Reklama

Co si myslí ženy o mužích v punčochách?

Petra (Čt, 17. 9. 2020 - 06:09)

Co pořád máš s tou zuřivostí??? Vždyť tu nijdo nezuří. A na ulici jsi snad nepotkal ženu, kterou by rozzuřilo, že nosíš punčocháče :D. Je to diskuse na jasné téma. Takže za mě nelíbí. Kdybych měla chlapa, který by ujížděl na podvazkovém pásu, to bych nezkousla.

Janka. (Čt, 17. 9. 2020 - 00:09)

Asexuále asi takhle, mně by to bylo úplně jedno, nějak neřeším co má kdo na sobě. Ale na pěkného mužského pochopitelně kouknu:) Dobrou.

asexuál (Čt, 17. 9. 2020 - 10:09)

Uf,konečně názor normální ženské,která se na celou diskutovanou záležitost dokáže podívat
s nadhledem a úsměvem s citem pro skutečné hodnoty. Tak jako moje vlastní manželka.

kenipap (St, 16. 9. 2020 - 06:09)

Mám takový dojem, že chlapy nosili pruženky na podkolenky, aby nepadaly. na každé noze se dávala pod koleno, Tak opravdu, ale opravdu nevím čemu se smějete.. https://www.heureka.cz/?h%5Bfraze%5D=panske%20podvazky

Cynik - realistah (St, 16. 9. 2020 - 00:09)

Já proti transvestitům nic nemám.

Mára (St, 16. 9. 2020 - 13:09)

Já taky ne. Ale je sranda jak za "pruženky" bojujou :)). Ať si nosí co chtěj, ale nedělaj z toho normu. Když ženský začaly nosit kalhoty, tak je lidi odsuzovali. Tak co transky čekají? A myslím, že maj štěstí, že jsou lidi velmi tolerantní a je nám to fuk. Stejně sem píšu jen proto, že mě fascinuje jak se "chlapci" rozčilujou.

asexuál (St, 16. 9. 2020 - 17:09)

A mě zase fascinuje,že móda nošení punčoch muži dosud nedorazila k našim pivním lemtalům.
Zatímco v New Yorku, Londýně či Berlíně nosí muži i z vyšších společenských kruhů punčochy pod kalhotami již minimálně 10 let, u nás lemtalové okouzleně čumí na ženy kyprých tvarů oděných do riflí bokovek ve kterých nám ukazují skoro polovinu svého "překrásného pozadí". Inu jiný kraj jiný mrav,že?

Janka (Út, 15. 9. 2020 - 18:09)

Já teda v horku také někdy nosím do práce ke kostýmu punčochy, ale vysvětlí mi někdo, co jsou to ty pruženky??:))))

Návštěvník (St, 16. 9. 2020 - 00:09)

Pokud nenosíš podvazkový pás , tak nevíš co jsou pruženky .

psychoanalytik (St, 16. 9. 2020 - 16:09)

Podle dosavadní úrovně tvého vyjadřování bych odhadoval hodnotu tvého IQ na 60 a to ještě
s reservou na spodní straně stupnice. Nejlépe by bylo se se svými úzkostmi nad stavem své inteligence svěřovat blízkým osobám ženského pohlaví ,například mamince nebo manželce (pokud
to s tebou dosud vydržela). Tady to vhodné není,pejsáčku.

Petra (St, 16. 9. 2020 - 18:09)

Ale vždyť má pravdu. Vy akorát chcete, aby vám ženy psaly, jak se jim to líbí. ne, většině žen se toto nelíbí. A muž v podvazcích...blééé

psychoanalytik (St, 16. 9. 2020 - 20:09)

A vám se nějaký muž v podvazcích předvádí? Pokud vím ,tak je to spodní prádlo,které se nosí
pod vrchním. Zato řada žen se mužům předvádí ve vrchním,původně mužském oblečení a také bychom mohli mnohdy dělat podle vašeho vzoru blé.. . A to je právě o té hodnotě IQ.

Petra (Čt, 17. 9. 2020 - 06:09)

Chápeš o čem je tu řeč?

pozorovatel (Čt, 17. 9. 2020 - 08:09)

Petro já plně chápu vaše rozhořčení,že se najdou muži,kteří si klidně nosí vaše tradiční ženské
prádlo. Také plně chápu znechucení mužů nad ženami,které se oblékají a chovají jako mužatky.
Přitom řešení je tak prosté. Vraťme se ke kořenúm a nosme to co každému jest. Ženy nebudou již
nosit kalhoty, odhodí zdravotně závadné nošení punčocháčů,přestanou v práci pomlouvat tu jedinou kolegyni,která dosud odvážně nosí podvazkové punčochy a nasadí si ty podvazkové punčochy také. A hrdě tak vykročí do Evropy ,kde je nošení podvazkových punčoch zcela přirozenou součástí dámského šatníku. Tuzemští výrobci punčoch se zaradují a konečně budou
moci rozšířit svou sortimentní nabídku punčoch tak,jak to mají třeba polští či němečtí výrobci.
Ženy začnou zase tančit kankán,aby muži již konečně viděli nějaký erotický symbol a muži si natáhnou zpět na sebe dlouhé červené trenýrky a stanou se tak pro ženy opět symbolem alfasamce.
Vždyť je to tak prosté. Stačí jenom překonat vlastní lenost ( ono připínaní podvazkových punčoch
je přeci jenom časově náročnější než oblékání kalhot) a začít u sebe.

Petra (So, 19. 9. 2020 - 12:09)

Proč používáš tolik nicků? Tvé psaní je už trapné. Jsi uražený. Ale odhoď zábrany a nos si co chceš. Vždyť je to lidem jedno. Často potkává dva kluky v sukni, nestydí se a sluší jim to. Tady se pořád zaměňuje zdravotní prádlo za fetiš na silonky/podvazky. Takže to shrnu: kdyby měl můj muž kompresní punčochy kvůli křečákům, ani neceknu. Kdyby ujížděl na silonkách že by ho vzrušovaly, řekla bych mu k tomu své. Pořád nevím, proč z toho děláš takovou kovbojku, že mně se povazky na mužích nelíbí. Svě se snad nezhroutil ;-).

asexuál (Pá, 18. 9. 2020 - 10:09)

S návrhem "pozorovatele" souhlasím, s oblékáním červených trenýrek bych neměl problém. Navrhuji tedy aby "obránci tradičních hodnot" vypracovali příslušný návrh zákona a prostřednictvím poslanecké iniciativy si jej nechali v Parlamentu schválit tak,aby všichni dotčení
věděli od kdy nové podmínky oblékání budou platit. A také připravili a nechali si schválit Zákon
o Mravnostní Policii,která bude dodržování nového zákona kontrolovat. Já se do jejich řad rád
přihlásím. Jenom nevím,kdo pak bude více brečet (jak jsme zde neustále obviňováni), jestli ta
obrovská masa žen nosících kalhoty anebo proti ní ta malá minorita mužů preferujících volné
nošení spodního prádla. Každopádně tento bohulibý krok by nesmírně posílil prestiž naší republiky ve světě. Zejména v tom muslimském, to by bylo u nás zase zahraničních turistů a
nemuseli bychom se tak v cizineckém ruchu spoléhat jen na Číňany.

Návštěvník (So, 19. 9. 2020 - 12:09)

naprosto zbytečný příspěvek

Návštěvník č.2 (St, 16. 9. 2020 - 12:09)

Když jsi holt idiot a nevíš o tématu vůbec nic,tak to musíš honem o sobě napsat aby bylo o čem tlachat.

kenipap (Út, 15. 9. 2020 - 20:09)

https://www.stoklasa.cz/pruzenky-gumy-x2s01101

Škopek (Út, 15. 9. 2020 - 15:09)

Mně by zase zajímalo čemu se ty ženský mohou smát,když to ti mužský nosí jako spodní prádlo,takže to není vidět? A kohout zpravidla ví jakou kvočnu si doma chová . . .

Reklama

Přidat komentář