Reklama

Pánské punčocháče

lenka (Pá, 30. 12. 2011 - 22:12)

Ahoj milá Lenko a Hanko....No, docela zajímavé počtení. Třeba někdy vyzkoušíme taky, manželovi se silonky zalíbily.

Petr x (Čt, 29. 12. 2011 - 20:12)

Ahoj milá Lenko a Hanko. Dámské punčocháče, (15 až 40 den v černé barvě) nosím od dvaceti let (dalších dvacet už bohužel uplynulo) a doživotně budu, bez silonek si už neumím život vůbec představit, jejich nošení si vyloženě užívám a i já se v punčocháčích cítím velice příjemně a sexy. Punčochy mě nikdy nelákaly, takže zkušenosti s nimi nemám. Přiznám se, že patřím k těm, které silonky i po dvaceti letech nošení pořád vzrušují a když si je natáhnu na nohy, tak dost často u mě dojde k silnému postavení :-). Rovněž i já jsem si nechal nadělit pod stromeček několikery punčocháče Aries Meggy 20 den, Gatty Rosalia Frotte a Bellindy Attraction Opaque. Na ženách se mi silonky samozřejmě líbí, i já je beru jako erotické prádlo. A protože jsou na trhu i letní punčocháče s otvorem, tak s přítelkyní provozujeme sexyhrátky v nich. Není nic lepšího, než držet přítelčiny nožky vysoko ke stropu, být v ní hluboko co to jde a zároveň jí laskat chodidla v silonkách. To pak jdou oboje po vzájemném vyvrcholení rovnou do prádla. Lenko a Hanko, mějte se. Px.

Zanett (Čt, 29. 12. 2011 - 19:12)

Nepovedala by som že mužov vzrušuje nosenie siloniek ako také.Že mužov vzrušujú ženské nohy v silonkách je jasné,ale tu ide len o vizuálny efekt.Môj priateľ nosí silonky na lyžovanie a ak ich vtedy má na sebe ani ho nenapadne pomyslenie na nejaké vzrušenie.Ale keď si ich oblečie na iný účel ,začnem ho nežne hladkať po nohách cez silonky tak je tam kde ho potrebujem mať.U mňa je to rovnaké,na bežné nosenie na mňa silonky nepôsobia nijako,ale v posteli som v nich veľmi vzrušená.Možno nejakého muža vzruší nosenie siloniek preto,že v nich už zažil niečo erotické,má teraz konzervatývnu neochotnú partnerku a tak pri spomienkach sa vzruší aj keď si ich oblieka len tak pod nohavice.

lenka (Čt, 29. 12. 2011 - 14:12)

Dobrý den, muj manžel po...Určitě ano, vždyť na ženách to mohou považovat za erotické prádlo a když si je pak sami navléknou...

Hanka (Čt, 29. 12. 2011 - 12:12)

Dobrý den, muj manžel po mě také chtěl koupit punčocháče pod stromeček. Říkal, že myslí, že punčocháče budou lepší než jégrovky. Pravdou je, že silonky obepnou tělo a pak méně pod kalhotami překáží. Mě to teda nevadí, že mám z punčoch druhou kůzi ale chápu, že je to někomu nepříjemné. Spíš mě překvapuje, že je to někomu příjemné. Myslíte, že chlapy doopravdy vzrušuje nosit silonky?

lenka (Út, 27. 12. 2011 - 22:12)

Manžel si pod stromek nadělil mj. pánské punčochové kalhoty, trošku jsem se takovému dárku podivila, ale manžel si je už po dvou dnech moc pochvaluje, prý mu v nich není zima, i když jsou dost tenké. Dneska si vzal 40 DEN, musela jsem mu trochu pomoci s navlékáním :-) a všimla jsem si, že ho to dost vzrušilo. Je fakt, že když pak přišel domů a svlékal si rifle, docela se mi na něm líbily. Má celkově pěknou postavu i hezké nohy a ty černé skoro neprůhledné silonky vypadaly fakt dobře. Přiznám se, že jsem taky cítila jisté vzrušení. Ve skříni má ještě jedny, tenčí 20 DEN taky v černé barvě. Vím, že má rád silonky a když se milujeme, skoro vždycky chce, abych je na sobě měla. Napište holky, zda váš manžel nebo přítel taky nosí podobné prádlo, nechci psát dámské, protože to jsou podle obalu fakt pánské punčochové kalhoty. Možná je to nová móda, nevím.

Honza (Út, 27. 12. 2011 - 19:12)

Syn takto nosil na druhem stupni zakladky slabe bile silonky na balet. Ted je uz na stredni a porad nosi silonky. Je to asi kuli tomu, ze si na ne zvykl. Nosi je misto jegrovek pod kalhoty. Pravdou je, ze jegrovky jsou casto priliz tlusty. Ale vetsinou si na puncochy jeste oblekne normalni ponozky. To jen pro pripad, ze by se nekde zouval. Tenkrat to na ten balet museli nosit vsichni. Tak to ted bere jako beznou vec. Museli mit prilehave obleceni aby byly videt vsechny pohyby ale zase na druhou stranu aby jim nebyla zima. Tak meli povinne silonky.

Jirka (Út, 27. 12. 2011 - 16:12)

Slabé holčičí punčocháče bych asi klukovi také nedával ale dneska je na trhu taková spousta silnějších i s motivy pro kluky, které navíc i vydrží, takže v tom problém nevidím; spíš lituju, že už mi není třeba čtrnáct, to bych snesl i tu školu.

Jindra (Út, 27. 12. 2011 - 10:12)

No vite ono jde spise o to...Ja si teda nedovedu moc predstavit, ze by kluk normalne nosil silonky do skoly. Moje deti do skoly punochace bezne nosili ale jen ty bavlnene. Bylo na prvni pohled videt, ze maji pod kalhotama puncochace, ale nejak se to tolerovalo i klukum. Vetsinou nejvice prozradily vykukujici slapky puncoch z kalhot. V sandalich to bylo videt uplne jasne. No silonky? Dovedete si predstavit, ze by kluk chodil po skole v tenkych cernych silonkach? Myslim, ze to neni dobry napad ikdyby koukaly jen slapky. Jedine ze by pres slapky puncoch nosil jeste ponozky.

Petr x (Po, 26. 12. 2011 - 19:12)

Měl bych pro znalce pár...Zdravím všechny. Dámské punčocháče různé síly nosím přes dvacet let pouze naostro. Zkusil jsem pod nimi i slipy, tanga nebo kalhotky, ale vyhovují mně silonky naostro. Kupuji si a natahuji na nohy takové, které v rozkroku neřežou. Px.

Pavel (Čt, 22. 12. 2011 - 15:12)

Před lety jsem nosil...Ještě doplním, že ty ponožky jsem nosil spíš jako ochranu punčoch nebo další izolační vrstvu v zimě. Jinak jsem to, že nosím punčocháče, nijak neskrýval ani naopak neinzeroval.
Myslím si, že dnes je to normální součást pánského šatníku (pokud nebudou např. růžové).
Může se ve třídě nebo podobném kolektivu najít nějaký blbeček, který bude mít potřebu se "vytáhnout" svou mužností, ale na takové bych se ...

Petr (Čt, 22. 12. 2011 - 08:12)

Chtela jsem se Vas zeptat...Jo a první silonky co jsem oblékl mi dala manželka při podobné situaci jaky vy když jste byla se synem

Petr (Čt, 22. 12. 2011 - 08:12)

Chtela jsem se Vas zeptat...Pokud mohu přidat i můj názor tak v zimě nosím silonky ( ve větších mrazech i silnější ) pod kalhoty zcela běžně ( stejně je nikdo nevidí ) a na jaře nebo na podzim k cyklokraťasům silonky taky nosím a zatím se nikdo nepoškleboval. Musíte jezdit rychle aby si nestihli pošklebovači všimnout :-)

Pavel (Čt, 22. 12. 2011 - 00:12)

Chtela jsem se Vas zeptat...Před lety jsem nosil většinou pánské punčocháče, takový šedivý melír - jedině ty byly na mne dost dlouhé nebo ještě jedny tenké dámské. Na ně pak většinou ponožky nebo již nic. Nyní musím nosit kompresní punčochy, ty jsou silné a nosím je v černé barvě, od ponožek je nelze moc odlišit.

Anna (St, 21. 12. 2011 - 23:12)

I tenké punčochy udělají...Chtela jsem se Vas zeptat Pavle jak Vy nosite puncochace a jaka zkusenost Vas k nim privedla. Nosite silonky viditelne jako my zeny treba do pantofli nebo jste spis konzervativni. Nevim jake je dneska o silonkach mezi muzi povedomi. Myslim ale, ze silonky na muzich budou plne okolim akceptovany jen tak v oblasti sportu.

Anna (St, 21. 12. 2011 - 23:12)

...No vite ono jde spise o to aby ty puncochace mohl treba nosit i doma nebo do skoly. Bezne jsem mu davala takove ty klasicke bavlnene puncochace co nosil snad kazdy. Ale nevim co by mu rikali spoluzaci, kdyby do skoly nosil silonky. Kdyby byly aspon pansky. Mozna by si pres ne mohl vzit ponozky aby nebyla videt zesilena spicka.

Pavel (St, 21. 12. 2011 - 23:12)

Dobry den, chtela bych se...Já bych to vůbec neřešil. U pánských punčocháčů jsou nejdůležitější velikosti, které se v dámském nevyskytují. Pokud synovi stačí dámské velikosti, tak je to úplně jedno. Pánské znamenají jen jiná písmenka a vyšší cenu.

Pavel (St, 21. 12. 2011 - 23:12)

U těch černých teplých,...I tenké punčochy udělají výbornou službu. Např. je to výborná rezerva pro letní turistiku, nic neváží, zaberou minimum místa, ale při změně počasí zahřejí. U tenkých punčoch je lepší tělová barva.

to-Anna (St, 21. 12. 2011 - 23:12)

Dobry den, chtela bych se...http://www.aries-shop.cz/panske-c-36.html pánské, ale na syna budou asi velké, tak mu klidně vemte dětské (dívčí)

Anna (St, 21. 12. 2011 - 22:12)

Dobry den, chtela bych se zeptat. Byli jsme se synem v Krkonosich na lyzich a chytli jsme tam zrovna velmi hezke pocasi. Hned prvni den jsme se v termopradle malem upekli. Ja jsem si jeste ten den pro sebe koupila misto tlustych podvlikacek silonky. Ale porad jsem nevedela co se synem. Neslo toho zrovna prilis vymyslet a jen v kalhotech bez zadne spodni vrstvy jsem ho lyzovat nechat nechtela. Priliz se mu to nezamlouvalo, ale pak jsem syna take nastouchala do silonovych puncochacu. A myslim, ze se nam v nich obema lyzovalo dobre. Chtela jsem se zeptat jestli s tim nekdo nemate podobne zkusenosti. Jestli se neco takoveho vyrabi. Klidne bych koupila oficialni panske sionky na podobne prilezitosti.

Reklama

Přidat komentář