Reklama

Co si myslí ženy o mužích v punčochách?

Radek (Čt, 17. 9. 2020 - 08:09)

Janko, v zimě na procházku nosím punčochy pod dámské koženkové leginy. Pokud je venku zima, tak je tato kombinace komfortní.

asexuál (St, 16. 9. 2020 - 16:09)

Ale Janičko,no tak. Snad přeci jako zralá žena víte,že u každých punčoch je uveden jejich titr
v DEN a že se titr volí podle podle počasí a ročního období. A že v punčochách vám krásně
protahuje na půdnebí. A to i v kalhotách. Na rozdíl od punčocháčů,kde riskujete kvasinkové infekce.

Janka (St, 16. 9. 2020 - 17:09)

Ale no tak asexuálku:) Já to nemyslím zle, jen jsem se ptala na praktickou stránku nošení punčoch u mužů, kteří nosí kalhoty. Protože opravdu, věřte mi, ženy běžně punčochy pod kalhoty nenosí. Zato v šatech v zimě to bez silných punčocháčů nejde:). Zažil jste někdy punčochy Den neDen v sukni v minus třiceti stupních Celsia? Já ano a mnohokrát:). Takže, jsou ženy otužilejší?

asexuál (St, 16. 9. 2020 - 18:09)

Ale Janičko, snad byste mohla pochopit,že nošení punčoch je zcela individuální záležitost. Tak jako mnohé ženy nenosí punčochy už vůbec tak se najdou muži,kteří je ( k nelibosti ostatních,jak ukazuje tato diskuse) nosí rádi,protože je to pro ně něco nového a cítí se v nich příjemně. Myslím,že
počasí v tom až takovou roli nehraje.

Janka (St, 16. 9. 2020 - 18:09)

Aha, u rozumím, díky.

asexuál (Čt, 17. 9. 2020 - 00:09)

Jani,když tedy rozumíte,tak bych měl na vás také jednu otázku. Představte si hypotetickou situaci. Jdete teď v letním počasí a potkáte chlapa oděného do 3/4 bermud zpod kterých mu koukají na nohách černé punčochy. Jak poznáte jestli má na sobě oblečené pánské černé punčocháče nebo černé zdravotní podkolenky anebo dámské černé podvazkové punčochy ? Připomínám,že pánské punčocháče i pánské zdravotní podkolenky se běžně vyrábí a prodávají. Takže pouze
nošení podvazkových punčoch u mužů zde vyvolává u mravopočestných žen záchvaty zuřivosti.
Když tedy nosím punčochy z důvodu polyneuropatie dolních končetin tak mám nosit venku
transparent s nápisem "Sorry, já to mám povolené ? "

Mudrc (Čt, 17. 9. 2020 - 09:09)

To je docela komická situace dokladující,že tady "obránci tradičních hodnot" melou o suchém z nosu. A víš co je ještě komičtější? Nedávno jsem viděl fotku jak náš pan president tráví v době
koronavirové krize své "pyžámkové dny" v Lánech oděný do černých punčošek. Vsadím se s tebou asexuále,že drtivá většina zde přispívajících "obránců" a "obránkyň" jej v posledních volbách opakovaně volila. Co na tom,že stejně jako ty má také polyneuropatii dolních končetin.
Inu stále u nich platí " co není odpuštěno volovi,to je odpuštěno bohovi". Bohovi pro dolních
10 milionů. A výsledek se dostavil,stačí se podívat na duševní úroveň řady diskusních příspěvků.

Petra (Čt, 17. 9. 2020 - 06:09)

Co pořád máš s tou zuřivostí??? Vždyť tu nijdo nezuří. A na ulici jsi snad nepotkal ženu, kterou by rozzuřilo, že nosíš punčocháče :D. Je to diskuse na jasné téma. Takže za mě nelíbí. Kdybych měla chlapa, který by ujížděl na podvazkovém pásu, to bych nezkousla.

Janka. (Čt, 17. 9. 2020 - 00:09)

Asexuále asi takhle, mně by to bylo úplně jedno, nějak neřeším co má kdo na sobě. Ale na pěkného mužského pochopitelně kouknu:) Dobrou.

asexuál (Čt, 17. 9. 2020 - 10:09)

Uf,konečně názor normální ženské,která se na celou diskutovanou záležitost dokáže podívat
s nadhledem a úsměvem s citem pro skutečné hodnoty. Tak jako moje vlastní manželka.

kenipap (St, 16. 9. 2020 - 06:09)

Mám takový dojem, že chlapy nosili pruženky na podkolenky, aby nepadaly. na každé noze se dávala pod koleno, Tak opravdu, ale opravdu nevím čemu se smějete.. https://www.heureka.cz/?h%5Bfraze%5D=panske%20podvazky

Cynik - realistah (St, 16. 9. 2020 - 00:09)

Já proti transvestitům nic nemám.

Mára (St, 16. 9. 2020 - 13:09)

Já taky ne. Ale je sranda jak za "pruženky" bojujou :)). Ať si nosí co chtěj, ale nedělaj z toho normu. Když ženský začaly nosit kalhoty, tak je lidi odsuzovali. Tak co transky čekají? A myslím, že maj štěstí, že jsou lidi velmi tolerantní a je nám to fuk. Stejně sem píšu jen proto, že mě fascinuje jak se "chlapci" rozčilujou.

asexuál (St, 16. 9. 2020 - 17:09)

A mě zase fascinuje,že móda nošení punčoch muži dosud nedorazila k našim pivním lemtalům.
Zatímco v New Yorku, Londýně či Berlíně nosí muži i z vyšších společenských kruhů punčochy pod kalhotami již minimálně 10 let, u nás lemtalové okouzleně čumí na ženy kyprých tvarů oděných do riflí bokovek ve kterých nám ukazují skoro polovinu svého "překrásného pozadí". Inu jiný kraj jiný mrav,že?

Janka (Út, 15. 9. 2020 - 18:09)

Já teda v horku také někdy nosím do práce ke kostýmu punčochy, ale vysvětlí mi někdo, co jsou to ty pruženky??:))))

Návštěvník (St, 16. 9. 2020 - 00:09)

Pokud nenosíš podvazkový pás , tak nevíš co jsou pruženky .

psychoanalytik (St, 16. 9. 2020 - 16:09)

Podle dosavadní úrovně tvého vyjadřování bych odhadoval hodnotu tvého IQ na 60 a to ještě
s reservou na spodní straně stupnice. Nejlépe by bylo se se svými úzkostmi nad stavem své inteligence svěřovat blízkým osobám ženského pohlaví ,například mamince nebo manželce (pokud
to s tebou dosud vydržela). Tady to vhodné není,pejsáčku.

Petra (St, 16. 9. 2020 - 18:09)

Ale vždyť má pravdu. Vy akorát chcete, aby vám ženy psaly, jak se jim to líbí. ne, většině žen se toto nelíbí. A muž v podvazcích...blééé

psychoanalytik (St, 16. 9. 2020 - 20:09)

A vám se nějaký muž v podvazcích předvádí? Pokud vím ,tak je to spodní prádlo,které se nosí
pod vrchním. Zato řada žen se mužům předvádí ve vrchním,původně mužském oblečení a také bychom mohli mnohdy dělat podle vašeho vzoru blé.. . A to je právě o té hodnotě IQ.

Petra (Čt, 17. 9. 2020 - 06:09)

Chápeš o čem je tu řeč?

Reklama

Přidat komentář