Reklama

Gamblerství

Lenka (Ne, 27. 9. 2020 - 00:09)

Ano to je problém ten,že ten kdo tím neprošel ,úplně nerozumí ,má nastudováno,ale na vlastní kůži nepoznal,jak vypadá euforie z výhry,jak vypadají bezesne noci,jak musíte lhát aby se všechno neprovalilo,jak přemýšlíte kde vzít peníze a když už je máte tak přemýšlíte jak je rozmnožit a když je prohrajete prosíte boha ať vrátí čas

adost (So, 26. 9. 2020 - 19:09)

Tak vážení, to bych se na to už vy... zaplatil jsem velkou daň za hraní ve vegasu, zažil pocit, který při hraní nejspíš prožíváte a říkám stop. Ještě jsem pokoušel štěstí a když po několika neprospaných nocí získám svou ztrátu převážně zpátky, dojde na dny, kdy to tam zase skoro celé hodim znova. To bych se z toho ... Takových tisíc za pár minut. Už mě to nebaví, trávit tím čas, mám to štěstí, že mě finance netíží, ale opravdu to je zbytečný. Zablokujte si všechny přístupy, nastavte limity a nehrajte. Žijte. Bohužel chápu, že tahle doba, kdy jsme všichni převážně zavřený doma k tomu ještě nabádá. Ale točení ovoce není život :(

Návštěvník (Ne, 27. 9. 2020 - 00:09)

Točení ovoce? Takže všechno je to tady jen o těch blbejch automatech?

adost (Ne, 27. 9. 2020 - 16:09)

Určitě není, ale všimnul jsem si zde zmínky o Tipsportu a jeho vegasu... A když tam ukazují vyhrané částky, je těžký pro lidi, co tomu propadnou, odolat takovým výhrám a zkouší to dál. Proto by mě třeba i zajímalo, jestli jsou tu lidi, co tam chodí hrát s vidinou výdělku. Protože mi přijde, že s menším celkovým svým kreditem je menší šance na výhru a že to peníze dává jen těm, co už peníze mají. A tak to lidé pořád zkouší, hned jak jim dojde výplata a celou ji tam protočí a ono zase nic... i když kdoví.

Udělejte si kalendář, zeleně kroužkujte dny, kdy jste nehráli, ať už tyhle hry nebo jde o jiný gamblerství... a udržte ho celý zelený. To je dobrá cesta jak začít z tohohle kruhu, protože neustále někomu dávat peníze zadarmo.... :( ale znám ty pocity už velmi dobře.

vrtamihlavou (Pá, 25. 9. 2020 - 22:09)

Trochu z jiný strany... tady se asi par lidi najde kdo hraje u Tipsportu vegas že... může mi někdo vysvětlit, jak je možný, že v top výhrách se často opakují stejný jména? Z vlastni zkušenosti vim, že hraní jenom na velkych sazkach tohle nepřinese a všechno to sebere. Takovy vyhry mi nepadly snad ani jednou, jak je mozny, ze jim to pada furt? :-OOO

Ignác (Pá, 25. 9. 2020 - 12:09)

Tě pic, čtu si tady po dlouhé době a docela se bavím. Nic ve zlým. Biker možná už ve věcných lovištích a všichni tu prudíte holku která se tady s vama jediná vůbec trochu konstruktivně baví. Které vlastně nejste úplně uprdele. Až zase zůstanete na všechno zase sami tak nebrečte. Ignác

Lemog (So, 26. 9. 2020 - 07:09)

Ignáci, me osobne tady Jana nevadi, ovsem o prudeni holky nemuze byt rec. Narozdil od Jany ja jsem si prosel fazemi gamblůerstvi a proto muzu bez predsudku, dohadu a konspiraci reagovat a zanechat zde komentare na zaklade skutecnych udalosti. Jana ma nastudovano a nemuze tusit covsechno zpusobuje zavislost, jake procesy se deji v mozku a jak reaguje zavisly na craving. Navic pokud pracuje v organizaci, ktera propaguje kontrolovane hrani je jeji naplni prace toto prezentovat jako vychodisko. Nabidnout sezeni v takove organizaci Bikerovi - to uz je odvaha. Co by Jane rekl fetak, pokud by mu nabidla kontrolovane si slehnout? Nevim kdo jsi, treba se zname z komentaru z drivejska ale pokud jsi gambler ci jinak zavisly clovek, musi ti byt jasne, ze Jana je naprosto vedle a svym jednanim, byt je to naplni jeji prace, muze uskodit rozstrelenemu gamblerovi, ktery v zoufalsvi sve zavislosti navstivi tyto stranky. Mirek z Brna, se ktery jsem se v zaveru meho intenrzivniho pusoveni zde v mnohem neshodl, ten by Jane napsal jinym stylem, ten ma na neziskovky tohoto typu radikalni nazor. Jestli Jana tady napise komentar a bezi za sefem "hele sefe, napsala jsem komentar, opravdu vyvijim nejakou pracovni cinnost a vyplatu si zaslouzim", je to jeji prace....ale.....prudeni holky? ale no tak.......v teto problematice prece nejde o to, ze kdyz nekdo ve fabrice vyrobi zmetek, tak si to zaplati.....gamblerstvi ma svoji diagnozu, prezentace mylnych informaci muze zpusobit velke skody ...mejte se vsichni fajn negamblujte

Manželka G (Pá, 25. 9. 2020 - 15:09)

Ta holka se tady s námi baví, protože je tady pracovně a shání další ovečky a kde jinde, než u zdroje. Jinak věř, že osobně jí u prdele (jak píšeš) všichni jsme.

navi (Pá, 25. 9. 2020 - 12:09)

Ono je neziskovek dost,akorat třeba zvednout prdel a dojít tam,problém je že vám nikdo ty dluhy neumaže

Kamil (Čt, 24. 9. 2020 - 17:09)

Jani, tak si své stránky neprezentuje na fórum ktere je určeno pro gamblery, když vaše stránky nejsou pro ně určené. Způsobuje že více škody než užitku.
Prezetujte si je tedy na fórech sázkových společnosti.

Lemog (Čt, 24. 9. 2020 - 12:09)

Jano, dostat se do ruk odborniku se kterymi spolupracujete a kteri pravdepodobne taktez propaguji kontrolovane hrani - to je pro gamblera smrt. V gamblerstvi jde totiz "pouze" o zivot. Kdyz o teto problematice nic nevis, nedelej aspon skodu, kterou zpusobujes svymi neodbornymi irelevantnimi nazory. Samozrejme, ze si muzes na tyto stranky, na vase nebo kdekoliv jinde psat co chces a pokud netusis, ze tim ze sebe delas hloupou holku, ktera se tvari, ze chce byt napomocna ale vysledek je presne opacny, jsi vlastne stastny clovek. Potrebovala bys byt tyden v kuzi gamblera abys pochopila jak moc se mylis a jake nesmysly prezentujes jako pomoc gablůerum. Alkoholikovi bys doporucila kontrolovane pit a kurakovi kontrolovane kourit - aha- vubec netusis jak funguje a co v mozku zpusobuje zavislost...Fakt ze sebe delas blbku a to nemyslim jako urazku. Kamile, je fajn, ze jsi dalsi, ktery nasel , otevrel a prosel dvermi pekla do reality, drz se, zdravim......mejte se vsichni fajn, ...Lemog

Naberte kurz (Čt, 24. 9. 2020 - 13:09)

Zdravím, ano Lemogu, ale Vy máte pravdu a já s Vámi souhlasím, kontrolované hraní není pro lidi, které nazýváte gamblery – to ani netvrdím. My máme široký záběr služeb a máme co nabídnout hráčům které nazýváte gamblery stejně tak jako těm, kteří v této fázi hraní nejsou. Kamile, tato odpověď je i pro Vás. Pěkný den Jana

N. (Pá, 25. 9. 2020 - 22:09)

Vidím dva problémy, proč vás tady lidi neberou. Opakujete fráze (chápu, tak to máte naučené a možná i předepsané) a druhý je to, že tady lidem závislým na hraní vykáte. Pamatuji si, i když jsem zde dosud jen četla, že vám to už někdo tady říkal, abyste tykala. Ono to vaše vykání působí, jako byste se vyvyšovala a vy byste k nim měla naopak sestoupit, jestli mě chápete. Doufám, že všem diskutujícím můj koment nevadí.

Kamil (Po, 21. 9. 2020 - 19:09)

Jano jsem vás velký odpůrce - už ten název "naberte kurz" ve mě vyvolává vztek. Pro člověka, který je závislý na kurzových sázkach spolu její "naberte kurz" vyvolá maximálně bazeni :-/
...a kontrolované hraní? To je utopie - buď gamblujes nebo abstinujes...:-/ vůbec o problematice nic nevíte, akorát děláte, že pracujete, aby jste se uživila - to chápu.
Ale podle mě, kdyby jste se živila raději jako prodavačka, kadeřnice či servírka budete pro společnost urcite prospěšnější.

Bikere - hrozně mě.mrzi, že si do toho zase sklouzl. Přiznám se, že Tě úplně neznám, už si na diskuzi v době, kdy já měl problém moc nechodil a byl jsi v té době "z toho venku."
Je mi líto, že Tě životní situace dovedli zpět k recidivě :-/
Je jen na Tobě zda Te to semele nebo znobilizujes všechny síly a pokusí se znovu vstát.
Pamatuju na Tvé pozivini příspěvky jak funguješ a vše klape jak má :-/ Chápu, že když člověk přijde o člověka na kterém mu moc záleží, tak to svádí k recidivě. Dokážu se do toho vzít.
Držím palce všem. A Jano prosím Tě nepiš na fórum gambleru, nikoho tu nezajímáš

Kamil (Po, 21. 9. 2020 - 19:09)

Jano jsem vás velký odpůrce - už ten název "naberte kurz" ve mě vyvolává vztek. Pro člověka, který je závislý na kurzových sázkach spolu její "naberte kurz" vyvolá maximálně bazeni :-/
...a kontrolované hraní? To je utopie - buď gamblujes nebo abstinujes...:-/ vůbec o problematice nic nevíte, akorát děláte, že pracujete, aby jste se uživila - to chápu.
Ale podle mě, kdyby jste se živila raději jako prodavačka, kadeřnice či servírka budete pro společnost urcite prospěšnější.

Bikere - hrozně mě.mrzi, že si do toho zase sklouzl. Přiznám se, že Tě úplně neznám, už si na diskuzi v době, kdy já měl problém moc nechodil a byl jsi v té době "z toho venku."
Je mi líto, že Tě životní situace dovedli zpět k recidivě :-/
Je jen na Tobě zda Te to semele nebo znobilizujes všechny síly a pokusí se znovu vstát.
Pamatuju na Tvé pozivini příspěvky jak funguješ a vše klape jak má :-/ Chápu, že když člověk přijde o člověka na kterém mu moc záleží, tak to svádí k recidivě. Dokážu se do toho vzít.
Držím palce všem. A Jano prosím Tě nepiš na fórum gambleru, nikoho tu nezajímáš

Lemog (Ne, 20. 9. 2020 - 07:09)

Ahoj vsem.......zdravim Tragika, Martina10, Bikera.

Bikere, co se stalo nejde vzit zpet, pouze v tuto chvili jen ty sam musis ucinit rozhodnuti, jestli budes dal gamblovat nebo po teto brutalni recidive najdes silu abstinovat. Vsechny informace tykajici se gamblu jsme tady probrali pred lety takze vis jak na to, pokus se udelat analyzu spoustece a vymysli reseni. Preji hodne stesti.....Jinak musim potvrdit, ze informace o tajnem srazu v Brne v Bikerem zminovane kavarne jsou pravdive, patro, kavarna, ja, fiona, biker,

Jano z naberte kurz - naber si co chces ale neprezentuj se jako ze chces pomahat, kdyz na vasich strankach propagujete kontrolovane hrani.

Mejte se Lemog

Naberte kurz (Po, 21. 9. 2020 - 16:09)

Zdravím Lemogu, kontrolované hraní je jednou ze součástí naší našich služeb. Poskytujeme mimo jiné i pomoc v krizi, včetně podpory hráčů při relapsu. Díky síti odborníků po celé ČR, se kterými spolupracujeme, můžeme nabídnout i pomoc při výběru odborníka, který je na danou situaci nejvhodnější – s ohledem na Vaše preference a potřeby. Testovali jsme rovněž aplikace, které blokují přístup k webovým stránkám s hazardními hrami, a máme i několik článků k relapsu včetně toho, jak mu předcházet. Jde o to, že nabízíme možnost odborného chatu s člověkem, který je nezaujatým komunikačním partnerem a může pomoci hledat cesty ze zdánlivě bezvýchodných situací. Myslíte si, že takováto podpora má smysl? Děkuji Jana Naberte kurz

Martin10 (Po, 14. 9. 2020 - 18:09)

Jestli to není zase nejakej fejk, tak je mi tě Bikere líto. Nevím, jestli si mě pamatuješ, byl jsem aktérem tohoto fóra společně s MirkemBrno, Tragikem, Lemogem, Fionou a dalšími, už si je všechny nepamatuju. Co se stalo, jaký byl impuls pro tvoji recidivu po tolika letech? Musíš bejt hodně v hajzlu, to chápu. Drž se chlape, bude líp...

Tragik (Čt, 10. 9. 2020 - 15:09)

Ahoj.. asi se ve vesmíru něco stalo že mě napadlo se sem podívat. Bikere kua tohle mě fatk štve. :(

U mě (i když jsi mě nejmenoval) je vše ok. Už ani nevím jak je to vlastně dlouho...
U tebe je mě jasný že teď nechceš řešit nic a myslíš že už to fakt vyřešit nejde. Ale snad se to časem alespoň maličko posune a uvidíš že ještě je za co bojovat.

Tak se drž...

Jinak tu nikoho už neznám ale přeju vám ať se vám daří všem.

Asi se sem teď občas mrknu.. ty vzpomínky jsou silný :)

Tragik

Li (Út, 8. 9. 2020 - 18:09)

Proč sakra se nenecháte totálně vyloučit ze sazkovek?stačí napsat jsem patologicky hráč, nikdy nechci obnovit účet, všechny mi to přijali,a když jsem to zkoušel obnovit poslali mě slušně do věčných lovišť, nosit stále v hlavě že ta možnost je je cesta do pekla,samozřejmě to jde obejít a sehnat někoho jiného přes koho hrát ,jde kupovat losy ale to je nuda,ono to si chce opravdu přiznat jsem gambler,blokuju,ale prostě ne každý je připraven udělat ten krok,protože myšlenka nikdy nebudu hrát je strašná, tak si lzeme do kapsy

Reklama

Přidat komentář