Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

Sany 11 (Po, 23. 11. 2020 - 19:11)

Napr. v supermaketu za kasu berou taky a tam se nestoji.....

Návštěvník (Po, 23. 11. 2020 - 19:11)

To néééé, to by zase musel dělat divné pohyby a taky ti lidi a byl by rychle unavenej přece.

Návštěvník (Po, 23. 11. 2020 - 19:11)

Ale Sany má pravdu. Ty podmínky už jsou v marketech o dost lepší. Sedí se, jsou pauzy, směny, tak to není jen o vstávání a i ty peníze se tam dají vydělat. A záda si tam pomalu rozhýbe. Ale myslím, že naše úvahy jsou jako vždy teorie. Dokud ho Miluna nevyhodí, protože jí dojde, že užírá rozpočet, tak tam bude dřepět. Už dnes ho Sergej nebaví. Co bude dělat za týden? Sergej vypadá, že trpí hyperaktivitou. ADHD? Nemusí spát, pořád něco dělá, hodně mluví. Se tam z toho zjevjej.

Návštěvník (Po, 23. 11. 2020 - 19:11)

Tak člověk, který nepracuje a nic nedělá třeba na svém bytě, domku, zahradě, tak má spoustu energie a nějak ji musí vybít. Takže alkohol, dogy, prášky, sex, internet, nakupování....

Návštěvník (Po, 23. 11. 2020 - 19:11)

drogy

Ota (Po, 23. 11. 2020 - 17:11)

14:39 prostě jsem myslel že i kolem si člověk může posílit zádový svaly.Jak jsou ohlý záda a do toho námaha do kopce.Ale i když jsem dělal bylo to vsude stejný. Hrozně to znepříjemňuje práci.Bez téhle bolesti by se dělalo jinak.Ale když berou křeče a nepovolí to dokuď si člověk nesedne.Ale těžko něco vysvětlovat, ty dáš diagnózu lenost a jsi hotovej. Nevim Andy kde se lidi berou s důchodama na takový věci když mě doktor řekl jen to co jsem psal.Nadruhou stranu Fernando tohle mě chytalo i při nadváze a spíš jsem myslel že se toho zbavim když zhubnu a ono prd. A jak se ptáte tak Milu byla přes odpoledne v garáži, už je zpátky. A Sergej toho zajímá jen koukání po webech se zbožím.Pořád by něco kupoval, když se o něčem rozpovídá tak Milušku to nezajímá,vidim jak to moc nevnímá co říká a já si s nim chvíli povídal ale taky až tak mi to nezajímá.A co jsem tak koukal,tak k Milušce se zrovna nejlíp nechová, na to že jak mi říkal že by bez ní si to hodil ale nedělá proto nic aby s ní mluvil líp.

Oto, (Po, 23. 11. 2020 - 18:11)

podívej se, co píšeš. "...když se o něčem rozpovídá tak Milušku to nezajímá,vidim jak to moc nevnímá co říká....A co jsem tak koukal,tak k Milušce se zrovna nejlíp nechová,....ale nedělá proto nic aby s ní mluvil líp." Máš to v hlavě krapet pomotaný. Miluna ho nevnímá a on kolem madam má skákat?

Cvičím (Po, 23. 11. 2020 - 18:11)

Oto, pokus se zamyslet, které svaly se zapojují, když jedeš na kole. Fakt to zádové nejsou. Leda, že bys kolo nesl nebo s ním vzpíral. Začínáš připomínat Milunu - "bez téhle bolesti by se dělalo jinak". Jasně a jinak by bylo bez viru, Sergeje, za chvíli bez tebe, bez zimy, bez romů, vždycky výmluva bude. A nebuď tak jednostranný. Miluna se k Sergejovi chová jak? Zdrhá do garáže, za lidmi, bere léky, na ně chlastá, zrovna výkvět milující družky to není. A ještě mu zlomí ptáka. Stejně když na ní S. mluví tak ho M. nevnímá, tak si nemají co vyčítat. Ty se fofrem podívej po ubytování, protože dlouho tě tam trpět nebudou. A kam potom půjdeš?

Fernando (Po, 23. 11. 2020 - 17:11)

Když už jsme na té Doktorce, tak jednu takovou lékařskou připomínku. Ty Otovy potíže mohou opravdu souviset s jeho někdejším hubnutím. Je známo, že lidské tělo se v dospělosti chová poněkud potměšile. Při hubnutí (dietou) dochází nejdříve k atrofii svalů. Nadbytečné živiny naopak tělo ukládá okamžitě ve formě tuku. Takže pokud tenkrát Ota tak drasticky hubnul (bez výrazné svalové zátěže), došlo k úbytku svalové hmoty a to se teď může projevovat v podobě rychlé únavy až bolestí. (Uvedenému jevu se také přičítá to, když ženy hladoví a stejně furt tloustnou.)

Návštěvník (Po, 23. 11. 2020 - 17:11)

Jenže on si na to, že nepracuje protože ho bolí záda, stěžoval už před tím, než jsme ho tady učili hubnout.Prostě to není o bolesti zad, ale o bolesti z nic nedělání a lenoře, když se pak nějakým omylem pohne.

Návštěvník (Po, 23. 11. 2020 - 16:11)

Před týdnem Ota pochopil, že když by u nich žil, Miluna ho brzy začne nesnášet. Nějak se mu to vykouřilo za týden z hlavy. Takže teď pracuje na tom, aby ho začala nenávidět. A až jí rupnou nervy, tak přizná Sergejovi, že s Otou šukala a pak ať se Ota modlí. Jinak zajímavá sonda do hlav sledujících. Minulý týden jsme si klepali na čelo, co zas Miluna blbne a i litovali Otu a nyní si z Oty děláme legraci, i když vzhledem k jeho IQ, asi za to nemůže. Ale ta příživa, to je teda něco.

Milča (Po, 23. 11. 2020 - 16:11)

sedím čučí nepřítomně do blba a nemůže si v hlavě srovnat to, že místo jednoho vola tam má dva. A nebo je to úplně jinak, S. je mírně nervozní, občas si tajně ucucne vodky a Otík, ten kouká blaženě na Milunu a těší se na prádelní šnůru kolem krku. A chudák kluk má pocit, že je v blázinci.

Miluno (Po, 23. 11. 2020 - 16:11)

nelezeš už z nich po zdi? Jak to zvládáš, místo jednoho opruza dva?

jestlipak (Po, 23. 11. 2020 - 16:11)

se Ota doma stačil zbalit, nebo odešel jen s igelitkou? Aby mu S nemusel půjčovat trenky nebo Miluna tanga.....

Mia 22 (Po, 23. 11. 2020 - 16:11)

Ota se jí bude držet jako klíště, ten ji nenechá odejít. Možná ted juchají, pak se pobijou. Nebude to dělat dobrotu.

Návštěvník (Po, 23. 11. 2020 - 15:11)

Co myslíte co tam tak dělají? Zfetovaní a Miluna tak odešla do garáže?

Ota (Po, 23. 11. 2020 - 12:11)

Andy křeče mi začnou chytat tak po dvaceti minutách.Je to ve svalech v zádech a to křeče takový že si člověk musí sednout a pak to až povolí.Zkoušel jsem s tim dřív hnout,záda zvykat,teď co jsem hubenější tak zkoušel i často na kole a nic.Doktorovi jsem to řekl a ten mi odpověděl že jeho záda bolí taky a předepsal mi nějakej driják na bolest,tak to je fakt léčba,neléčit příčinu.No nemá to cenu.Opravdu rád už bych o práci nepsal.Myslim si že diskutujících tady většina toho taky až tolik nenapracuje.To by nebyli všude diskuze plný.Nebo mají flákáníčko u pc a místo práce si hrajou a berou za to prachy.Já když makal neuměl jsem si představit jak bych u toho stíhal psát.

Otázka pro Otu (Po, 23. 11. 2020 - 14:11)

Kdo ti napovídal, že jízda na kole ti zpevní zádové svalstvo? To ti zpevní posilování zad nebo fyzická práce. Doktor byl z tebe asi unešenej blahem, když viděl flákače, jak tam přijde s bolavýma zádíčkama. Příčina tvých bolestí je lenost. A neber si do huby přispěvovatele, protože nevíš, kdo je v důchodu, kdo pracuje na směny nebo kdo sem píše ve své přestávce, když chce přijít na jiné myšlenky. Ty jsi obyčejný nekvalifikovaný dělník nebo zametač se základním vzděláním, tak si v práci nikdy nebudeš moci hrát. Už to přijmi a přestaň skuhrat.

tak nevíš (Po, 23. 11. 2020 - 15:11)

třeba Otík šlapal na kole zádama.

Návštěvník (Po, 23. 11. 2020 - 15:11)

Skvělé ,dík. L.

Reklama

Přidat komentář