Reklama

Vzrušení z vlastního syna

Abe (Ne, 6. 12. 2020 - 01:12)

Oidipovský syndrom je psychiatrický termínus technicus. Ve skutečnosti Oidipus omylem zavraždil svého otce a omylem se oženil se svou matkou. Oidipovský syndrom v současném podání se jeví v méně invazivním pojetí tak, že syn miluje matku více než otce. V horším případě otce nenávidí a eliminuje. Matka toho může nebo nemusí využívat. Pokud je matka přístupná, v manželství, nebo v samoživitelství, končí to obyčejně incestem. Podmínkou je ovšem přístupnost matky. Pokud nechce, k incestu nedojde. Nějaké úvahy na téma. že syn po ní touží jsou naprosto bezpředmětné, protože pubertální sny se rozptýlí v náruči přístupnějších partnerek. U mě to nastalo již ve třinácti letech a v osmnácti jsem matku velmi rád opustil, jako otrok nesexuální, celoživotní partnerky. Postarala se o to abych neměl život jednoduchý, ale co tě nezabije, to tě posílí. Pokud ovšem existuje oboustranný zájem, není síla, která by nekonformnímu vztahu matky a syna zabránila. Setkal jsem se s tím v životě několikrát, dokonce s celou souložící rodinou. Jsem člověk, nic lidského mi není cizí, ale nemusím dělat to, co ostatní.

Petr X (Čt, 10. 12. 2020 - 16:12)

Píšeš že to u tebe nastalo ve třinácti letech a matku jsi opustil v osmnácti jako otrok nesexuální celoživotní partnerky. Nějak se v tom nevyznám, můžeš to lépe vysvětlit. Díky

Abe (Čt, 10. 12. 2020 - 22:12)

Již jsem to zde zmiňoval. Matka měla utkvělou představu, že se o ní budu celoživotně starat a tomu podřídila veškerou i sexuální výchovu (časté sebeukájení, komplex malého penisu, domácí práce atd.). Ve třinácti jsem zahájil pohlavní život se starší zkušenou ženou, která mne současně osvobozovala. V osmnácti jsem se nastěhoval k dívce, s kterou jsem normálně žil až do vojny. V podstatě hned po vojně jsem se oženil a téměř padesát let mám zcela normální rodinu. Nenávist mé matky měla nejen morální, ale i hmotnou formu. Vyvrhel a vyděděnec, stručně řečeno.

Drak (So, 5. 12. 2020 - 17:12)

Sobota je dobrý den na nějaký ten hezký sex.

P (Pá, 4. 12. 2020 - 15:12)

Kdysi jsem prožil sex s mojí sestřenicí, dcerou sestry mé matky. Asi to tedy nebyl pravý incest ale tenkrát jsme to já nebo sestřenka po nějakém tom vypitém alkoholu ani nestačily spolu nějak řešit. Ona byla v té době čerstvě rozvedená dobře rostlá sexy třicítka s malým mimčem, a já byl pořád věčně nadržený dvacetiletý kluk. Prostě to tehdy mezi námi zajiskřilo, vlítli jsme na sebe a bylo vymalováno. Později se to mezi námi dvěma stávalo nějaký čas pravidelně, ona písla sms, zajdi večer na kávičku, já koupil nějaké to vínko a řešili jsme spolu nejen ty příjemné věci, ale i ten incest což stejně vedlo jen k našemu dalšímu sexu. Jako sex to byl skvělý, perfektně jsme si v tom směru rozuměli a i jinak, ale oba jsme věděli že to spíše jen takový úlet který časem jednou skončí. Dnes je sestřenka znovu provdaná, na svatbu jsem jí raději nešel abych náhodou něco nepokazil a když se potkáme na nějaké rodinné sešlosti tak se jen na sebe hezky usmějeme a bavíme se spolu jako by se nikdy nic nestalo. Abych nekecal, občas když to tedy jde, tak jí nenápadně šeptnu do ouška nějakou tu lichotku aby věděla že jsem ještě úplně nevychladl, a taky proto že za těch devět let co jsme naposledy spolu měli sex, se proměnila snad v ještě krásnější a přitažlivější ženu než byla kdy před tím. P.

sangre (Čt, 17. 12. 2020 - 08:12)

Sex se sestřenicí není incest. Někde jsem četl, že se můžou vzít a mít děti. Ale je potřeba vyšetření, jestli tam není nějaké dědičné zatížení. Já jsem také miloval svou sestřenici. Ale i když jsem před ní měl sexuální vztah, před ní jsem se styděl, takže zůstalo jen u líbání rtů a prsou. Dnes toho lituji, že jsem se styděl. Ona byla připravená na víc.

Marek41 (Čt, 3. 12. 2020 - 14:12)

Moje máma už je v důchodu, ale není to žádná vyklepana babička, prostě 67 paní, už nad tím uvažuji delší dobu, že bych ji naznačil jestli by chtěla sex semnou, ten nemá dlouho, teď otázka jak na to a jestli taková paní v letech by chtěla, navíc s vlastním synem, počítám, že tady asi není žádná v jejím věku, která by se podělila o zkušenosti

sama (Pá, 11. 12. 2020 - 17:12)

Co tě k takovým myšlenkám, představám, vede ?

Marek41 (Ne, 13. 12. 2020 - 14:12)

Vůbec nevím, mám to v sobě už hodně dlouho, ale nikdy jsem nic neřekl

,,, (Út, 8. 12. 2020 - 12:12)

Věř mi, že může

Nina (Čt, 3. 12. 2020 - 00:12)

Incest je záhadná oblast každého lidského tvora ale pravdu vám řekne asi jen blázen.

Ruda (Čt, 3. 12. 2020 - 22:12)

Máš pravdu. Incest na videích vidělo nebo v povídkách četlo hodně lidí a co si budeme namlouvat... Dívali se na to, protože se jim to líbilo. I když ví, že je to nahrané od lidí co nejsou příbuzní nebo že povídka je vymyšlená. Tak je nejvíc vzrušovalo, že to dělají příbuzní mezi sebou a přitom drtivá většina ve skutečnosti nechce mít sex s rodiči nebo sourozenci.

Návštěvník (Čt, 3. 12. 2020 - 22:12)

Je to přísloví o zakázaném ovoci které nejlíp chutná .

Petra (Čt, 3. 12. 2020 - 12:12)

Proc blazen,pod cizim jmenem jsem napsala pravdu,vsechny jmena jsou smyslene ale verim tomu ze kdyby sem svagrova chodila tak se pozna,verim tomu,je to doslova jak rikala.

Viera (St, 2. 12. 2020 - 17:12)

Môj manžel má syna z predchádzajúceho manželstva, 17 ročného, ktorý k nám často chodí na víkend. Behom svojich návštev si ku mne stále dovoľuje čím ďalej tým viac. Najprv ma iba sem tam plesol akoby priateľsky po zadku, neskôr ma začal nenápadne hladiť po stehnách, po prsiach alebo po zadku. Teraz mi už hocikedy stláča prsia, chytá ma medzi nohy, párkrát mi už dal francúzaka. Dosť ma priťahuje, je to fešák, no je to nevlastný syn a je o 15 rokov mladší. A preto mu už nechcem dovoliť viac, lebo sa bojím, že mu potom neodolám. Naposledy ma večer na terase, kam s ním chodievam na cigaretu presviedčal aby som prestala nosiť nohavičky, keď je u nás a takmer ma tam vyprstoval. V nedeľu príšiel za mnou do kuchyne, keď som varila a muž niečo majstroval v garáži, stiahol mi nohavičky a hladil ma po zadku a medzi nohami a potom ma zozadu chytíl za prsia a dráždil mi bradavky. Je to niekedy na nevydržanie.

Jenda (St, 2. 12. 2020 - 17:12)

Někdy jeho vyprávění je jako od rybáře, kterému nestačí délka rukou, když popisuje úlovek. Ale proč by základ nemohl být pravdou?

Verča (St, 2. 12. 2020 - 16:12)

Některé jsou vymyšlené, nebo přehnané ale některé jsou pravdivé, mám s takovými lidskými příběhy zkušenosti díky mému povolání.

danča (St, 2. 12. 2020 - 11:12)

Incestní představy má kdekdo, stačí se je podívat na to kolikrát byli přečteny různé povídky na téma incest. Jsou to tisíce zobrazení a to určitě jeden úchyl nemohl všechno stihnout. Taky to ráda čtu a udělám si u toho dobře.

Ruda (St, 2. 12. 2020 - 13:12)

Kolik ti je a jaká konkrétní představa incestu tě přitahuje?

danča (St, 2. 12. 2020 - 14:12)

Je mi 55 let a incest mě určitě nepřitahuje, ale taková dobře napsaná povídka na téma bratr - sestra, nebo syn - matka, mě dokáže vzrušit hezky.

Reklama

Přidat komentář