Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

:) (Út, 24. 11. 2020 - 20:11)

Jojo, blahoslavení...

Ota (Út, 24. 11. 2020 - 19:11)

Majko já chci v první řadě svět jakej jsme měli před virem.Fakt nechci x hodin denně dýchat přes hadr. A jestli se na nás chystá to co se šušká po internetu, tak to už k životu nebude.Zbaví se střední třídy a zůstaji jen bohatí a chudý očipovaný stádo. Jako normálně se tomu nechce věřit,jenže tomuhle bychom dřív taky nevěřili to co se stalo,takže už bych se nedivil. O Sergejovi si už myslim svý.Ono je mu lepší všechno odkývat protože diskutovat se s nim nedá.On pak uráží když slyší jinej názor a je zbytečně agresivní.Blbý že to napíšu ale je dobrej asi jen na ty prachy.Teď jsem tu s nim sám a Miluška si šla oddychnout do spacáku. Je to už všechno jen přežívání ale jestli mám někde hákovat s hadrem na hubě a pak padnout urvanej, ani už se nezrelaxovat v hospůdce tak to radši budu tady na třetí matraci a aspoň koukat na Milušku. Teď scény nedělala protože já se snažim to napětí tady urovnávat.

Majka (Út, 24. 11. 2020 - 20:11)

Otíku, věř mi, že bych moc ráda také měla Život Před Virem. Na ten hadr jsem si zvykla. V práci musím, ale jak to jde, vydýchám se. Jinak můžu volně dýchat asi 15 hodin. Kdo ne? Jsme v pandemii, mám přátele v Austrálii, v Dánsku, v Černé Hoře, atd..........Všichni jsme na tom podobně a všichni se těšíme, že třeba už za půl roku bude klid. Otíku, neblbni. Nikdo se nechce nikoho zbavovat, nikoho čipovat, apod. To akorát prudiči míří na méně inteligentní lidi. Tak nebuď hloupý a těmto vizím se směj :). Oto, vůbec nesouhlasím s tím, že se hodláš přiživovat na Sergejovi. Je to naprosto proti mému světu, přesvědčení, životu......Nelíbí se mi to. Dobrou noc.

Návštěvník (Út, 24. 11. 2020 - 20:11)

Tahle doba , covid i katastrofické scenáře jim prospívají. Žijí stále stejně nepracují, fetují chlastají a opíchávají se jako předtím. Jen mají další výmluvu pro normální lidi, proč tak žijí. A až skončí covid bude zase něco jiného.

nojono (Út, 24. 11. 2020 - 19:11)

urovnávej, Otíku, urovnávej. Ona i Miluna tě může majznout.

Oto (Út, 24. 11. 2020 - 19:11)

čistě teoreticky - proč komentuješ střední třídu, když patříš mezi ty nejubožejší. A nemáš v sobě ani špetku hrdosti. Raději budeš v tom sajratu na matraci, než by sis našel práci a svoje bydlení. Voco, že tě do měsíce S. vypakuje, ty oplzlá příživo.

Návštěvník (Út, 24. 11. 2020 - 19:11)

A Oto tebe si nechají nebo ne?

Anonym (Út, 24. 11. 2020 - 18:11)

Ne tyhle lidi žijou ze dne na den,ve špíně, dělat nebudou,tak se nesnažte je napravit, prostě dno společnosti, něco podobnýho je Aleš,fuj fetky,no alespoň dělá.Ten si zase nemůže nabrnknout normal ženskou,asi porucha

proč (Út, 24. 11. 2020 - 19:11)

se navážíš zase do Aleše? Tomu ti tři nesahají ani po kotníky. No, a že má rád fetky je jeho věc, nikomu a ničemu tím neubližuje.

No problem (Út, 24. 11. 2020 - 19:11)

e to tak. Aleš žije ve světě jako my. Má problém s depersonalizací, někdy to je vidět ale tady máme každý něco. Kurvičky má rád, jinej zas chodí do bordelu, někdo má milenky no co, Aleš si zaplatí a nikomu neškodí, děti nedělá. Pracuje, platí daně, stará se o domek, jen kdyby takovejch bylo víc.

Návštěvník (Út, 24. 11. 2020 - 18:11)

Jen kdyby Sergej věděl jak mu tu Ota nadával a jaké mu dával jména. Najednou mu je Sergej dobrej. Ota se může stydět, ještě se mu nastěhuje do bytu a nechá se živit.

no (Út, 24. 11. 2020 - 17:11)

myslím že tu postel ještě nemají

Anonym (Út, 24. 11. 2020 - 17:11)

Oto jak takhle můžete žít,jako zvěř,ve špíně,v jedné špinavé posteli,fuj

Otovi (Út, 24. 11. 2020 - 17:11)

to vyhovuje. Může ty dva šmírovat a navíc nemusí do práce. Bere to jako výhru.

:( (Út, 24. 11. 2020 - 17:11)

Nemají postel,, jen starou matraci na zemi, a starou deku, žádné prostěradla ani povlečení. Miluna to nepovažuje za důležité, radši mají nové mobily, prášky, chlast a tak.

Anonym (Út, 24. 11. 2020 - 16:11)

Takže oni souloží vedle tebe?To snad ne!

Ota (Út, 24. 11. 2020 - 16:11)

Tak ono to ani tady jinak nejde ale tohle souložení ani nebylo když se o ní jen honil.Ale stejně kdo ví co s náma všema bude,kdyby měli pravdu informace že přichází nový světový pořádek tak kdo ví co bude. Aspoň na tyhle myšlenky nejsem sám.

Návštěvník (Út, 24. 11. 2020 - 17:11)

Máš pravdu, jen si užívej. Kdo ví co s váma všema bude.

Ota (Út, 24. 11. 2020 - 16:11)

Já nevim co Sergejovi už vadí nebo nevadí, radši jsem dělal že spim.A viděl jsem jak ho vytáhl že má přední čast péra prohlou nahoru něco jako tvar banánu,tak to je síla když vim že ho dřív měl rovnýho.A spim vedle něj, Sergej spí mezi námi.

radši bez nicku (Út, 24. 11. 2020 - 15:11)

Dejte si bacha na nové Miluniny obdivovatele, ať z vás neudělají pannu, to se tady teď nenosí.

Reklama

Přidat komentář