Reklama

Gamblerství

Kamil (Po, 30. 11. 2020 - 21:11)

Ty brďo, dlouho jsem přemýšlel proč má být zítra můj "velký den" ;-)

Pevně věřím, že se mylis a s novým měsícem sázet nezačnu (jestli jsi narážel na tohle) ;-)
...cítím se teď dobře, vyrovnane a bazení žádné nepociťuji. :-)

Ale uvidíme co nám budoucnost přinese...:-) Na konci měsíce dám vědět, okay? ;-)

Anonymní pisatel (Po, 30. 11. 2020 - 16:11)

Krásný Kamile, jen co je pravda. Každopádně zítra je Tvůj velký den a ty víš proč...

Kamil (Po, 30. 11. 2020 - 01:11)

Snad čtrnáct dní se mě drželo docela silné "bažení" - lákalo mě - "prodej nějaké akcie, večer vsaď tohle...přeci nemůžeš vždycky prohrát...teď už to vyjde...druhý den nakoupíš akcie zpět, budeš mít zpátky i své peníze a Svět bude zase krásný, bude to takové jakoby se nic nestalo..." Vždycky jsem měl i vytipovaný zápas, v průběhu dne jsem koukal na cenu akcií - kolik jakých a za kolik bych musel prodat, abych měl potřebnou sumu na sázku a rozhodoval jsem se, zda do toho jít nebo ne. A večer jsem zápas sledoval a doufal, že by to nedopadlo jak jsem předtím tipoval. Po pravdě - snad jen jednou to dopadlo jak jsem předpokládal, jinak by to vždy byla jen další prohra (když už to vypadalo, že by ten můj under v pohodě vyšel, tak to skončilo remízou a po prodloužení bych neměl nárok) :-D
--------------------
...a pak se to najednou nějak po těch čtrnácti dnech "zlomilo" a den ode dne se moje mysl tak nějak začala projasňovat a cítil jsem čím dál větší zklidnění. Už jsem nepřemýšlel jak dostat peníze zpět, přestal sledovat kurzovou nabídku a hledat "vhodnou příležitost", přestal sledovat výsledky / zda by to vyšlo nebo ne, přestal přemýšlet nad prodejem akcií. Zase jsem se vrátil ke svému životu před recidivou - měl jsem radost s času stráveného s přítelkyní, z návštěvy kamaráda, popovídání s kamarádkou, apod. Samozřejmě, že ty prohrané peníze mě mrzí (nebylo to zrovna málo peněz), ale překvapivě dobře jsem se od toho dokázal odprostit (poslední dobou jsem neměl špatné výplaty - poslední dvě byly 80 tisíc, 50 tisíc), takže pokud nebudu dál hrát, tak peníze zase vydělám... :-)
A psychicky? zezačátku jsem měl výčitky svědomí, jak kdybych byl největší "hajzl", který naprosto zklamal. Mrzelo mě, že jsem vydržel 3,5 roku nehrát a pak jsem to všechno zahodil - už se nemůžu chlubit, že jsem také "čistý" jako je Tragik s Lemogem, že XXXX dní nez gamblu. :-/ Myslím, že před tím měsícem bych nebyl schopný o svém selhání zde napsat.
Ale už i s tímhle jsem se smířil - holt to beru jako další zkušenost s naším společným démonem - ta "mrcha" holt čeká na vhodnou příležitost, kdy bude moc udeřit a ona udeří a to, když to člověk nejméně čeká. :-/ Je to drahá zkušenost. :-/ Ale když jsem 3,5 roku dokázal vést spokojený a šťastný život bez gamblu, tak věřím, že se zase vydám tou správnou cestou. :-)
----------------------
Všem vám přeju hodně štěstí ve vašem boji s naším společným nepřítelem!!! Přeju všem krásné Vánoce a do nového roku 2021 hodně štěstí, zdraví, lásky a spokojenosti.
Vím, že na můj příspěvek bude reagovat spoustu anonymů, kteří mi mou recidivu budou přát, budou mě obviňovat s fake profilu, apod., ale mě je to srdečně jedno.
Chtěl jsemse jen podělit o mou čerstvou zkušenost s gambl. problematikou a pokud to někomu pomůže či mu dodá naději, že není ve stejné situaci jediný a dá se s tím něco dělat, ta kbudu rád. :-)

Kamil (Po, 30. 11. 2020 - 00:11)

Zdravím všechny známé i neznámé,
tak musím se přiznat, že cca před měsícem jsem také selhal a zrecidivoval. Po třech a půl letech, kdy jsem nevsadil jediný tiket, vedl si spokojený a zajímavý život jsem selhal a zase prohrál spoustu peněz.
Začalo to nevině - z nudy (jak je teď vše kvůli Covidu zavřené) jsem se rozhodl zkusit online poker. Založil jsem si účet, poslal tam pár tisíc a chvíli hrál. Pak mi přišla nějaká "super kombinace" myslím full haus AA999, tak jsem to tam dal all in. A jak to dopadlo? Nějaký týpek z Ruska měl AAAA. :-D V tu chvíli mi to přišlo jako nějaký podvod a chtěl jsem peníze vyhrát zpět.
...a co mě tak mohlo napadnout?! Založit si účet u sázkovky a vyhrát peníze zpět. :-/
Tak jsem chvíli vsázel a jak to mohlo skončit - samozřejmě jsem prohrál další peníze, navyšoval vklady s tím, že "vyhraju a pak se na to vykašlu" a pak v tom zahučel mnohem víc :-/
Určitě to tu znáte. :-/ Poslední sázka vyšplhala už na 80 tisíc na počet košů v nějaké asijské lize / nic jiného se zrovna nehrálo. :-/
Takže v 8 ráno sedl do auta (měl jsem nervy a nemohl jsem v klidu doma sledovat zápas a musel něco dělat), jezdil po okolí a na mobilu sleodval průběžný stav a jak se má sázka vyvíjí. Samozřejmě to o tři body nevyšlo a já opět prohrál :-)
Musím říct, že je asi dobře, že se to stalo o víkendu - moje první reakce byla - "musím sehnat peníze a vyhrát prohrané peníze zpět." Možnosti byly dvě - prodat akcie či fondy nebo si půjčit od banky. Naštěstí burzy o víkendu nefungují a schválení půjčky o víkendu by bylo také krajině nepravděpodobné. :-)
--------------------
Ty první dny po recidivě byly strašné - nic mě nebavilo, mrzelo mě kolik peněz jsem tam zase nechal, přemýšlel "co kdyby" (kdybych si nezaložil účet, bylo by dobře, kdybych nevsadil zrovna tohle, apod.). nastavil jsem si limity u sázkové kanceláře na max. 1 přístup měsíčně, apod. Heslo k internetovému bankovnictví jsem změnil na náhodné uskupení písmen a čísel - napsal jsem si jej na papírek, který mám uzamčený ve skříňce v práci - abych si nemohl říct např. v noci, že to zkusím ze sázkovky dostat zpět teď hned a půjdu a prubnu to (věřím, že v pracovní době by se mi sázelo špatně a do večera bych snad "vychladl").

Hemeroidy (So, 28. 11. 2020 - 21:11)

Tak to je super hra ale i tak dobrý večer

Tak jsem tu (Pá, 27. 11. 2020 - 23:11)

To je fakt hodně zdraví při práci na plný úvazek pro absolventy to je jasný že se to poslat ještě dnes

Ja ten ten (Pá, 27. 11. 2020 - 07:11)

Pepo, velice dobře to znáš, ze...

Návštěvník (Pá, 27. 11. 2020 - 03:11)

Njn 4.

Pepa (Čt, 26. 11. 2020 - 22:11)

Jste fejky nebo závislé trosky před bankrotem. Je mi líto a upřímně jedno jestli vás to uráží nebo sere, patrně jo. Všechny své blízké podrážíte, klesáte finančně ke dnu a patrně z nich budete vysávat peníze na běžnou režii a žrádlo, protože si tyto sami prohrajete. Je mi z vás zle!Nuly!Závislé trosky!

China (Čt, 26. 11. 2020 - 23:11)

A proč jsi tady?Poslední spravedlivý?

Návštěvník (Čt, 26. 11. 2020 - 23:11)

Hlas anonyma, hlas boží.

Tiper (Čt, 26. 11. 2020 - 21:11)

Live tip na Slavia. Kurz 2.5 za 30000. 75000. Pome, pome. Dávejte to

Já ten ten (Po, 23. 11. 2020 - 21:11)

Hodně dobrý co se zde odehrává, hlavně ten fejkovej Biker :-))))) panáčku ty jsi moc v prdeli, moc!

Návštěvník (Pá, 20. 11. 2020 - 15:11)

Vy si všichni taky děláte srandu co?! Vízek prohrál max. nižší desítky tisíc denně a vy rovnou půl milonu...

Pepa (Pá, 20. 11. 2020 - 15:11)

Moje manželka je už tak zoufalá z toho jak neustále hraji na počítači hazardní hry, že mi vypíná elektřinu, jenže já mám záložní baterii. Předstírám zoufalství, rvu si vlasy, trucuji a odcházím se zamknout do pokoje a startuji ze záližní baterie. Ona to již zjistila a posloucahla za dveřmi. Naučil jsem se ovládat emoce natolik, že když prohrávám tak jásám, v tom připadě ona vzdychá a mlátí do dveří, protože to také prokoukla. No nemá to se mnou lehké, ale přístup k rodinému kontu mám já, he he!

Tak to je (Pá, 20. 11. 2020 - 14:11)

Kurva

2222 (Pá, 20. 11. 2020 - 06:11)

Prohrál jsem včera 450 000

Toooto (Pá, 20. 11. 2020 - 07:11)

Dneska to, vy hraješ zpátky

Andy (Pá, 20. 11. 2020 - 06:11)

Kde jsi našla nového přítele? v pražské putyce, herně nebo bo*delu, ještě spolu chlastáte , nebo už nemůžete ???

Milada (Pá, 20. 11. 2020 - 06:11)

Co sexíček?? kouření polykání máš ještě na to? :-)))

Reklama

Přidat komentář