Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

To (Po, 30. 11. 2020 - 17:11)

bylo jen tak jako že odvaha a holka byla naivní a to byl blbý úlet.

a (Po, 30. 11. 2020 - 18:11)

Aha. Víš holky fakt nejsou takové jak se tady píše. Většinou se stydíme i před svým klukem chodit na záchod. Prostě to není nic hezkýho.

Klára (Po, 30. 11. 2020 - 14:11)

Dnes jsem se vyčůrala pod viaduktem. Šla jsem s kamarádkou domů a měla jsem pipinku plnou a potřebovala jsem, ona že se jí nechce a tak jsem čůrala sama a ona čekala kousek vedle a udělala jsem to všechno do hezký loužičky. Nakonec když jsem byla hotová,tak řekla,že se jí chce na záchod taky a taky bude a nakonec na bobečku vyčůrala celkem hodně a hezkým proudem, prý to chtěla vydržet domů, ale pak už jí to připadalo snažší se vyčůrat se mnou anedržet to. Teď mám dost materiálů ze školy a budu je muset zpracovat.Libor ještě není ,ale psal, že přijede a něco nakoupí cestou a ségra je taky venku s kamarádkou,teď odešla, ale dohlídla jsem aby se doma vyčůrala a tak to udělala a čůrala hodně a to by venku asi nevydržela a takhle to snad vydrží . Nebudou tam prý dlouho a do čtyř přijdou jak se začne stmívat. Sluníčko ,jestli jsi vypila své čůrání tak to třeba nebude dobrý pro tebe a může ti být špatně, já jsem to taky zkoušela a jednou poprvé to moc nešlo a pak už jo podruhý,ale už takhle neblbneme.To jsme zkoušely s Miškou a ta to sice vypila ,ale pak to vyblinkala ze sebe a musí na to být člověk hlavně psychicky připravený. Dokonce se moč užívá i jako lék, Víš to?

Mike (Po, 30. 11. 2020 - 16:11)

Ježíši Klárko, já bych pil tvý čůrání až bych brečel. Krásný i pod viaduktem. Já to nedávám ,já jsem z tebe hotovej. Nezlob se za upřímnost.

Sluníčko (Po, 30. 11. 2020 - 14:11)

já jsem se vyčůrala a bála jsem se to ze skleničky vypít,ale pak jsem řekla,že jo a vypila jsem trochu asi půlku skleničky a bylo to nedobrý a chtělo se mi z toho zvracet tak sem se rychle napila ještě vody z kohoutku a přešlo to. Já to umím už jako ty!

Návštěvník (Po, 30. 11. 2020 - 15:11)

Nó, tak teď jsi dokonalá jako Klára,že ......já být tvou maminkou, tak dostaneš na prdel na holou, aby sis to pamatovala, že takový blbostí se nedělají.

Návštěvník (Po, 30. 11. 2020 - 14:11)

A nechodí s vámi někdy třeba kluk. Jak bys to řešila, když tam čůráš skoro pokaždý? To bys vydržela domů? Nebo bys to pustila i tak?

Klára (Út, 1. 12. 2020 - 14:12)

Většinou tou cestou kluci s námi nechodí, ale jednou šel jeden známý kluk s námi a já se už mohla skoro počůrat a tak jsem prostě řekla,že si tad pod viaduktem odskočím a on byl vpohodě a šla se mnou kamarádka a ta mně hlídala a on šel dál a vůbec neprovokoval a nekoukal se a já se v klidu vyčůrala.

Brácha (Po, 30. 11. 2020 - 11:11)

Ségra teď potřebovala a tak vyčůrala 330 ml a já vypil asi skoro půlku. Chutnalo to jako trochu hořkoslaný pivo a trochu po kávě,ona ho měla kolem desátý. Dost zvláštní. Nic mi po tom není.

Sluníčko (Po, 30. 11. 2020 - 12:11)

Já to taky zkusím, ale nevím jestli to zkusím doopravdy. Vyčůrám se do skleničky a třeba to zkusím jestli to bude dobrý,ale aby mi nebylo špatně zase ,ale zkusím to.Klárko ty jsi to už zkusila někdy? Jestli jo tak já taky.

Jo, (Po, 30. 11. 2020 - 12:11)

zkus to. A načůrej si co nejvíc, nejlepší je tak půl litru takže 500. A když toho nebude dost, tak počkej až půjde na záchod máma nebo táta, něco do záchodu hoď aby se ucpal a řekni ať čůrají taky do nádobky. A pak to všechno vypij ale musíš najednou. Jo a zavři u toho oči.

Návštěvník (Po, 30. 11. 2020 - 12:11)

Ty jsi tak hloupá. Taky se necháš nabulíkovat ke všemu. Jen to zkus a pozvracíš se nebo pokadíš z takový blbosti.

Lucka (Po, 30. 11. 2020 - 12:11)

Souhlas! To nejde jen tak a musí to být psychicky zvládnutý. Já to zkoušela jednou a dala jsem to ,ale už nemusím. Taky to bylo z hecu v šestnácti.

Brácha (Po, 30. 11. 2020 - 08:11)

Zase jsme si se ségrou měřili kolik ráno kdo vyčůrá. Ségra 420 ml čůrání nad WC do
litrové odměrky,čůrání ihned a z pipiny rovné dolů širší proud a postupně intenzivní, ukončení čůrání rychlé,ale ještě následně teče z ní krátce menší proud . Já čůrání taky ihned a tlakem z močáku intenzivní, ke konci bez tlaku dočůravám asi 10 sekund ,množství 390 ml.

Hm (Po, 30. 11. 2020 - 09:11)

A že bys taky zkusil vypít to, co ona vymočila, a ona zase na oplátku to,co jsi vymočil ty, když děláte spolu takové hrátky?

Brácha (Po, 30. 11. 2020 - 09:11)

Já bych to její zkusil,ona souhlasí až se jí bude chtít,ale ji k tomu neopřemluvim, aby zkusila trochu vypít.

Klára (Po, 30. 11. 2020 - 07:11)

Včera jsme s Liborem usnuli oba brzy a tak už je vzhůru a doveze mně do školy. Jsem hodně vyčůraná a dnes mi to šlo pomalu z pipinky,asi jsem ji měla neprobuzenou ale pak se už mi rozčůrala normálně proudem a rychle. Niki nešla ještě ale už taky svítí a už jde taky na čůrání .
Tak dáme snídani, já jsem zatím udělala zoubky a ošetrila trochu ty holčičí věci jako obličej nožky a tak a musím do školy.

Mike (Po, 30. 11. 2020 - 07:11)

Klárko pohodový den!

Návštěvník (Ne, 29. 11. 2020 - 19:11)

Jestli sis nevsimla,tak maji rozmazane obliceje a nikdo je neukazuje,tak by ses nepoznala a co se tyce te kamery,tak si myslim,ze ty holky o tom vi,protoze chcijou primo do kamery

Sedmnáctý (Ne, 29. 11. 2020 - 19:11)

Tak ony mají rozostřené obličeje proto, že jsou snímány nelegálně a nevědí o tom. Porovnej: peeindetail.com nebo got2pee.com,love weeting ..... tam jsou dívky snímány nerozostřené, protože je to legálně domluvené, ikdyž je zde sehrán až několikamintový příběh. V pee in detail dokonce dívka močí přímo do kamery pod sebou a druhá ji snímá postavu.

Reklama

Přidat komentář