Reklama

Nosíte rádi korkové dřeváky?

Alice (Pá, 11. 12. 2020 - 15:12)

Mám s korkáči stejnou zkušenost a i v mém docela vysokém věku po nich doslova prahnu a musím je mít každý den.

Greg (Po, 7. 12. 2020 - 00:12)

Jojo Verčo, tak to bude. A je to už fakt dávno, to se nedá dohledat. Přeju dobrou noc a hezké dny příští.

Blanka (Ne, 6. 12. 2020 - 07:12)

Do korkáčů mě žene neskutečná touha a první okamžiky obutí si neskutečně užívám a vychutnávám. Je to ten pocit, kdy se nohy přizpůsobují korkáčovému povrchu. Mám potom ve zvyku nohy různě posouvat a vytáčet. Je to rituál, který v korkáčích provádím, aniž si to už uvědomuji. Manžel mi říká, že nohy mi zase tančí v korkáčích.

Jana druhá (Po, 7. 12. 2020 - 18:12)

Je to obvyklé cvičit nohama v korkáčích. Ráda taky "šmátrám" prsty o hranu korkáče, tím pádem prsty mám tak dva centimetry venku, mám to ráda a hodně mě tato poloha nohou vzrušuje. U těch co nosí korkáče často vidím také prsty hodně vysunuté ven.

Rosťa (Pá, 11. 12. 2020 - 16:12)

Když s podíváte na facebook, tak mnoho krásných nositelek korkáčů má prsty, ať už z nových nebo pěkně ochozených korkáčů vystrčené přes stélku venku. Taky patřím mezi ty kterým se tento pohled líbí a i doma , tak všichni chodíme. Je těžké, aby noha kopírovala pouze stélku a neposouvala se pomalu dopředu.

Pavel (Po, 7. 12. 2020 - 18:12)

Na čas jsem zkusil mít na kokráčích více utažený pásek a nohou kopírovat jen stélku. Po čase jsem se vrátil k poloze prsty venku, mám to taky tak hodně rád a korky tak nosím převážnou část života. Prostě klasika

Ivoš (Po, 7. 12. 2020 - 21:12)

Korkáče za klasiku také považuji. Když se dívám na školní fotky, tak všechny holky, které nosily korkáče měly prstíky, také venku vystrčené. Já i žena je také venku máme a oběma se nám to tak taky hodně líbí. Reálně chodit v korkáčích ani jinak moc nejde a ty prsty ven vždy vyjedou. Podívejte se teď na svoje nohy v korkáčích a napište jestli to máte právě jinak. Vím, že většina to máme úplně stejně, prsty přesahují a na patě dva a více centimetru volného místa.

Blanka (Po, 7. 12. 2020 - 22:12)

Jsem v korkáčích moc ráda a prsty mám fakt venku mám a vzadu taky hodně místa. Vypadá to, ale dobře.

Jozef (Po, 7. 12. 2020 - 22:12)

No mne skôr vyhovuje keď noha v korkačoch sedí tak ako má . Vtedy viac vnímam to tvarovanie a jemný tlak na klenbu a to je veľmi príjemné

Verča (Út, 8. 12. 2020 - 18:12)

Když máš korkáče jako pracovní obuv, tak těžko můžou sedět tak, jak mají. Ať chceš nebo ne, když v nich chodím pořád dokola kolem křesla a jsem v pohybu, tak mi ty prsty vyjedou ven, ať chceš nebo ne a taky se mi v nich, tak rychleji chodí. Tvarování samozřejmě taky vnímám a tlak na tu klenbu je možná trošku posunut jinak, ale i přesto je mi v korkáčích velmi příjemně, proto je taky nosím.

Olga (Čt, 10. 12. 2020 - 11:12)

Stejné jako u prodavačky, Nachodím kilometry, tak taky si ty korkáče prsty, které přesahují přes okraj trochu lépe přidržím. Taky hodně záleží, jak moc je volný pásek. Po ročním nošení věřte, že už nejde ani dotáhnot. Chodím takto skoro 45 roků a korkáčů jsem už zlikvidovala hodně a věřte pohodlnější boty pro celodenní pohyb na nohou neznám.

Jozef (Po, 7. 12. 2020 - 22:12)

No mne skôr vyhovuje keď noha v korkačoch sedí tak ako má . Vtedy viac vnímam to tvarovanie a jemný tlak na klenbu a to je veľmi príjemné

Luboš (Ne, 6. 12. 2020 - 14:12)

Máte pravdu, že první chvíle po nazutí korkáčů, třeba po příchodu z práce domů jsou něčím výjimečným a i pro mě okamžikem dne na který se těším. Nosím korkáče doma a popravdě i docela rád.

Greg (Ne, 6. 12. 2020 - 01:12)

Verčo, stejný poznatek měla kdysi i moje partnerka. Nebyly to doslova korkáče, ale nějaká umělina, dost tvrdá, vnitřek podobně tvarovaný, velice hladký, bez stélky, zářivě žluté barvy s červeným páskem. V teplém prostředí se jí vždycky hodně opotily, hlavně v nejširším místě (příčná klenba); říkala jim "loužičkový". :)

Standa (Pá, 11. 12. 2020 - 11:12)

Zdravim, smím se zeptat, kde je nosila?

Verča (Ne, 6. 12. 2020 - 22:12)

Pod páskem se opravdu zahřejí a opotí nejdříve. Je to místo , kde se noha zarazí o příčné vystoupení tvarování. Jinak asi ty žluté myslíš Svitky, ty nosila kdysi moje mamka, ale je to už hodně dlouho.

Marie (So, 5. 12. 2020 - 15:12)

Nosím korkáče ráda, občas vezmu i jinou zdravotní obuv, ale korkáče mám nejčastěji.

Saša (Čt, 3. 12. 2020 - 23:12)

Čtu tyto příspěvky a z vlastní zkušenosti vím, že korkáče, hodně muže přitahují. Za dobu co je nosím jsem dostala několik návrhů, které se týkaly mých nohou obutých v korkáčích. Za sebe jen, že v korkáčích je mi nesmírně dobře a užívám si v nich každý krok a chvíli.

Pavel (Pá, 4. 12. 2020 - 07:12)

Je to prostě tak v korkáčích vám to moc a moc sluší. Snad návrhy, které jsi dostala byly určitě lichotivé, příjemné a potvrdily ti, že korkáče jsou správná volba.

Návštěvník (Čt, 3. 12. 2020 - 17:12)

Holky, které nosily a nosí korkáče ví co je pěkné a co jim moc sluší. Vždy se mi v nich líbí. Škoda, že dnes se už korkáče moc nevidí.

Reklama

Přidat komentář