Reklama

cuckold z pohledu ženy

Petr (So, 15. 10. 2016 - 14:10)

Také po několika milencích...Manželka se taky vždycky směje že mam takovy srandovni přiblblej vyraz v obličeji když se musim koukat jak ji obdělava jinej frajer

Monika1 (Po, 10. 10. 2016 - 22:10)

Manžel také to chtěl...pak...Také po několika milencích přišlo nadělení s pěkně větším penisem navíc zahnutým vzhůru jako luk.Moje chabá kontrola byla při protahování žaludem přes géčko úplně pryč a také bylo řevu,vzpínání jak mi pipku do hloubky hobloval až do vyprovokovaného mokrého orgasmu který jsem neměla několik let.Manžel byl úplně hotový,jen zíral s otevřenou pusou.
Také ti Báro milenci pipinu vystříkají a necháš si jejich sperma manželem z pochvy vylizovat?Já ano a když je ho hodně tak se neudrží a suprově souloží jak je vzrušený.

jirka (Po, 10. 10. 2016 - 19:10)

A cuckoldi manzele s vama smi taky nekdy soulozit nebo jsou odkazani k pouze na onanii ?

Bára (Po, 10. 10. 2016 - 19:10)

Kdybych je neměla tak to o...Manžel také to chtěl...pak se nekontroluji a užívám si (s větším penisem) a manžel je z toho jak PUK! vykulený...
Milenec mě udělá i 3x a to je řevu ...!

Monika1 (Po, 10. 10. 2016 - 16:10)

Máš s tím nějaké...Kdybych je neměla tak to o očích mého manžela nebudu psát.Přitom s tím začal sám a pak byl vyhoukaný jak se mi to líbí.

zvědavý (Po, 10. 10. 2016 - 12:10)

Měl by jsi to vyzkoušet a...Máš s tím nějaké zkušenosti Moniko1? a jaké přesně?:-)

Monika1 (Ne, 9. 10. 2016 - 21:10)

Rád bych takovému páru,...Měl by jsi to vyzkoušet a ten pár také.pro ženu stojí za to už jenom vidět jak její muž poulí oči na to jak se udělává s jiným.

Ondra (Ne, 9. 10. 2016 - 08:10)

Rád bych takovému páru, který to má rád, dělal rodiného přítele.

Monika1 (So, 8. 10. 2016 - 22:10)

Mám to v sobě už mnoho...A co na to tvoje žena?Je svolná,nebo má problém?

excucky (St, 21. 9. 2016 - 21:09)

Mám to v sobě už mnoho let, vyvíjelo se to pomalu, ale pořád to roste. Bylo i pár zážitků, ale jen epizod. Bral bych to jako regulérní životní styl.

Fuj (Ne, 28. 8. 2016 - 15:08)

Tak co Oto,jak tak nevidím...Dobytku!

pits (Ne, 28. 8. 2016 - 10:08)

Tak co Oto,jak tak nevidím...Když ne Ota, můžu si s Tebou o tom psát já Moniko.
[email protected]

Ferda (So, 27. 8. 2016 - 18:08)

Co by za to dala 90% chlapů aby tak byla vlhká jejich žena!!
Je to sen nás všech mít mokrou ženu pro svého ocáska!!!

Monika1 (So, 27. 8. 2016 - 14:08)

Tak co Oto,jak tak nevidím tvojí reakci chceš zřejmě diskutovat veřejně.To by mohlo být pro tebe asi daleko zajímavější.Na tu cigánku se vykašli,jenom kalí vody.

Alfons (St, 24. 8. 2016 - 11:08)

Alfons,pořádně čti která...Nemáš zač děkovat.
Odpovídal jsem "také Monice".

Monika (Út, 23. 8. 2016 - 20:08)

Potrefená husa...Alfons,pořádně čti která Monika co píše druhé Monice.Ten můj není takový jako manžel Moniky č.2 co jí nafackoval.Díky za pochopení
Ten můj pindíka rozhodně nemá,spíš naopak ale vlivem vlastního chtíče mi umožnil poznat jiný ptáky a pozorovat reakce svý ženy během soulože s jiným mužem co se mi do pipiny na mý prosby vášnivě vystříkává.

Monika (Út, 23. 8. 2016 - 17:08)

On má také nárok na...Ona si nevzala blba ale pěkného žárlivce který asi má problém s velikostí penisu.Třeba to někde už zkusil a ženskou neuspokojil tak si myslí že ta jeho mu bude sloužit.A když pojme jenom podezření,tak zfackovat.Je to opravdu osel jak má vypadat.Stejně Monča zahne s chlapem podle svých představ,nebo s dvěma,když se budou jeden z nich dívat jak je na střídačku vystříkavaná.To by měla zažít a ne se pořádně neudělat.

Alfons probud s (Út, 23. 8. 2016 - 17:08)

Jak velký je penis tvého...On má také nárok na pořádnou ženskou a má jen jí.... Pořádná ženská si vezme pořádného chlapa a ne blba jako ty.......

Alfons (Út, 23. 8. 2016 - 16:08)

No jo Mončo, jen pouhá...Jak velký je penis tvého manžela? Umí tě dobře uspokojit?
Pokud ne a má pinďu, mohla bys spravedlivě žádat pořádného chlapa aby sis také v sexu užila, nejen on.

Monika (Út, 23. 8. 2016 - 16:08)

Moniko, pár dnů jsem tu...Právě jsem se podívala,jsem tady ještě.Tak můžeš mail adresu na tebe.

Reklama

Přidat komentář