Reklama

výprask

Martin (So, 1. 5. 2021 - 20:05)

No to znám Prostě mají strach a bolest tak to nestojí a čuraji Je to asi u většiny děti a dlouho si to pamatuji Pak když zlobí stačí říct..Ty ses dlouho nepochcal co!!!! A je klid

Martin * (Pá, 30. 4. 2021 - 08:04)

Kluky 10 12 let Jednou za čas dostanou výprask proutkem sice přes kalhoty ale pořádně Oba si zavolám do kuchyně Boji se oba když vidí proutek u mě v ruce a když sním párkrát švihnu ve vzduchu křičí Neee prosím ne a kdyby mohly procouvaly by prdemnou zdí Manželka říká ať je pošlu na WC
Já říkám že je to zbytečné Vestsinou sáhnu po tom starším jako po prvním a už při 8 švihu začne učuravat prosi ať přestanu že to bolí stipe no dostane tak 15 švihu ale pořádně kalhoty má celé počurany rukama si hladi zadek a přitom se sviji bolestí ten mladší učurava strachy když to vidí a dostane taky louzicka je pod ním Kdyby si došli wc stejně by se oba pomočili strachy i tom jak Proutek svišti jak to stipe pálí

Petr (Pá, 30. 4. 2021 - 10:04)

Když se pomočují, tak bych je před bitím nechal svlíknout od pasu dolů. A před nářezem je někam položit na břicho, na postel, na stolek. Podložit pod ně něco, co můžou počůrat. Starou deku a tak. Stejně se určitě po bití svlečou. Předpokládám, že si počůrají trenky, kalhoty, teče jim to dolů, takže i ponožky. Takže se to pak ještě musí prát a taky jsou po nich loužičky na zemi... Nebo tu podlahu pak musí utřít sami?. Když je nechceš bít na holou, tak jim ty holé zadky můžeš před bitím třeba přikrýt ručníkem.

maty (Čt, 15. 4. 2021 - 21:04)

ahoj zdravím tě pokud si chceš pokecat na téma výprask at už jsi dostávala anebo výprask sama udělovala napiš mi na mail [email protected]

pavel (Út, 30. 3. 2021 - 06:03)

Tak hlavně, aby si z toho něco vzal a začal se učit .. Měl jelita? A co matka byla při trestu? ..

Návštěvník (Út, 30. 3. 2021 - 05:03)

Pokud se ti to líbí tak to jsi jenom úchyl

Subka (Po, 29. 3. 2021 - 19:03)

Je normální dostávat v 18 vyprask?

Alena (St, 4. 5. 2022 - 14:05)

Áno, mne je 18 mama mi stiahne tangace a násekami

Návštěvník (St, 4. 5. 2022 - 17:05)

Jenom rukou? Za co dostáváš?

Alena (Út, 17. 5. 2022 - 12:05)

No vetsinou dostávam za fajčenie s rukou,varechou .

Návštěvník (Út, 17. 5. 2022 - 17:05)

Tak proč nepřestaneš kouřit?

Alena (St, 18. 5. 2022 - 09:05)

No to sa nedá len tak ľahko

Návštěvník (St, 18. 5. 2022 - 17:05)

Vzpomínka na vařečku ti to usnadňuje, ne?

warp (Čt, 8. 4. 2021 - 10:04)

No záleží, od koho ten výprask dostávaš. Když od rodičů, je to sice neobvyklé, ale ne úplně nenormální. Když to oběma stranám vyhovuje, tak je to v pořádku. Když dostávaš výprask od svého kluka nebo kamarádky, protože se ti to líbí, tak je to v pořádku. Záleží na dohodě, můžeš tak dostávat taky celý život, když v tom najdeš potěšení. Moje žena dostává ode mně zadek už přes dvacet let a stále nás to baví.

Návštěvník (Út, 30. 3. 2021 - 07:03)

U subinek to normální je, u ostatních to je poněkud neobvyklé.

Návštěvník (St, 10. 2. 2021 - 20:02)

Bum bum prásk prásk

Návštěvník (St, 10. 2. 2021 - 20:02)

Bum bum prásk prásk

Karol (Út, 9. 2. 2021 - 11:02)

dobry ja mam 11 rokov a nemam rodicov a prosim o radu. mna tresta stryko ked nieco urobym co sa mu nepaci alebo dostanem zlu znamku horsiu ako 2 tak si ma zavola a pekne mi nareze ale naposledy som zbil dievca viem ze sa to nema ale bola strasne namislena a hovorila ze sme blbi a take veci mojmu kamaratovy sa vyhrazala ze po celej dedine roskrikne ze je gay ja som povedal ze on za to nemoze a ze sa tak narodil a ze co je jej dotoho ze niekto je insi ta sprosta baba povedala ze nema ziadne prava a uz som to nevidrzal a jednu schytala ja sam neznasam take namyslene dievcata. ale riaditelka zavolala strykovi co som urobil ja rodicov nemam mali autonehodu tak si ma zobralstryko ale vychovava ma vypraskami vraj pre moje dobro. ked som prisiel domov tak si ma zobral do jeho izby a povedal nech sa vyzlecem a dostanem vyprask jaa som chcel povedat nieco ale on do toho povedal ticho potom si ma prehol cez koleno a uz zacali padat rany sice rukou ale bolo ich 45 bolelo to ked skonci tak odisiel ja som za nim potom prisiel a povedal som mu prco mi dal vyprask ked som len branil kamarata ked sa na mna pozrel tak skrikol nech makam do izby lebo dostanem ja som radsej isiel v izbe som sa rozplakal no za chvilu prisiel stryko videl ako placem v ruke drzal niejaky list no najskor si ku mne sadol a povedal ze nech neplacem a utrel mi slzi a potom povedal ze si mam tento list precitat ked som si to precital som si myslel ze je to nejaky for pozrel som sa na stryka a on mi povedal ze mal mi to ukazat az ked budem mat 18 ja som skoro odpadol v tom liste mi pisali moji rodicia : myli karol nehoda autom bola umyselna a ze dufaju ze ma stryko dobre vychoval a ze stryko mna vycovava podla toho ako chceli oni a v liste bola prilozena fotka rodicov ja som sa stryka a spytal co mu povedali ohladom vychovi povedal ze chceli aby zo mna bol spravny chlap a ze mi dal ten vyprask teraz preto lebo mu povedali ze ked som bol maly som sa chcel hrad s inymi hrackami ako auticka a tak ze ma zobrali k lekarovy a on povedal ze je mozne ze som sa narodil ako gay ale ze to nemusi byt pravda. a nechceli aby som bol gay a ze ked sa tak budem chovat ze mi ma dat vyprask ja som povedal ze ale to nieje sposob ako si byt isty ze niesom gay a ma od toho odnaucit stryko mal slzi v ociach povedal som ze nemusi byt smutny a odisiel som. ja viem ze to znie tak ako keby som boo nejaky uchyl alebo ze sa naozaj nudim ale je to pravda pisal som tento pribeh koli tomu ze chcem poradit lebo sa citim niekedy ako gay a je mi blbe to povedat strykovi lebo viem ze to nechce a bojim sa ze ma da do deckeho domova naozaj chcem rozumnu odpoved lebo si vazim co styko pre mna robi a nechcem ho stratit

Návštěvník (St, 3. 2. 2021 - 19:02)

Michal 54 let

karol (Po, 1. 2. 2021 - 09:02)

dobry den asi pred dvoma rokmi teraz mam 14 rokov som musel ist na injekciu mal somproblemi so zdkom ked sme prisli doktorka povedala ze sa mam vyzliect od pasa dole ja som nechcel no potom ma donutili krd som si lahol naa brucho tak mi doktorka isla dat injekciu ale ja som sa potom otocil bol somnou stryko lebo otec nemohol a mamu nemam. stryko povedal ze ak to urobym znov tak mi da vyprask ja som sa teda otocil ale potom som si zadok zakril rukou stryko mi daj ruku prec adrzal ma pevne a povedal tej doktorka ze moze ja som krical nech to neroby ze to bude boliet ale nakoniec mi doktorka dala iniekciu ja som sa rozreval ako male decko pretoze injekcia isla do analu a dalsia isla tak isto som sa viac rozplakal stryko povedal ze nech uz prestanem revat doktorka povedala ze za týžden mame prist znovu ked sme prisli domou moj otec uzbol doma a spital sa ako to islo povedal ze za tyzden dalsie dve iniekcie ale ze on so mnou uz nejde za tyzden som nechcel vyst ani z domu a tak sa otec rozhodol ze ma nebude pocuvat ze nechcem ist a tak si vzal cerstvy prutik a nasekal mi asi 25 ked skoncil povedal ze ideme aked nepojdem tak mi zasa naseka ja som teda isiel doktorka vydela moje jelita a povedala ze to musela bit doma poriadni plac a potom povedala ze tie iniekcie budu koli tomu viacej boliet ako mynule ked doktorka mi dala prvu iniekciu tak som myslel ze umrem od bolesti aj som sa rozplakal druhu injekciu som nechcel a otec povedal ak tu budem robyt sceny tak doma dostanem ja som neposluchol tak otec mi tam jednu strelil na zadok ze niesom male decko a nech prestanem ja som sa ukludnil a dostal som injekciu:(
chcel som sa spytat ci nekdo zazil nieco iste

Reklama

Přidat komentář