Reklama

cuckold z pohledu ženy

Aldaw (So, 17. 12. 2016 - 10:12)

Rád bych poznal ženu pro vážný vztah. Chci vztah s ženou která chce mít v soukromí cuckolda.Ale pro okolí normální vztah, kde jsi pyšná na svého partnera. Jsem pohledný chlap na úrovni, 45l,vyšší sportovní postavy. Mám vyřešenou minulost, zajímavou práci. Je tady taková?

Lukas.togyp@cen (Út, 13. 12. 2016 - 19:12)

Ahoj,
manzelka semnou nespi. Jen mi obcas honi. Po detech ji sex semnou uz nezajima. Neumim ji uspokojit. Postupne se z ni stava domina-fackuje me, sexualne ponizuje, rozkazuje atd. Mne se to takhle moc libi a chci, aby zacala sukat a jinyma. Ona to vi, jini muzi se ji libi, ale zatim s jinymi spat nechce. Myslim, ze kdyby to zkusila jednoi, zacalo bu se ji to libit. Popovida pres mail zena, ktera driv take jineho odmitala a dnes uz by nechtela jibak?

ČeskýSex (Pá, 2. 12. 2016 - 15:12)

Pojďte o tom diskutovat na novou erotickou sociální síť - http://cesky.sex

Takový facebook pro dospělé a odvážné :)

je potřeba pár ukecaných lidí, ať to tam víc žije :)

1bells (Čt, 1. 12. 2016 - 13:12)

Ahoj já chodím sukat na...lucko a kde se necháváš vyplnovat. Nejsem v tomto světě hromadného plemení otevřenných stehen, znalej ale nechám se ukecat...

Julie (Ne, 27. 11. 2016 - 21:11)

Ahoj myško i Rito, manžel...Mohu se zeptat jaké to je

Pavel (So, 26. 11. 2016 - 11:11)

Když jste takto žarliva tak...Chci videt jak to nekdo udela moji manzelce

Petr (Ne, 13. 11. 2016 - 09:11)

Tak to já bych nesnesla, aby...Když jste takto žarliva tak to jste si zřejmě spletla rubriku a vubec nevite o čem cuckold je

Pavel (Ne, 23. 10. 2016 - 10:10)

Neřeš takové...Ale nemá se to dělat. Já jsem bohužel takto jednou zhřešil s kolegyní z práce. Jasně že asi nejvíc lákavé a vzrušující je, že je jiná. Nejvíc mě vzrušilo, když jsem si při poloze ze zadu mohl prohlížet do detailu její vystrčený holý zadek. To já mám rád. I se svou ženou s představuji, že mi ho musela ukázat a že se stydí, že se na její holý zadek zblízka dívám. (přitom to je blbost, ona mi ho ukazuje dobrovolně a asi se ani nestydí). Když si toto pomyslím, tak hned dojde k vyvrcholení. A zde to byl ještě zadek cizí ženy, takže to bylo ještě silnější než s manželkou. Představoval jsem si její zadek dlouhou dobu, jak může vypadat holý a pak se mi to poštěstilo. No je to lákavé, nicméně na tenhle svůj úlet pyšný nejsem a už bych to své ženě neudělal.

Lenka (Ne, 23. 10. 2016 - 09:10)

Tak to já bych nesnesla, aby...Neřeš takové malichernosti..Vyzkoušej třeba výměnu s druhým párem a hnde uvidíš tu krásu sexu! Doma s mamnželem to znáš nic nového nevynaleznete.
Ale druhý chlap ho má vždy jiný, jinou techniku jiné tahy a pod... to je pak krása! To se s vým chlapem nikdy nezažiješ...a ten tvůj obráceně,každá žena má ji jinou, jinakse u toho kroutí, jinak vzdychá ,jinak heká...

Jana (Ne, 23. 10. 2016 - 09:10)

Tak to já bych nesnesla, aby...Co prosím tě řešíš, tak se manžel podíval na holý zadek cizí ženské. O nic přece nešlo. Pokud by zůstalo jen u toho, tak ať se třeba ten můj na cizí holý zadek podívá, alespoň by měl zpestření a trochu si užil. Muselo by ovšem striktně zůstat u toho pohledu.

Alena (Ne, 23. 10. 2016 - 09:10)

Věřim že co přijal doma...Tak to já bych nesnesla, aby někdo jiný než manžel se miloval se mnou, ale ani, aby on se miloval s jinou a ještě přede mnou třeba. Asi nejvíc jsem v tomhle zažila na kurzu masáží a baňkování. Byli jsme tam 4 na tou kurzu, já manžel a 2 další ženy. Při probrání teorie jsme si to zkoušel všichni na všech. No ono tam o mnoho nešlo, jen že si každý lehl na břicho, ženy si rozeply podprsenku, ale až poté co ležely, takže prsa nikdo neviděl. Ale každý si trochu stáhl slipy nebo kalhotky, takže bylo vidět kus zadku. Starší z žen se naštěstí styděla a kalhotky si stáhla jen tak nepatrně, že z jejího zadku toho bylo vidět minimálně. Byla jsem překvapená, že mému manželovi to nijak nevadilo, ukázat holý zadek a slipy si klidně stáhl až do půlky. Měla jsem 100 chutí mu je natáhnout. Ale vydržela jsem to. Pak jsem šla na řadu já, proč já bych se styděla ukázat manželovi holý zadek a jiný chlap tam nebyl, tak jsem si obnažila zadek úplně. Jenže nakonec přišla na řadu ta mladší ze spoluúčastnic a bez pardónu si stáhla kalhotky taky a vůbec ji nevadilo ukázat mému manželovi zblízka holý zadek. A já viděla, že můj muž je pěkně vzrušený a já byla nakrknutá. Nicméně jsem to přežila. Potom jsem se doma ptala, jak se mu líbil její holý zadek a na to on, že já mám hezčí. No nakonec, pokud šlo jen o jeho vzrůšo a že se podíval na holou jiné ženy, tak se ještě tolik nestalo.

Petr (So, 22. 10. 2016 - 15:10)

To už je dneska...Věřim že co přijal doma roli cuckolda tak je poslušnej jako beranek co Posluhuje Vam a uctiva Vas jako svou Bohyni Mate snim ještě sex nebo jste ho už zcela vytlačila z manželske postele a vystačite si s milencem?

excucky (Po, 17. 10. 2016 - 22:10)

A co na to tvoje žena?Je svolná,nebo má problém?
Ona se vyvíjí. Musel jsem se hodně změnit, jsem masochista, jenže ona není moc kreativní, a tak se nevyhnu určitému moderování. Občas se nechala vyšukat od mýho kamoše a pak se nechala vylízat, prý, ukliď to. Beru to jako naprostou samozřejmost, je docela pohledná (nejsem ani ošklivý ani špatně vybavený) a na to, že jí bude 48 vypadá velmi dobře. Bral bych to jako regulérní stav, že by měla milence a já byl cuckold a otrok. Něco chystá, ale nevěří tomu, že najde vhodný protikus.

Ota2 (Po, 17. 10. 2016 - 19:10)

Ptal jsem se, protože jsi krásně chlípně zvrhlá...Tak že jsem to tipoval navíc - tak něco mezi 40 - 50 roky.
Ale proč ne - i mlaďoučká může být krásně perverzní -:))

F (Po, 17. 10. 2016 - 16:10)

Dneska 30 . Proč ?
Pro?,ja to mam doma mne je,31 a moji zene28,jeji milenci 46

Eva (Po, 17. 10. 2016 - 16:10)

Evo kolik je Ti roků...Dneska 30 . Proč ?

Eva (Po, 17. 10. 2016 - 16:10)

Tak to ma byt Spravnej...To už je dneska samozřejmostí.

Ota2 (Po, 17. 10. 2016 - 09:10)

Evo kolik je Ti roků ?
Stačí mi to prosím přibližně....30,40 nebo 50 ??
Hodně zajímavý příběh.
Ota

Petr (Ne, 16. 10. 2016 - 16:10)

Mít doma poslušného...Tak to ma byt Spravnej poslušnej cuckold Měl za tu facku ještě poděkovat stejně tak jako vašemu milenci za to že vas uspokojil

Eva (Ne, 16. 10. 2016 - 14:10)

Mít doma poslušného cuckolda je fajn. Ja na toho svého přišla náhodou az po pěti letech manželství. Vdávala jsem se spíš z rozumu než z lásky. Pohodlný život a všeho dostatek. Ze začátku nám to klapalo i v posteli ale v po nějaké době sem se začala nudit. Takže sem tomu svému začala být občas nevěrná. Většinou u nás doma když byl v práci. Po čase už mi byl jeden milenec málo a tak jsem si pozvala dva na jednou. A tehdy se to stalo. Jeden přišel v 11 hodin a druhý měl zpoždění. Nechtělo se nám čekat a tak jsme začaly sami. Asi za čtvrt hodiny jsem slysela šramot na chodbě. Byla sem pěkně rozjetá a ta sem se ani nenamáhala ho jít privitat. Nebyl u nás poprvé takže to nebylo potreba . Když pořád nešel dál šla jsem se podívat co tam dělá. Otevřela jsem dveře a nevěřila svým očím. Na podlaze tam klečel můj manžel. Byl nahý a v ruce držel svého ztoporeneho ptáka. Díval se na mě takovým provinilim pohledem jako kdyby byl nevěrný on mě. Nezmohla sem se na nic jiného než na klasickou otázku co " Co tady děláš !? " Sklopil oči a několikrát si přetáhl kůžičku přes žaluda. Pak znovu zvedl hlavu a podíval se na mě. Nevěděla jsem co dělat a tak jsem mu dala facku. Zalapal po dechu a udělal se. Jeho semeno mi přistálo na noze. Začala jsem se smát a nastavila mu tu pocakanou nohu před obličej. Olizal z ní všechno semeno a celou dobu se třásl jako ratlík. Zbytek jeho semene mu z pinďoura odkapaval na zem takže tam byla za chvilku pěkná loužička. Jen sem na ni ukázala a on ji poslušně celou slizal.Pak jsem zavřela dveře a vrátila se ke svému milenci pořádně si zasukat. Eva.

Reklama

Přidat komentář