Reklama

výprask

Návštěvník (Po, 25. 1. 2021 - 22:01)

Mě je 15 a masturbuji asi od 10ti. A je to úplně normální. Moje máma mě přistihla asi před rokem jak si masturbuji veě. A dělala že to neviděla. Chápala to. Je totiž normální. Ví že to je normální.

Návštěvník (Po, 25. 1. 2021 - 12:01)

Bum bum prásk prásk

ivan (Ne, 24. 1. 2021 - 17:01)

a iba som chcel poradit

ivan (Ne, 24. 1. 2021 - 17:01)

dobre v pohode ale ja uchyl niesom a nemozes krivo obvinit niekoho a ked niekto je. uchyl tak sa tak narodil a a ja si mozem mysliet ze si uchyl ale mozno niesi

Návštěvník (Čt, 21. 1. 2021 - 18:01)

Je nuda, tak chci aby si úchylové uvědomili že jsou úchylové

Návštěvník (Čt, 21. 1. 2021 - 08:01)

Jsi zvrácený úchyl

ivan (Čt, 21. 1. 2021 - 08:01)

preco by som bol uchyl
a po 1. nacotu tu chodite ked tu nadavate za sme uchyli ale mi chceme radu a.po2. preco si to citas takze jedine ty si tu uchyl pretoze sa tvaris ze je to nechutne ale ty to sam citas

ivan (St, 20. 1. 2021 - 10:01)

ja som sa rozhodol ze za nim.pojdem . spytat odkial to ma nic mi nepovedal tak som sa spytal preco to ma on mi neodpovedal tak som mu povedal ze ho musim potrestat a ze ci si to uvedomuje povedal mi ze si to uvedomuje povedal som mu ze tentokrat mu nedam zakaz pc ale ze dostane vyprask povedal som nech sa vyzlece a nech sa mi ohne cez koleno on to urobil dobrovolne neviem preco tak som sa spytal kolko by si zasluzil on mi povedal ze trest musim udelit ja povedal som ze dostane 50 ran vypraskov rukov ked som zacal vydel som ako ho to boli ked som skoncil tak som povedal ze moze ist a samozrejme som mu pri tom rozpraval preco sa nemaju brat drogy mmislite ze som urobil dobre

Návštěvník (St, 20. 1. 2021 - 13:01)

Vsadím se že jsi nějaký pedofilní buzík co se nudí

ivan (St, 20. 1. 2021 - 08:01)

Tak ja mu asi remenom nedam na zaciatok ale ked sa to bude opakovat tak asi uz remenom a kolko mu mam dat ? A je niaky rozdiel ked ho ohnem o stol alebo cez koleno?

ivan (Út, 19. 1. 2021 - 18:01)

a este moste kludne napisat sma na cislo0915490189

ivan (Út, 19. 1. 2021 - 17:01)

dobry den moj syn teda ja som jeho stryko rodicia mu zomreli. on ma 17 a ked prisiel zo skoly tak smrdel po cigaretach odisiel do svojej izby ale z vreska mu vypadol sacok z niecim bielim ked som to zdvihol tak som si myslel ze to su asi drogy ked som si dal na prst kusok tak som zistil ze su to naozaj drogy a chcem sa spytat ci mu mam dat vyprask a ako pretoze toto bude jeho prvy vyprask ak dostane a ci remenom alebo rukou prosim odpovedzte aspon do dneska

Návštěvník (Út, 19. 1. 2021 - 19:01)

Určitě by to chtělo s ním probrat proč to u sebe má kde k tomu přišel a tak .
A trest ruka né na to je velkej spíš pásek a ohnutý o stůl ..

rudolf (Po, 18. 1. 2021 - 10:01)

ahojte som gay a bol som na dovlenke zo strykom mam16 a raz som isiel k baru kde som sa totalne opil stryko ked ma rano uvidel aky som opity tak mi povedal nech sa idem vyspat ked som sa zobudil povedal ze si zasluzim vyprask ja som sa totizto opil lebo som sa zamiloval do stryka ja som mu povedal na to okej tak mi teda daj poriadni vyprask vyzliekol som sa a prehol som sa cez jeho koleno on bol prekvapeni ale potom mi nakoniec nasekal potom sa ma spytal preco som povedal ze on moze ja som si vedla neho sadol a povedal som mu ze si nemozem pomoct ale ze som sa don ho zamiloval on ze dobre mozno si len zomna robis srandu ja ze nie tak sa ma spytal co mam na nom rad ja som povedal jeho smiech oci vlasy striko ostal tich povedal ze nikdo mu to takto pekne este nepovedal a dal my pusu ale taku ako dava stryko taku na hlavu ja ze vpohode a nech neplace ja som sa spytal ci mu nevady ze som donho zamilovani on mi vyozpraval jeho pribeh ze nikomu vzivote nepovedal ze sa mu pacia chlapi ja som ostal v soku tak som sa ho spytal ci je do mna zamilovani on odisiel do vedlajsiej izbi ja som sa mu ospravedlnil a povedal som ze mi za to moze nasekat na rit on ze nie ze mi neodpovedal na moju otazku ja ze nemusi on mi ale povedal ze je do mna zamilovany a zacal plakat ja som si k nemu sadol a povedal ze nech neplace a pobozkal som ho on povedal ze sa to nikdo nemoze dozvediet ja som povedal dobre potom ma poboskal a pritom plakal ja som mu utrel slzy co mal v ociach a znovu som ho pobozkal ked sme prisli domov tak som sa so strykom rozlucil a kazdy den po skole som chodil k strykovi moji rodicia o tom nevedeli ale raz mala moja mama pryst k strykovi stryko na to zabudol a mama ma kluce od stryka a mi sme sa bozkavali mama na mna nahucala co si to dovolujem na stryka a ze stryko njeje gey ja som povedal prepacte a mama povedala strykovi ze ci mi nechce nasekat na rit on zmlkol mama povedala ze asi je stryko zaskoceny a ze mi naska ona ked som sa vyzlikol tak som sa ohol cez jej koleno ked mi dala prvu ranu a stryko si vsimol ako ma to zabolelo tak povedal mojej mame nech prestane ja ze stryko nezastavaj sa ma nic nehovor ona ze co sa deje ja som povedal nic mama mi nasekala teda 50 vypraskou stryko sa na to nemohol pozerat mal slzi v ociach videl som to potom mama povedala ze ideme domov stryko ze nie ze si to so mnou este vybavi a ze ma ist domov ona teda isla stryko sa rozplakal ze co mi to urobil a ze nech mu to prepacim ja som povedal vpohode je to moja vina. stryko povedal nech sa postavym a oblecem a nech si k nemu sadnem vydel tu moju zafarbenu rit a videl ako ma to boli spytal sa ma ci to velmi boli ja som povedal ze to prejde povedal ze ma nechcel dostat k tomu abi ma vydel s bolestami a s cervenim zadkom ale povedal mu ze som ja na vine ja som ho iba pobozkal a utrel mu slzi ze je vsetko v pohode a ze si kludne sadnem ked videl ako som si sadol a videl ako zadrziavam bolest tak povedal nech si lahnem na brucho ze mi da ten najlepsi liek aki moze dal mi pusu a natrel mi zadok nejakou mastickou povedal som mu dakujem potom som isiel domov mama to povedala ocovi co tam vtedy videla otec sa poriadne nastval a dal mi silne vyprasky remenom na druhy den som po skole isiel k strykovi povedal ze si mam knemu sadnut musi sa somnou o niecom porozpravat ja som povedal ze budem stat on povedal nech si sadnem ja som si teda musel sadnut s mojim cerveni a bolavim zadkom stryko si vsimol ze mam nejake bolesti tak povedal otec ti nasekal na zadok ja ze nech si neroby starosti stryko ma pobozkal a pobozkal a povedal ze sa nemozme stretavat lebo nechce abi som k nemu chodil s cervenim zadkom ja som povedal ze som konecne nasiel niekoho kdo ma chape a ja ho mam rad a odisiel som po dvoch dnoch prisiel stryko ku nam a povedal mojim rodicom ze potrebuje si ma pozicat na dva alebo tri dni ze potrebuje pomoc to si vymyslel tak som isiel s nim celu cestu som bol ticho a mal som na hlave sluchatka ked sme prisli tak povedal ze nech mu pomozem rozlozit stan ked sme ho rozlozily tak som si mal don ho sadnut stryko si ku mne prisadol povedal nech ho chvilu pocuvam ja som ho vobec nepocuval ja som sa nanho ani nepozrel a on videl ako po tichu placem dal mi moje sluchatka dole a povedal ze mu to je luto ja som ho nepocuval stryko teda povedal prepac naozaj som nechcel aby si dostaval vypraski a nemal si vinu potom pvedal ze ma stale ma rad a ze to mozme vyriesit inak ja som sa chcel postavit a ist prec ale stryko ma zastavil a povedal nech sa pozrem na ten nadherny zapad slnka ja som nereagoval nak mi povedal ze niekedy laska njeje taka aku si predstavujeme a ja som potom skrykol tak aka je teda laska a preco je laska kruta a preco niektori su stastny vlaske pretoze nej su geyovia. geyovia ako nemaju pravo na lasku ale co stryko povedal nech sa ukludnim ja som ho nepocuval stale som vrieskal az nakoniec skrikol dost to staci ja som potom len plakal stryko ma obymal a hovoril nech sa utisim potom mi dal pusu ja som sa ukludnil ja som totizto len chcel sa spytat ci je to vppohode a ci niekdo nezazil nieco podobne

Návštěvník (Ne, 3. 1. 2021 - 13:01)

Bum bum prásk prásk

Karol (So, 2. 1. 2021 - 15:01)

Ahojte ja som bol chorý minuli týždeň tak mi otec je doktor išiel merať teplotu mera mi ju v mojom zadku aj niekedy konecniku v konečníku neviem prečo ale ževraj je to dobré mal som sa vyzliecť dal mi teplomer do zadku mal som 38,2 tak to vyskúšal v konečníku neznášam to je to nepríjemné povedal nech sa pri tom nehybem lebo to nedopadne dobre keď mi to tam dal tak pomerne hlboko tak ma to začalo svrbet tak som sa mrvil tak sa mi to tam zasunulo hlbšie začalo ma to bolet a potom mi z konečníka začala tiecť krv môj otec povedal že okamžite to musí operovať zobral ma do nemocnice a začali mi to operovať pochváli mi nejaké 4cm striekačky bolelo to 5 krát mi pichali do konečníku potom zobrali nejaké maste a začali mi to tam doktori dávať tie mastičky bolo mi to z nejakého dôvodu príjemne potom to bola hnusná bolesť až som sa z toho dosral povedali že asi to z mojim konecnikom dobre nedopadne išli mi utierať rit a potom mi tam museli vpichavad do stredu zadku striekačky bola to neskutočne bolesť mám 8rokov a včera som mohol ísť naspäť z nemocnice domvo ja som nariekal otcovi že má strašne bolí konečník on už asi nevedel čo má robiť tak mi ho bozkával jaze či je normálni on okamžite mi vyzliekol slipi a dával mi rukou na holú ja som sa len chcel spýtať či vám sa stalo niečo podobné s meraním v konečníku do teraz si to neviem vysvetlit

Ján (Pá, 1. 1. 2021 - 23:01)

Mal som pred dvoma rokmi 17 môj otec je doktor každý mesiac jeden krát mi s bratom kontroluje celé telo či sme v poriadku . Mňa otec kontroloval celého v stredu povedal nech sa vyzlecem ja som povedal nie pretože cestou zo školy ma kopli do penis* spolužiaci som sikanovany.strasne ma bolel. A teda keď som povedal nie tak sa ma spýtal prečo. Ja že som veľký na takú prehliadku. On mi povedal že nám aj mne a bratoch povedal že keď budeme mať 18 že už to robiť nebude ale on chce nás kontrolovať pre naše dobro a ja som sa teda začal celý vyzliekať potom prišiel do mojej izby kde má išiel prezrieť keď si po čase všimol môj peni* tak sa ma spytal či som vporqdku a že či má zasa šikanovali ja som ostal ticho on mi povedal nech si sadnem a potom mi ho tam celý kontroloval a ja som sa cítil trápne potom mi to natierali mastickami a tak ďalej... Až potom mi oznámil že ho mám zlomený a ja som ostal v šoku a on sa rozplakal že mi ho musia operovať a začal mi ho z nieakeho dôvodu bozkávať ja že či je normálni a on sa mi pozrel do očí ,e či mu vôbec nevadí že mi ho budú operovať a ešte k tomu bez uspávanky mne to bolo momentálne úplne jedno myslíte že je môj otec v pohode a teraz budem matb21 a on mi stále peni* kontroluje je to normálne?!!!!

Roman (Čt, 17. 12. 2020 - 17:12)

Zkuste si adventní bum a adventní prásk. :-D

Návštěvník (Út, 15. 12. 2020 - 21:12)

Bum bum prásk prásk

Návštěvník (Ne, 6. 12. 2020 - 08:12)

Bum bum prásk prásk

Reklama

Přidat komentář