Reklama

Gamblerství

Lemog (Ne, 20. 9. 2020 - 07:09)

Ahoj vsem.......zdravim Tragika, Martina10, Bikera.

Bikere, co se stalo nejde vzit zpet, pouze v tuto chvili jen ty sam musis ucinit rozhodnuti, jestli budes dal gamblovat nebo po teto brutalni recidive najdes silu abstinovat. Vsechny informace tykajici se gamblu jsme tady probrali pred lety takze vis jak na to, pokus se udelat analyzu spoustece a vymysli reseni. Preji hodne stesti.....Jinak musim potvrdit, ze informace o tajnem srazu v Brne v Bikerem zminovane kavarne jsou pravdive, patro, kavarna, ja, fiona, biker,

Jano z naberte kurz - naber si co chces ale neprezentuj se jako ze chces pomahat, kdyz na vasich strankach propagujete kontrolovane hrani.

Mejte se Lemog

Naberte kurz (Po, 21. 9. 2020 - 16:09)

Zdravím Lemogu, kontrolované hraní je jednou ze součástí naší našich služeb. Poskytujeme mimo jiné i pomoc v krizi, včetně podpory hráčů při relapsu. Díky síti odborníků po celé ČR, se kterými spolupracujeme, můžeme nabídnout i pomoc při výběru odborníka, který je na danou situaci nejvhodnější – s ohledem na Vaše preference a potřeby. Testovali jsme rovněž aplikace, které blokují přístup k webovým stránkám s hazardními hrami, a máme i několik článků k relapsu včetně toho, jak mu předcházet. Jde o to, že nabízíme možnost odborného chatu s člověkem, který je nezaujatým komunikačním partnerem a může pomoci hledat cesty ze zdánlivě bezvýchodných situací. Myslíte si, že takováto podpora má smysl? Děkuji Jana Naberte kurz

Martin10 (Po, 14. 9. 2020 - 18:09)

Jestli to není zase nejakej fejk, tak je mi tě Bikere líto. Nevím, jestli si mě pamatuješ, byl jsem aktérem tohoto fóra společně s MirkemBrno, Tragikem, Lemogem, Fionou a dalšími, už si je všechny nepamatuju. Co se stalo, jaký byl impuls pro tvoji recidivu po tolika letech? Musíš bejt hodně v hajzlu, to chápu. Drž se chlape, bude líp...

Tragik (Čt, 10. 9. 2020 - 15:09)

Ahoj.. asi se ve vesmíru něco stalo že mě napadlo se sem podívat. Bikere kua tohle mě fatk štve. :(

U mě (i když jsi mě nejmenoval) je vše ok. Už ani nevím jak je to vlastně dlouho...
U tebe je mě jasný že teď nechceš řešit nic a myslíš že už to fakt vyřešit nejde. Ale snad se to časem alespoň maličko posune a uvidíš že ještě je za co bojovat.

Tak se drž...

Jinak tu nikoho už neznám ale přeju vám ať se vám daří všem.

Asi se sem teď občas mrknu.. ty vzpomínky jsou silný :)

Tragik

Li (Út, 8. 9. 2020 - 18:09)

Proč sakra se nenecháte totálně vyloučit ze sazkovek?stačí napsat jsem patologicky hráč, nikdy nechci obnovit účet, všechny mi to přijali,a když jsem to zkoušel obnovit poslali mě slušně do věčných lovišť, nosit stále v hlavě že ta možnost je je cesta do pekla,samozřejmě to jde obejít a sehnat někoho jiného přes koho hrát ,jde kupovat losy ale to je nuda,ono to si chce opravdu přiznat jsem gambler,blokuju,ale prostě ne každý je připraven udělat ten krok,protože myšlenka nikdy nebudu hrát je strašná, tak si lzeme do kapsy

Ten co tady chodil (Út, 8. 9. 2020 - 08:09)

To jsi teda dopadl Bikere, nečekané. Bůh ví jak jsou na tom ostatní. Snad najdeš sílu se zvednout a bojovat. Volba je jen na tobě *

BIKER (Út, 8. 9. 2020 - 02:09)

Nemam sanci to zaplatit....nemam

BIKER (Út, 8. 9. 2020 - 02:09)

3 kabele hader a počítám to: výsledek 750 000 minus.

BIKER (Út, 8. 9. 2020 - 01:09)

Člověk si říká, ze uz to je dobrý, perfektní a tak. Za 4 roky jsen se vyhrabal z nemožného, platil bydlení, rodina, vse klapalo. Pul roku gamblu a vse je v pici, byt v haji, rodina pryč, nemam nic a nikoho. Auto prodané, kola prodané, vsechno. Auto jsem prohrál za noc. Rozmlacenej mobil s pavoukem na skle, do kterého tedka buším na wifi, za kterou platim 100lc měsíčně v najmu pokoje, tvl to je děsný

BIKER (Út, 8. 9. 2020 - 00:09)

Ještě důkaz, ze tp jsem opravdu ja....Fiona a Lemog vědí kde jsem setkal....brno, Štefánikova, kavarna na patro...tam se sedělo...hnedka vedle herny kde jsem hodně chodil.

BIKER (Út, 8. 9. 2020 - 00:09)

Proč...

BIKER (Po, 7. 9. 2020 - 22:09)

Zdravím staré známé, už v tom opět lítám a gambluji jako ten největší kokot. Spoustě lidí to udělá radost, ale tak to je. Držel jsem se dlouhou a udělám spousty práce a v osobním životě to bylo jen růžové...az začátkem roku se vše prodělalo a ja reakci na to začal hrát. Po 6ti měsíci gamblu jsem na tom podobně jako když jsem tehdy začal psát. Vse je pryč a když řeknu vše, tak vše!!! Poslední dny jsem točil v kasinu 100tis denně i více. Dopadlo to tak, ze dluhy mam obrovské. Dnes uz nam kupce na byt a když vrátím co mam, zůstanu v dluhu asi 400tis. Prostě průlet jako pica:-( posral co šlo, podruhé uz se zvedat nehodlám, seru na to. Je me u prdele jak jste na tom ostatní, jen doufam ze Lemog a Fiona se drží a maji pohodový život. NECAJK

Naberte kurz (St, 9. 9. 2020 - 16:09)

Zdravím BIKERe, i když se Vám může situace zdát bezvýchodná, vždy je nějaké řešení. Někdy se může stát, že dojde k relapsu. Pokud máte pocit, že by to pro Vás mohlo být náročné řešit, je zde možnost obrátit se na někoho, kdo pracuje s lidmi v situacích podobných té Vaší. Pokud byste chtěl, můžeme si popovídat o tom, jak se cítíte a když budete mít zájem, můžeme nějakého najít – aby vyhovoval Vašim potřebám. Nemusíte být sám :) Jana www.nabertekurz.cz

BIKER (Čt, 10. 9. 2020 - 11:09)

Nemám zájem to řešit

A (Čt, 10. 9. 2020 - 13:09)

A to jako proč?

achjo (So, 29. 8. 2020 - 19:08)

Mrda: Ahoj, těžko říct, rozhodně to nechci svádět na to, prostě jsem se neudržel psychicky v pořádku, i když ze začátku jsem čekal, že to zvládnu. Sešly se ty obě věci v nevhodnou chvíli, můj vůbec první začátek hraní a pak ta událost. Pak už jssem nehrál s cílem "chci vyhrát / pobavit se / trochu adrenalinu v malých částkách", ale "je mi všechno jedno a chci tě tu zpět a bez tebe je všechno ztraceno, a pak padaly nesmyslné maximální vklady". Samozřejmě když mám mysl už víc v pořádku, tak vím, že byla hloupost to nastrkat do těch pitomých her, peníze by se hodily jinde, zvlášť v týhle koronavirový době. Doufám, že už nikdy takovou věc neudělám... beru to jako nový start, když to napíšu blbě, prakticky jsem o "nic" nepřišel. Peníze mi ležely na účtu jen tak a jenom přibývaly, teď přibývají stále. Potřebu hrát nemám, už je to skoro druhý měsíc, co jsem ty hry ani neotevřel, i když si říkám, že bych to chtěl zpátky, vím, že to stejně nedostanu. Nechci to nikomu říkat, vím, že to musí znít asi blbě "prohrál jsem skoro 2 M, ale gambler nejsem". Mně se ten hazard dost příčí, protože jeden vyhraje a na druhý straně vzniká nešťastní lidé. Jen se ty peníze přelévají. Nicméně věřím, že všechno zlé je pro něco dobré, aspoň v tom případu hraní.

Mrda (Pá, 28. 8. 2020 - 15:08)

Ahoj.. zkus psychologa. Je to v podstatě anonymní a pomůže ti vyznat se v těch pocitech...

Jinak hlavně bacha na to ospravedlnocani. Jasně že co se ti stalo je totálně na... ale fakt myslíš že to bylo kvůli tomu?

Rozhodně ne úplně. Spíš máš nějakou dispozici k hraní a ta rána ji otevřela.

Jediný řešení je nehrát vůbec. Zavři ty dveře.. pokud to pak nedokážeš třeba tři měsíce tak budeš vědět že gambler už asi jsi.
I to se dá ale řešit.

achjo (St, 26. 8. 2020 - 09:08)

Dobrý den, děkuju za možnosti :) Myslím, že jsem již na dobré cestě. Chápu, že kdo to pak přečte, může mu to vyznít šílené, nelogické a hloupé, ale našetřená částka byla myšlena pro nás dva a v hlavě stále je, že mohla existovat možnost, která by zabránila vzniklé situaci, jen stačilo něco investovat. I když jsme tomu příliš nevěřili. Proto si jsem si dával za vinu, že jsem to nezkusil a nevěnoval těch pár "drobných", třeba by tu stále byla. Bohužel ta rána přišla v době, kdy jsem si jen tak z nudy hrál. A pak už mi bylo všechno jedno a chtěl jsem "zaplatit" svou daň za to, co jsem mohl a neudělal. A i taková částka je za lidský život málo. Takže každým kliknutím na těch přiblblých hrách jsem přicházel o tisíce a bylo mi to jedno, protože ona tady už není, nikdy nebude a bez ní nemá nic smysl. Pevně věřím, že se k ní dostalo, co bych za ni teď byl ochotný darovat. Jednoho dne jsem se probudil s pocitem, jakoby mi říkala, že už to stačí a má pravdu, protože samozřejmě jen tak posílat peníze někomu nic neřeší.
Jediné co mě celkem trápí je to, že to padlo zrovna na nevhodné místo a ne někam, kde to je skutečně potřeba a kdybych hned mohl peníze přesunout potřebným, hned bych to udělal. To bylo nešťastné rozhodnutí. Na hry nemám ani pomyšlení, nejradši bych takové systémy zakázal.

Naberte kurz (Čt, 27. 8. 2020 - 15:08)

Zdravím, bohužel, minulost změnit nelze. Zkušenosti ale můžeme využít pro formování naší další cesty :-) Co se týče zakázání systémů - z naší pozice to sice zakázat nezvládneme, ale co se týká možných opatřeních u online hazardu napadá mě, že existují blokátory hazardu formou aplikace do zařízení. Můžete si o nich přečíst zde: https://www.nabertekurz.cz/svepomocne-informace-a-lecba/patologicke-hracstvi/blokace-online-hazardu~c49 . :-) Jana

Naberte kurz (Po, 24. 8. 2020 - 13:08)

Dobrý den, achjo, píšete, že jste zde napsal, aby vám bylo „lépe“. Kdybyste měl někdy chuť jen tak své pocity posdílet, klidně se na mě obraťte. Můžeme si jen povídat o věcech, které Vás napadají a jak jsem již zmínila- čistě anonymně :) Nejste na to sám. Jana

Reklama

Přidat komentář