Reklama

Holky a nahota doma

x (Út, 4. 9. 2012 - 07:09)

Ty jo tak na to bych asi...Myslím, že toho se opravdu bát nemusíš.

nati (Po, 3. 9. 2012 - 22:09)

Ty jo tak na to bych asi neměla odvahu. Bála bych se, že se mi bude brácha smát.

Domča (Po, 3. 9. 2012 - 15:09)

Taky znám, ale nezačala jsem s tím sama, vždycky mi sundal peřinu a opatrně vyhrnul košili brácha. Poprvé jsem myslela, že z toho udělám skandál, ale nějak mě to vzrušovalo, tak jsem mu ti trpěla a nikdy nedala vědět, že nespím. Postupně si troufal i víc, časem mi i opatrně dával nohy od sebe a honil si u toho, ale k ničemu dalšímu si netroufl, to už bych mu ani nedovolila.

fanda (Čt, 8. 8. 2019 - 09:08)

a strikal to na tebe ?

ivka (Po, 3. 9. 2012 - 14:09)

Hej já to mám taky tak stejné baví mě bráchu provokovat, samo nikdy bych s ním nic nechtěla mít, ale celkem mě to i vzrušuje vědět, že se na mě někdo cizí dívá. Když to na mě jak se říká příjde tak si taky schválně trochu popovyhrnu košilku a lehnu si tak aby mi bylo vidět skoro vše a je celkem zábavné po očku sledovat jak se brácha v posteli vrtí a točí aby viděl co nejvíc.

Katka (Po, 3. 9. 2012 - 12:09)

To s tou noční košilkou dělám taky, většinou si ji ale vyhrnu sama a předstírám, že o tom nevím a spím. Brácha mi pak okukuje zadeček nebo to druhé, podle toho, jak ležím :) Prostě je to takový adrenalin, nevidím v tom nic jiného než neškodnou zábavu, dál než k ukazování bych s bráchou nikdy nešla.

Jan (Po, 3. 9. 2012 - 12:09)

No neviem, ja som v poriadku ale vlastná sestra ma nikdy nevzrušovala. Niekde v hlave je zapísané že je to sestra a nie sexuálny objekt, preto sa divím. Zato v tom veku ma vzrušovala každá baba ktorá nebola vyslovená "šereda"

Jan (Po, 3. 9. 2012 - 11:09)

Neviem či je všetko v poriadku ak vás vzrušujú vlastné sestry.

Jana (Po, 3. 9. 2012 - 00:09)

Moje ségra ta zase chodívá...no a proč myslíš že takhle před tebou asi chodí.No aby tě bolely ty ruce.

Pavel (Ne, 2. 9. 2012 - 23:09)

Tak ségra doma sice nechodí...Moje ségra ta zase chodívá v krátkém tílku a tangáčích a mě z toho pak bolí ruce:)))))))

Ondra (Ne, 2. 9. 2012 - 23:09)

Tak ségra doma sice nechodí nahá, ale má takovou noční košilku ke kolenům a sem tam když usne se jí sama vyhrne, no a to nejde se nekouknout.

Marek (Po, 27. 8. 2012 - 12:08)

Holky chodíte doma taky...Haničko chděl bych videt tvou 7 kilometrovou pochvu a radim taky a mas tak velikou prdel ze i celi vesmír je menší

Sukarin (Po, 27. 8. 2012 - 12:08)

Radime, měl jsi sice teď...Radim šukal všechny na teto i jakekoli jiné planetě.

Fernando (Po, 27. 8. 2012 - 01:08)

Radime, měl jsi sice teď svátek, ale s takovými dotazy na Martinu seš prase.

Jana (Ne, 26. 8. 2012 - 14:08)

Taky doma chodím ze sprchy nahá. Mamka taky chodí nahá a většinou se spolu sprchujeme a děláme kosmetiku. Je to úplně normální, lepší než na sebe něco oblékat a popovídáme si u toho.

Tereza (So, 25. 8. 2012 - 14:08)

Mý také tak ono stud dělá pak v životě problémy a takto když je člověk zvyklý od mala nemusí stud řešit.Aspoň jsem mohla vidět jak brácha roste a mužní.

Verča (So, 25. 8. 2012 - 13:08)

Já i ségra chodíme doma běžně nahé, hlavně po koupání. Ručník si dáváme jen na prsa. Dole tu čárku ani neřešíme, jsme na to zvyklé od mala. V spodním prádle chodíme taky běžně.

Radim (Pá, 24. 8. 2012 - 16:08)

Martinko a jakou máš pipku, jestli se smím zeptat. Já jen abych z té tvé nahoty taky něco měl, víš?

Martina (Pá, 24. 8. 2012 - 16:08)

Před mamkou chodím normálně nahá ale před taťkou nebo bráchou nee:)

Novák (Pá, 24. 8. 2012 - 14:08)

Já když vím, že nikdo...No tak nesmíš sedět s nohama od sebe.

Reklama

Přidat komentář