Reklama

Gamblerství

Návštěvník (Pá, 20. 11. 2020 - 01:11)

Jsem si takhle pořídil prográmek simulátor hracích automatů. Velmi jednoduchý a pouze sranda program. Běžel of-line, nebyl v tom žádný hazard. Jen se točili válce, člověk sázel malé částky a mohl i podržet sázení a to běželo neustále. Tak jsem zatížil enter těžítkem a šel si zaběhat a když jsem přišel tak jsem byl v mínusu asi 26tis Kč, sázel jsem přitom asi jen 2kč, ale zato se válce neustále točili. Tak tohle hrát bych opravdu nemohl!

Návštěvník (Ne, 15. 11. 2020 - 08:11)

Cílem asi není odstranit bažení, ale naučit se s ním žít. Je spoustu další přirozených bažení a také tomu člověk umí odolávat. Shoping nebo shopingoholismus, další nemoc.

Lesník Milan (Ne, 15. 11. 2020 - 08:11)

tvl, co to jsou za bláboly. Každý snad chápe, že když pokácím strom, ořežu větve tak nějaká ztráta vyjádřená v procentech z prořezu je vždy. Skončí šichta a jdu domů na ubytovnu. Na co je gamblerovi výpočet procentuální návratnosti (prohernosti), když proměnná cravingu si s mozkem dělá co chce?

Návštěvník (Ne, 15. 11. 2020 - 08:11)

Je to těžké já vím, asi jako zhubnout. Mně se to třeba nedaří. Kdyby to bylo snadné, tak by gambling neléčili na stejném oddělení v PLB jako narkomany, alkoholiky.

Návštěvník (So, 14. 11. 2020 - 08:11)

Tááák

Bikee (So, 14. 11. 2020 - 07:11)

Zmrde

China (Pá, 13. 11. 2020 - 15:11)

Jdu si dát studený obklad....

Der Himmel (Pá, 13. 11. 2020 - 12:11)

Závislost je princip přenosu energie se ztrátou. Jako třeba vodní turbíny pracují s nějakou účinností, tak hraní na hracím automatu pracuje s výherností. Pokud bych měl přirovnat hraní na hracím automatu jde o podobnou účinnost jako třeba vylepšené vodní kolo-tedy Bánkiho turbína,která pracuje s účinností 70-85 %. Ta energie která se nevyužije tak v hracích automatech to jsou ty peníze co se tam ztratí.

Návštěvník (Pá, 13. 11. 2020 - 12:11)

Tyhle teoretické kecy typu farářského apolegetizování skutečnému závislému nepomohou. To je věc osobního odhodlánía činů. Je to jako alkoholikovi vysvětlovat princip závislosti na alkoholu, jeho nákupní a konzumní chování to neovlivní.

Návštěvník (Pá, 13. 11. 2020 - 00:11)

Jde o pravděpodobnost, hazardní hru si může každý udělat třeba si sázet na číslo peníze při hře s kostkou , je to jedna ku šesti, se dvěma kostkami na dvě čísla je to již jedna ku 36 a na tři čísla x 6 a tak dál. U automatů je to akorát obráceno. Nesázíte na konkrétní kombinaci, ale ty kombinace vám tam jakoby vyskakují náhodně právě krácené o ten výherní koeficient kolem 75%.Takže ve chvíli kdy jstě 36 krát vsadili třeba 10 Kč měli by jste vyhrát oněch 360KČ zpátky,ale ono vám to vyhaje jen 270Kč a jste rádi, ale přišli jste o 90Kč-to je skutečná výhra toho herního automatu. A musíte tam nasázet další prachy a znova. O ty prachy přijdete čím dříve čím rychleji sázíte a čím za větší částky.

Bikee (Pá, 13. 11. 2020 - 16:11)

Jsi to měl napsat dříve, bych nedohrál tolik peněz ty cipe

Návštěvník (So, 14. 11. 2020 - 08:11)

to není otázka IQ-no i když, asi není moc matematiků co hrajou zrovna hrací automaty...

1 (Pá, 13. 11. 2020 - 21:11)

bez hraní je to nuda

Návštěvník (Čt, 12. 11. 2020 - 21:11)

Ovšem je jisté, že v těch bedínkách, jako jejich vývojáři, nebo i servismani pracují hodně chytří lidé. Většinou to jsou objevy na hranici nobelovy ceny. Jako fuzzy matematika, jsou v tom obrovské peníze. Nejlepší a v americe zřejmě běžná věc, si takový automat koupit sám k sobě do garáže a klíčky dát manželce. S tím, že tedy manželka tam bude doplňovat peníze na vracení a dělat servisáka a když přijde manžel z hospody tak se staví ještě na baru u sebe a zahraje si automaty a co vyhraje si nechá, co prohraje tak vybere manželka.

Biker (Čt, 12. 11. 2020 - 20:11)

Na hovno je to

Návštěvník (Čt, 12. 11. 2020 - 16:11)

Američané nám tahají z kapsy prachy. Témata jsou rasismus, lidská práva, gender a homosexualita. Nic z toho v ČR nebyl problém.

China (Čt, 12. 11. 2020 - 17:11)

Ty jo.A jak se to týká beden u hajzlů?

Návštěvník (Čt, 12. 11. 2020 - 16:11)

Classical fraud. Evropa v tom také byla dobrá,ale ve velkém-nacismus.
Ovšem USA to je spoustu malých lží,které se okamžitě daří vyvracet.
Tzn. veřejné pravdy,ale většina lidí žije v osobních lží a nevyzná se ve všech drobných clasical fraud ani nemůže pokud nemá IQ šachových mistrů.
Spoustu američanů drží v psychické pohodě právě křesťanská pravidla, což je ovšem také určitý druh clasical fraud...

Návštěvník (Čt, 12. 11. 2020 - 16:11)

Doba postpravdivostní a postfaktická počítá pouze počet shlédnutí na twiteru.
Klasický fraud-řeklo by se-Američané vždy uměli klamat nějak nově.

Návštěvník (Čt, 12. 11. 2020 - 12:11)

Navíc je tu riziko , že když se to přesunulo na internet, že tomu doma neutečete jako když byly automaty jen v hernách, stačilo tam nedorazit a držet se v bezpečí domova rovnou z práce. Rizika jsou i to, že u toho lidi pijí slazené nápoje a z toho mají nadváhu a případně cukrovku.

Reklama

Přidat komentář