Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Návštěvník (Po, 30. 11. 2020 - 22:11)

Puluji, prosím, nechte už těch svých rozborů situací. Je to jasné jen vám a asi i Noně. Mně to třeba nepřipadá potřebné v příběhu takhle odbočovat.

Lucka (Po, 30. 11. 2020 - 23:11)

Vy zmizte. Naopak Puluj a Nona mají k tomu co říci. A dost kvalitně. Jestli se vám to nelíbí tak táhněte jinam. Je to k tématu a je to profesionální.

Pozorovatel (Po, 30. 11. 2020 - 20:11)

Tohle beru! Souhlasím na 100%.

Lucka (Po, 30. 11. 2020 - 19:11)

Moc krásně napsané Puluji. Neviděla jsem taky ani jeden,ale už jsem si je našla oba. Coliniho si dám jako první, protože to Klárku rozhodilo teď. O tom druhým filmu jsem tady už četla ,ale to je už dýl, že z něj byla smutná taky a dlouho. Tak si to nechám na zítra.Tam ale hraje Donutil a tak to trochu odlehčí svým humorem. Klárko já tě tady chci podpořit a souhlasím s Pulujem, otevřete si lahvinku a vypovídej všechno,co tam je a proč a nestyď se. Když čůráš tak taky musí ten přetlak z močáku ven, tak tohle musí z tvého nitra, duše taky ven.Kdybychom se znaly,tak bych hned byla u tebe a daly bysme řeč. Tak takhle na dálku ode mne velká podpora!

Lucko, (Po, 30. 11. 2020 - 20:11)

V tom filmu sice Donutil hraje,ale když ho dávali v kině já jsem zhruba v půlce utekla. Jestli Klára v životě prožila hrozný věci tak se ji vůbec nedivím, že ji to rozhodilo.

Jana (Po, 30. 11. 2020 - 20:11)

Já bych to teda na lahvinku a před rodinou neviděla. Jestli chce Libor té holce pomoct ,ať ji vezme do jejich pelíšku a hladí ji a mlčí nebo se jen tu a tam zeptá a nechá ji. Ono to nakonec půjde samo, ale ta holka musí mít pocit bezpečí, důvěry maximální lásky. Já bych teda někde v obýváku nebo u stolu se neotevřela do hloubky ani za zlatou cihlu.

Radka (Po, 30. 11. 2020 - 19:11)

Klárko, to sem patří. Stejně jako sem patřiš ty a tvoje cesta životem. Já ani jeden z filmů neznám, ale vyhledám je a podívám se a pak ti napíšu, jestli mně to taky nějak vzalo. Já taky u některých filmů brečím, ale tohle asi moc nebude romantický a zamilovaný.

Návštěvník (Po, 30. 11. 2020 - 15:11)

A proč by to nevyzkoušela. Sluníčko je určitě zdravé a její čůrání by mohlo být jako léčivá panenská urina. Ta je zvláště vyhledávaná.

(Po, 30. 11. 2020 - 15:11)

Bych to vypil všechno od ní. A taková moč se dá i koupit. Už jsem vyzkoušel u příbuzné a přesvědčil jí aby se vyčůrala do sklenice a pak jsem to vypil. Byla takyjestě sluníčková.

a (Po, 30. 11. 2020 - 16:11)

proč jsi to vypil? Kolik je ti let prosím tě, tohle by kluk neudělal. A žádná holka by se k tomu neponížila.

To (Po, 30. 11. 2020 - 17:11)

bylo jen tak jako že odvaha a holka byla naivní a to byl blbý úlet.

a (Po, 30. 11. 2020 - 18:11)

Aha. Víš holky fakt nejsou takové jak se tady píše. Většinou se stydíme i před svým klukem chodit na záchod. Prostě to není nic hezkýho.

Klára (Po, 30. 11. 2020 - 14:11)

Dnes jsem se vyčůrala pod viaduktem. Šla jsem s kamarádkou domů a měla jsem pipinku plnou a potřebovala jsem, ona že se jí nechce a tak jsem čůrala sama a ona čekala kousek vedle a udělala jsem to všechno do hezký loužičky. Nakonec když jsem byla hotová,tak řekla,že se jí chce na záchod taky a taky bude a nakonec na bobečku vyčůrala celkem hodně a hezkým proudem, prý to chtěla vydržet domů, ale pak už jí to připadalo snažší se vyčůrat se mnou anedržet to. Teď mám dost materiálů ze školy a budu je muset zpracovat.Libor ještě není ,ale psal, že přijede a něco nakoupí cestou a ségra je taky venku s kamarádkou,teď odešla, ale dohlídla jsem aby se doma vyčůrala a tak to udělala a čůrala hodně a to by venku asi nevydržela a takhle to snad vydrží . Nebudou tam prý dlouho a do čtyř přijdou jak se začne stmívat. Sluníčko ,jestli jsi vypila své čůrání tak to třeba nebude dobrý pro tebe a může ti být špatně, já jsem to taky zkoušela a jednou poprvé to moc nešlo a pak už jo podruhý,ale už takhle neblbneme.To jsme zkoušely s Miškou a ta to sice vypila ,ale pak to vyblinkala ze sebe a musí na to být člověk hlavně psychicky připravený. Dokonce se moč užívá i jako lék, Víš to?

Mike (Po, 30. 11. 2020 - 16:11)

Ježíši Klárko, já bych pil tvý čůrání až bych brečel. Krásný i pod viaduktem. Já to nedávám ,já jsem z tebe hotovej. Nezlob se za upřímnost.

Sluníčko (Po, 30. 11. 2020 - 14:11)

já jsem se vyčůrala a bála jsem se to ze skleničky vypít,ale pak jsem řekla,že jo a vypila jsem trochu asi půlku skleničky a bylo to nedobrý a chtělo se mi z toho zvracet tak sem se rychle napila ještě vody z kohoutku a přešlo to. Já to umím už jako ty!

Návštěvník (Po, 30. 11. 2020 - 15:11)

Nó, tak teď jsi dokonalá jako Klára,že ......já být tvou maminkou, tak dostaneš na prdel na holou, aby sis to pamatovala, že takový blbostí se nedělají.

Návštěvník (Po, 30. 11. 2020 - 14:11)

A nechodí s vámi někdy třeba kluk. Jak bys to řešila, když tam čůráš skoro pokaždý? To bys vydržela domů? Nebo bys to pustila i tak?

Klára (Út, 1. 12. 2020 - 14:12)

Většinou tou cestou kluci s námi nechodí, ale jednou šel jeden známý kluk s námi a já se už mohla skoro počůrat a tak jsem prostě řekla,že si tad pod viaduktem odskočím a on byl vpohodě a šla se mnou kamarádka a ta mně hlídala a on šel dál a vůbec neprovokoval a nekoukal se a já se v klidu vyčůrala.

Brácha (Po, 30. 11. 2020 - 11:11)

Ségra teď potřebovala a tak vyčůrala 330 ml a já vypil asi skoro půlku. Chutnalo to jako trochu hořkoslaný pivo a trochu po kávě,ona ho měla kolem desátý. Dost zvláštní. Nic mi po tom není.

Sluníčko (Po, 30. 11. 2020 - 12:11)

Já to taky zkusím, ale nevím jestli to zkusím doopravdy. Vyčůrám se do skleničky a třeba to zkusím jestli to bude dobrý,ale aby mi nebylo špatně zase ,ale zkusím to.Klárko ty jsi to už zkusila někdy? Jestli jo tak já taky.

Reklama

Přidat komentář