Reklama

Můžou větší děti při cestování nosit plenky?

Anonym (Čt, 19. 11. 2020 - 23:11)

dobry den tenhle pribeh se nepochpil proc tva mama te nutila nosit plinky kdyz existuji panenky na tady to skouseni prebalovani deti pokavad bys me chtel nak kontaktovat muzes na aplikaci jmenem discord Friz#8831

Návštěva (Ne, 15. 11. 2020 - 14:11)

No jasně jak nikdo píše dal bych jednorázové pleny se svrchnimi kalhotky a bavlněné punčocháče ty seženeš normálně v dětském oddělení a možná i plenky je dávat látkové když je doma a nikam nejde ale jestli synovi 10 let dává pleny z důvodu aby nestaval s postele je blbost je lepší mu dát pod postel nočník a nebo malý kýbl syn se vycura a vykadi a je po problému ono nejdříve dítě na pleny musí být zvyklé v 10 letech a když tomu tak je tak není problém mu nasadit plenky s punčocháči a s bodyckem či overalem tato zpráva je pro otce co psal 12 listopadu. Jmenuje se Lukáš.

Mik (Pá, 13. 11. 2020 - 18:11)

Já si to dovedu představit protože mýt ten problém s plenami ve 25 -26 letech.

Mik (So, 14. 11. 2020 - 02:11)

Já si to dovedu představit protože mít ten problém s plenami ve 25 -26 letech. Začínám je opravdu nosit.

kiki (Pá, 13. 11. 2020 - 03:11)

Kdo si chce o tom psát: dendakiki"centrum.cz

Pulec (Pá, 13. 11. 2020 - 17:11)
Lukáš (Čt, 12. 11. 2020 - 22:11)

Dobrý den.
Jsem otec 10ti letého syna z rozvedené rodiny, dnes jsem psal bývalé že si teď na víkend dojedu pro mladého, odepsala že si mám dojet ale že teď meel kašel a, horečky a teď že už to je dobrý ,ale ať si pro něj koupím overal a pleny a na noc mu to dám, když jsem jí napsal ať mi nějaké pošle , napsala něco v tom smyslu že jsem otec tak ať se starám "nechala mě se v tom vykoupat"
Tak prosím o radu jaké pleny a overal (do teď jsem ani nevěděl co to je) koupit . má 10, 140cm a 40kg .
Moc Děkuji za rady.

Petra (Pá, 13. 11. 2020 - 07:11)

Já v mu nedala nic, myslím si že tvá žena ho tak oblika aby si náhodou nehrál s perem, nedej bože honil. Pokud je fyzicky a psychicky zdravý, ví že se mu chce čůrat a zajde na záchod. I když má teplotu pokud nemá 39.6 ale to by ti ho těžko dávala.
Mám kluky 14 12 a od 10si je taky honí, a jsem s nimi taky sama, a do žádných overalu ani plen je nebalim
Patří to k tomuto věku tak to neřeším. Napiš jak jsi dopadl

Jana j (Pá, 13. 11. 2020 - 06:11)

To záleží jak moc se pomočuje noci. Overal koupíte na internetu zcela běžně. Taky se dá sehnat v některých obchodech v oddělení oblečení. Pleny kupte spíš jednorázové a to raději pro dospělé velikost X nebo XS. Přeji hodně štěstí a dejte vědět jak to dopadlo se synem.

Děcko (Čt, 12. 11. 2020 - 14:11)

Mne mamka dává pleny jak přes den a noc ale i ven na cestu a je mi 10 let ale se vším všudy co nosí malé děti látkové pleny a jednorázové pleny ale i punčocháče se svrchnimi kalhotky doma mám klasické látkové pleny a dupačky a nebo bodyčko a na ven mi dává jednorázové pleny se svrchnimi kalhotky a bavlněné punčocháče se zimní kombinézou a vůbec se nestydím že mne mamka prebaluje jak doma a nebo venku mne to vyhovuje že nemám mokré oblečení a doma mokrou postel a také oblečení a spím s dudlíkem a venku mám také dudlík pod rouškou a jsem úplně v pohodě a mám zatím i malou nohu 31 a půl a boty mám dětské prestige ty mi vyhovují co nejvíce ať si nikdo říká co chce že jsem mimino či batole že nosím plenky mamce to nevadí a dává mi plenky od 6 let. Pleny jsem přestal nosit ve 3 letech a začal zase nosit v 6 letech teď mi je už deset let a zatím je nosím úplně v klidu mamka mi říkala že až si řeknu sám že pleny nechci tak mi je přestane dávat pleny a jiné věci dětské a nejenom že mám dudlík ale občas mi dá i kojeneckou lahev buď čaj, mléko, Sunar, a nebo i kaši v kojenecké lahvi. Jsem prostě takové větší batole zatím.

Patricie (Po, 23. 11. 2020 - 17:11)

Kecáš, v 10 letech píšeš jako starší chlap

Návštěvník (So, 14. 11. 2020 - 22:11)

Bodyčko a prestiže... neúnavný, nechutný honič a spisovatel. No vlastně sepsal jednu sračku, kterou plevelí všechna témata o plenkách.

Lékař (Čt, 12. 11. 2020 - 11:11)

Sem píšou jen úchylové a tady na tom vlákně je to divné. Nemocný ležící člověk, nebo člověk který ty pleny nosí ze zdravotního důvodu nebude to sem vypisovat.

Hnusimír (So, 14. 11. 2020 - 02:11)

Mudře kde si chodil do školy? Znám jednu zdrávku, je to tam samej cikán, v Uhříněvsi za oborou, je to škola budoucích kosmonautů. Samej blbec , absolventi napsali v čekárně slovo Pýča s tvrdým, půlka třídy kosmonauti, druhá půlka lékaři. Tedy se to říká. Já chodím ke kováři se zubama, ostatní nemoci léčím u šamana.

Návštěvník (Pá, 13. 11. 2020 - 18:11)

Praudu máš dochtore.

Víte (Čt, 12. 11. 2020 - 11:11)

No až onemocníte a budete plenky nebo kalhotky potřebovat , stále tak si sakriš vzpomenete. Jak jste si dělali srandu.

Vít (St, 11. 11. 2020 - 20:11)

No až onemocníte a budete plenky nebo kalhotky potřebovat , stále tak si sakriš vzpomenete. Jak jste si dělali srandu.

Pravý Počuraný (St, 11. 11. 2020 - 17:11)

Já stálepořád nosím plenky.

Janička (St, 11. 11. 2020 - 12:11)

Tak dcera už si zvikla na pleny přes den ale i noc a vždy na odpolední spaní už také teď jsem oba prebalili do čistých látkových plen a dostali po třech plenkách se svrchnimi kalhotky a místo punčocháču. Dupačky i s dudlíkem a už si dcera říká automaticky o čisté plenky já vím že to přes den nemá cenu dávat jim pleny ale už si zvikli jak syn a dcera 12 a dcera 14 let. A ven se dávají jednorázové pleny teď už s bavlněnymi punčocháču dcera má růžové a syn modré barvě s tepláky a venku je normálně prebalim úplně v pohodě.

Pulec (St, 11. 11. 2020 - 20:11)

to je krása

Reklama

Přidat komentář