Reklama

Vzrušení z vlastního syna

Petr (Čt, 17. 12. 2020 - 00:12)

Mám dojem, že dotyčná neodpoví. Tenhle příspěvek je zkopírovaný z loňska, tuším. Poslední dobou je tu totiž někdo, kdo se baví tím, že sem kopíruje starší příspěvky a vydává je za své.

Dana (Po, 14. 12. 2020 - 10:12)

Od mala si můj syn a dcera často hrajou na indiány. Když je zajatec Monika chvilku ji David lechtá a pak jako nedává pozor a ona mu uteče. Ale když je zajatec David tak je to na dlouho . Musí úplně do naha a poslouchat na slovo.

Návštěvník (Pá, 18. 12. 2020 - 00:12)

Kolik let je synovi a kolik dceři? Svléká se David sám, nebo ho svlékne Monika? Ale když je někdo zajatec, tak je svázaný, ne? Jak se/ho potom může svlékat? Co je to za příkazy nebo úkoly, které musí na slovo poslouchat? A vy tomu všemu nějak asistujete, když o tom víte?

TK (Po, 14. 12. 2020 - 09:12)

Luxusní spodní prádlo super. Já ho koupil mami k narozeninám od Astratex, kalhotky s podprsenkou 1300kč + luxusní noční košilku 1500kč. Byla z toho úplně odpálená a moc jí to v tom sekne. Po stromeček jsem k jiným dárečkům přiobjednal ještě jednu noční košilku a trochu odvážnější, tak uvidím co na to bude říkat.

Mar (Pá, 18. 12. 2020 - 08:12)

Zkuste juknout na leontyna.cz luxusní saténové košilky.

Dan (Po, 14. 12. 2020 - 11:12)

Jo je fajn když je na maminu radost pohledět

Petr (So, 12. 12. 2020 - 08:12)

Vzrušuje mě můj syn. Má velké a silné péro.

Pavla (Ne, 13. 12. 2020 - 15:12)

Kolik vám je?

A+D (So, 5. 12. 2020 - 22:12)

Raději nic nechci psát, ale je to mezi námi to nejkrásnější co jsem v životě poznala. Moc se milujeme.

Dan (So, 5. 12. 2020 - 22:12)

Copak?

Žena (So, 5. 12. 2020 - 20:12)

Jaké rady! Ženská potřebuje jen pocit jistoty, pak snese vše a dokáže se přizpůsobit všemu.

Dan (So, 5. 12. 2020 - 21:12)

Snažím se jí matce dát a ktomu vše co potřebuje, od nějaké doby matku beru více jako ženu která mi moc pomáhá z různých zklamání se ženami co sem v životě poznal, dnes sem byl u ní na návštěvě s dárkem ke svátku, opožděně, měla radost a povídali sme si ovšem možným a bylo to fajn, Štědrý den budeme slavit spolu u ní doma tak se moc těším až se oblékne do svatecniho a budu s ní, sem rád že nemá žádný vážný vztah já sem se jí před časem přiznal k tomu že mi chybí a že se mi líbí jako žena,často mám o ní určité představy.. Je to normální?

Anonym (Po, 7. 12. 2020 - 00:12)

Ty si jako jentak řekl mámě že se ti líbí jo?

Dan (Ne, 13. 12. 2020 - 22:12)

Neřekl ale napsal a určitě to nebylo jen tak, ne vždy sem sní měl jen dobré soužití kolikrát sem se těšil až přijde domů a pozdravime se ovšem když sem domu nepřišel já tak mě schánela po telefonu, chápal sem ze se bála ale to já kolikrát o ní taky, vždy mi dala vědět že se vrátí ráno když šla někam... Zajímalo by mě co si o tom že bydlí s dospělím synem mysleli chlapy se kterejma něco měla, já samozřejmě chápu že mamka potřebovala a potřebuje sex stejně jako já se tu kolikrát priznaval k různým věcem co podle mě dělá spousta chlapů svým matkám, vím že pokud by to mamince vadilo tak by semnou tak ráda tolik let nežila sama v malém bytě kde sem často před spaním myslel na ní když sem slyšel že masturbuje začal sem taky, od puberty sem občas slyšel mamku i při sexu s otcem nějak neřešila že sem třeba ještě nespal jen dali křeslo za dveře a já poslouchal jak si mamina užívá, bylo to mnohem příjemnější než poslouchat jejich věčné hádky. V dospělosti sem pochopil že pokud spolu zijou syn s matkou v domácnosti tak toho druhého prostě nemohou přehlížet, já sem se odstěhoval abych si mohl brát domu návštěvy a seznámit se ovšem kolikrát si říkám že bych raději koupil něco pěkného mamce než utrácet za ostatní, k Ježíšku nějaké pěkné spodní prádlo třeba?

Návštěvník (So, 5. 12. 2020 - 22:12)

No , normální to není , ale s oidipovským komplexem nic nenaděláš . Někteří lidé s tím prostě žijí .

Dan (So, 5. 12. 2020 - 23:12)

Tušil sem že ho mám ale někdy se tím dost trápím třeba dnes

Návštěvník (Ne, 6. 12. 2020 - 00:12)

Netrap se zbytečně , nemá to cenu . Sexuální deviace nelze léčit , musí se člověk naučit s nimi žít . Ale pokud jsou takové které nebudí pohoršení a jejich projevy se odehrávají za zavřenými dveřmi , není to vlastně nic proti ničemu .

Dan (Ne, 6. 12. 2020 - 00:12)

Díky za podporu

Dan (So, 5. 12. 2020 - 23:12)

Nevím jestli to mají všichni stejně kdo tím trpí já mám mamku doopravdy rád nikdy bych neudělal nic co by se jí nelíbilo, jen tu občas napíšu věci se kterými se chci svěřit a na které nezapomenu, někdy sem vtom hledal záměr že mě zkouší ale nevím, proto se ptám co je normální a co už ne?

Zdeněk (Po, 7. 12. 2020 - 01:12)

Zkus napsat na poradnu, já tam píšu když potřebuju s něčím poradit myslím tím o sexu. A vždy mi poradili jak postupovat.
[email protected]

Reklama

Přidat komentář