Reklama

Nosíte rádi korkové dřeváky?

Ivoš (Út, 15. 12. 2020 - 19:12)

Jen krátce - souhlas.

Ivoš (Út, 15. 12. 2020 - 19:12)

Jen krátce - souhlas.

Márová (Ne, 13. 12. 2020 - 10:12)

Na rozdíl o tebe jsem tedy úplná začátečnice, korkáče nosím pouze pár měsíců . Přes všechny tady uvedené názory, nasazením korkáčů, pociťuji na sobě velmi příjemné pocity. Řeknu svým způsobem doposud nepoznané vzrušení, které ustoupí, když korkáče vyzuji. Proto z vlastní krátké zkušenosti věřím, že někomu můžou přinášet opravdu pěkné požitky....

Pavel (Út, 15. 12. 2020 - 22:12)

I ze začátečnice, kterou chytnou korkáče se může stát vášnivá nositelka , která si vychutná a prožije si každou chvilku s korkáči na nohou. Postupem času je chce mít stále víc a víc a víc.............

Ivoš (So, 12. 12. 2020 - 11:12)

Opravdu to máme každý je jiný. Smát se proč ?????? Můžeš to vysvětlit? Máme úchylku na korkáče já i moje žena. Nosíme je oba dlouho a také sexuálně nám oboum vyhovují a jsem za takovou partnerku nesmírně šťastný. Ne každý umí v korkáčích chodit a zlomit si v nich kotník je otázka okamžiku i pro ty co v nich chodí i roky s tím s tebou naprosto souhlasím. Ze schodů nebo i na rovině v nich noha sklouzne hned. Neodsuzuji ostatní pro které jsou korkáče něčím víc než pantoflemi ve kterých ty jen ráda "chodíš ".

a (Út, 15. 12. 2020 - 23:12)

zkoušeli jste někdy s manželkou sex? takový to dovnitř ven, dovnitř ven pro začátek? nebo jste zatím jen u pantoflí?

Zatim (St, 16. 12. 2020 - 09:12)

to stříkáme do stélek nebo na prsty.Jak u vás?

Greg (Pá, 11. 12. 2020 - 22:12)

Stando, to samozřejmě nebylo tak, jak to napíšeš v jedné větě :-) Měla je na ven, velmi jí slušely k letní sukni nebo šatům. Postupem času - snad s chladnoucím počasím, snad viditelným opotřebením - začaly sloužit stále víc jako domácí obuv. - A ten nelichotivý název vznikl z toho, že to nebyly pravé korkáče, ale tvrdá umělá hmota, uvnitř dokonale hladká jak kulečníková koule (žádná stélka), nožka do tvarování přesně zapadala (žádné prsty ven, to neexistovalo!), takže tam v místech příčné klenby, kam nemohl vzduch, se hromadila vlhkost z potu, což prý bylo až nepříjemné.

Standa (Pá, 11. 12. 2020 - 23:12)

No jo, ale přes tvrdost musely být pohodlné. Třeba na FB se na ně pořád objevují vzpomínky a to hned v několika skupinách. Pokaždé se velká spousta někdejších nositelek vyjádří, že je moc rády nosily a kdyby se zase daly někde koupit, zcela jistě by si je pořídily. A k tomu nosení ven jsem se ptal proto, že univerzální nosení bylo zřejmě docela rozšířené. Viděl jsem nejenom vyjádření v tomhle smyslu ve vspomínkách, ale všiml jsem si to kdysi i sám na holkách v okolí. Nejspíš se moc nešpinily a daly i lehce očistit, tudíž si je takhle nositelky užívaly.

Jitka (Pá, 11. 12. 2020 - 19:12)

Omlouvám se,ne v září ale v dubnu 2008.

Jitka (Pá, 11. 12. 2020 - 19:12)

Když jsem tu v září roku 2008 napsala první příspěvek a vlastně tím tuto diskuzi otevřela,tak jsem netušila že se to tady zvrtne do diskuze plnou úchylných výmyslů.

Ivoš (Út, 15. 12. 2020 - 23:12)

Nevěřím tomu, že si korkáče na svých nohou neužíváš.

Jana (So, 12. 12. 2020 - 07:12)

Ahoj Jitko, tak díky za založení diskuze. Diskuze je "Nosíte rádi korkové dřeváky" Odpověděla jsem, že ano. Jsme zhruba stejného věku a psala jsi, že pracuješ jako zdravotní. Já jsem zubní lékařka a budu psát - korkáče miluji. Jestli je nosíš i ty, tak jistě víš, že jsou naprosto úžasné. To, že mám nohy poněkud citlivější a korkáče vyprodukují i vedlejší účinky, tak za to sama nemůžu. Jako ženu mě korkáče vzrušují a nevidím, nic špatného si na této diskuzi o tom můžeme otevřeně napsat. Mnoho mých kolegů a známých to má podobné, tak nechápu proč píšeš, že diskuze je plná úchylných výmyslů. Uznávám, že to někdy není pro některé na pochopení a úchylná na korkáče jsem strašně moc. Jak to máš s nošením korkáčů tedy ty?

Ward (Út, 15. 12. 2020 - 20:12)

Janičko, krásně jsi to Jitce napsala. Diskusi skutečně založila 11.dubna 2008, ale už za necelý měsíc - 6.května - si znechuceně stěžovala, jak je zklamaná z obsahu příspěvků, které se zjevně nevyvíjely podle jejích představ. Dost jsem tam tenkrát psal (poprvé 3.5.2008) a i dnes bych se pod ty příspěvky podepsal. Díky Tobě letos fórum rozkvetlo a Jitka by to měla ocenit.

Greg (Pá, 11. 12. 2020 - 14:12)

Ahoj Stando, taky zdravím. Nosila je doma a ven (=město). -- A že tě vidím: tvůj nádhernej příspěvek ze 14.září o tom kolotoči - to je jak naklonovaný! Okamžitě se mi vybavila vzpomínka na jednu pouť na Vysočině. Ta dívka si sundala pantofle a položila je na zem (tedy na podlahu kolotoče). A pak si sedla na volnou sedačku přede mnou. Celou dobu jízdy jsem měl před sebou její nádherná pevná chodidla, ozařovaná střídavě ze všech stran sluncem a rozkošnicky vystavená proudícímu vzduchu. Pamatuju si ji dodnes - byla to vysokoškolačka Lenka P. a po vejšce pracovala v podniku Penicilin v Roztokách u Prahy.

Standa (Pá, 11. 12. 2020 - 21:12)

Díky Gregu, to jsem rád, že se ten příspěvek někomu líbí. Zkusil jsem jej, i když jsem nevěřil velice tomu, že by jej někdo ve zdejší komunitě ocenil. Ale mně to doopravdy ohledně korkáčů rajcuje takhle nejvíc.
Ale rád bych se tedy ještě něco více poptal k těm Svitkám tvojí partnerky, když už jsi tak sdílný. Proč jim tak vlastně říkala? A to si vyšla do města rovnou v těch domácích?

Roman (Pá, 11. 12. 2020 - 13:12)

Mám velké problémy, při chůzi mě hodně bolí chodidla a především pak paty, když vyzuji boty. Dříve jsem nosil vyměkčené korkáče, ale nedávno mi jedna známá poradila , abych zkusil korkáče s masážní stélkou, sama je měla na sobě, tak jsem ni na ně mohl i sáhnout. Mají o hodně měkčí stélku než ty měkčené a ty jejich měkoučké vlny mým nohám po dlouhé době poskytnou naprosto komfortní a méně bolestivé chození.

Áda (Čt, 10. 12. 2020 - 07:12)

Za to, že manžel zapříčinil, že korkáče zbožňuju, jsem dnes neskutečné ráda. Zeptám se jestli se vám také pánové co máte rádi korkáče ten váš postaví, třeba hned po jejích obutí. Manželovi často ano a jsou to pěkně okamžiky, které jak říká nemůže nějak ovlivnit. Zapůsobí kouzlo korkáčové a hned v tom lítá sám nebo oba společně.

Ivoš (Pá, 11. 12. 2020 - 09:12)

Z korkáčů a v korkáčích se postaví hodně často, prostě už nějak automaticky.

Jolana (Pá, 11. 12. 2020 - 09:12)

Po nazutí korkáčů jsem taky vzrušená a vlhnu, tak se nediv chlapům, že jim v nich postaví postaví.

Reklama

Přidat komentář