabourat. ---- A Sluníčko, tys bylo taky o prázdninách v Dačicích, když tam holky byly za Miškou? (O ní teď taky málo píšete, jak tam chudák hospodařila sama.)

Klára (Čt, 3. 12. 2020 - 19:12)

Vidíš , Miška to zvládla a budu ji zítra volat. Ona sem píše jen nárazově, ale je v pohodě. Chtěla bych se s ní potkat o vánocích někdy. Koukáme teď na live kamery a na živé přenosy z Afriky a z napajedel, kde jsme byli na safari a je to moc hezký, ale je mi smutno po čápech. Musíme to přežít do jara než se vrátí. Zatím pa. Jdu k Liborovi, možná půjdeme uniknout na ten druhý dům. On je takovej romanticky naladěnej na pipinkování a procházku.

Návštěvník (Čt, 3. 12. 2020 - 19:12)

A nechtěla by sis Klárko sponzorovat nějakého čápa co mají v zoo? Třeba v Liberci ,v Praze, ale jsou i útulky pro taková poraněná zvířata po republice a i tam můžeš sponzorovat zvířátka. Já letos třeba surikaty, sovy nebo také čápy.

Návštěvník (Čt, 3. 12. 2020 - 19:12)

Co má stále s těmi čápmi?

Sluníčko (Čt, 3. 12. 2020 - 19:12)

Já byla v Dačicích ale s Klárkou ne. Ona tam má kamarádku.

Fido (Čt, 3. 12. 2020 - 19:12)

Díky, Sluníčko. Dobrou noc.

Sluníčko (Čt, 3. 12. 2020 - 12:12)

Klárko já mám nohu jako ty stejně velkou,ale ty jseš už velká a tak já ji pak asi ještě budu mít větší, ale to nevadí. Taky se snažím o ně pečovat jako ty,ale ty bambusový ponožky neznám . Ale taky si je umeju když jsou zpocený aby byly čistý jako máš ty.

Návštěvník (Čt, 3. 12. 2020 - 12:12)

Hele a ty nechodíš do školy? Možná jseš už dospělá a jen si tady hraješ na nevinnou. Tak jak to tedy je, ty Sluníčko alias Jano Hrušková ?

Sluníčko (Čt, 3. 12. 2020 - 11:12)

Já jsem moc ráda Klárko, že jsi ráda, že na tebe myslím. Ale už plakat nebudu,když nebudeš ty. Já sem píšu jenom tajně, protože tě mám ráda. Já ještě nemůžu mít auto jako ty a jezdit,ale budu ho mít taky až mi bude tolik jako tobě. Já taky ráno byla vyčůraná úplně a ted jsem čůrala taky,ale u nás je sníh a tak nechci venku do sněhu, protože je tam zima a tak jsem se vyčůrala na záchodě a taky moc, protože jsem byla ráno a až teď. Taky jsem měla pipinku v bříšku tak plnou ,že se mi chtělo hodně.

Klára (Čt, 3. 12. 2020 - 07:12)

Tak pojedu sama s Liborem autem do školy. Super. Jsem trochu napjatá ale dám to. Vyčůraná jsem dokonale,takže taky dobrý. Feetman,já už jsem tady říkal a,že se o nožky starám a že máme i takový ponožky s bambusovým vláknem ,takže jsou hezky opečované a každá dáma chce být upravená celá. Tak i nožky mam hezké a když jdou uchozený tak moc nepáchnou a kdyby tak je opláchnu a jdou hezké opět. Sluníčko,já tvé odkazy čtu a ty dva poslední mně dojaly až do slziček ale jsi malá asi jako Niki a ona nesmí sem psát, proto jsem na reakce na tebe opatrná ,ale moc ti děkuji. Tak a za chviličku pojedu.

Bertík (Čt, 3. 12. 2020 - 09:12)

Já bych taky miloval tvé nožky a tebe celou,protože jsi moc krásná holka a máš krásný vlasy a úsměv a moc krásně čůráš. Já jsem se koukal na videa jak mi tady dali typy,ale ty taková tam nejsi,ale ty holky mají taky krásný čůrání, ale já chci tebe vidět opravdicky.

Lucka (Čt, 3. 12. 2020 - 08:12)

Klárko tak jsem včera koukla na Leu a ten film je tak úžasnej ale krutej, že jsem to nedala a byla jsem z toho v hajzlu znova.Protože to je teda síla a Vlasáková tam odehrála možná životní roli. Když se ze všeho člověk vykoupí a i tyran pochopí změnu sebe,všechno je stejně v prdeli.... A jsem v prdeli znovu. Oú, omlouvám se. Moc tě mám ráda.

Návštěvník (Čt, 3. 12. 2020 - 09:12)

Taky za tu roli dostala nejedno ocenění. Já jsem si ten film stáhl a viděl včera. Dost hustý i pro chlapa, pokud není narcis a ego. A každej člověk jestli prošel nějakou těžkou zkouškou jako například Klára , se nedivím, že ho takovej film položí a citlivý ženský co to s Klárou prožívají to její, tak budou z filmů mít trauma taky. Je to zase o těch z poslednich minutách filmu jako u Coliniho. Je zvláštní, že oba filmy se dotýkají krutosti Němců a Mikulášovice jsou bývalé Sudety. Ale to už jen fantazíruju,to nemusí souviset.

Pozorovatel (Čt, 3. 12. 2020 - 14:12)

Máš dobrou intuici,už snad můžu prozradit, že babička v Mikulášovicich se jmenovala za svobodna Fröhlichová...

Návštěvník (Čt, 3. 12. 2020 - 16:12)

To je možné. Nicméně Liborovy kořeny jsou v Jižních Čechách.

Mike (Čt, 3. 12. 2020 - 07:12)

Klárko tak opatrně, tady máme u nás sníh a krásně bílo jako na vánoce. Tam u vás taky? Klárko já vím, že se o sebe hezky staráš a jsi krásná a upravená holka. Ty musíš mít opravdu i nožku kouzelnou když je tak malá a hezká jako má Popelka. Jé já bych se s tvými nožkami taky strašně rád mazlil jako Libor a kdyby byly unavený tak ať. Když bych tě miloval tak celou i s hezkýma nebo unavenýma nožkama ,protože já bych ti je ošetřil s láskou tak aby zase nebyly uťapkaný ale znovu hezké. Já bych tě ošetřil celou...jsem z tebe každý den úplně vedle. Ale ty to víš, tak se nezlob za mé toužebné fantazie.

Návštěvník (Čt, 3. 12. 2020 - 08:12)

Jed za ni do skoly a pockej na ni,tebe ona potrebuje

Reklama

Přidat komentář