Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Návštěvník (Po, 9. 11. 2020 - 14:11)

Ne mimo ale mimoň

Mm (Po, 9. 11. 2020 - 12:11)

Kde vlastně bydlí ta Klára.Na Zahradní v Mimoni mě jeden pán poslal do píče, když jsem zmínil jméno Klára Nikol a Libor.Rozmýšlejí nad oznámením na policii, pro soustavné obtěžování lidmi, kteří hledají Kláru.

Návštěvník (Po, 9. 11. 2020 - 09:11)

Matláku, kde jsi? Máš tady Natálii. Jestli máš pnutí ona ti pomůže uhonit vyteklý dá ti čurinó do rukí....

Natalie (Po, 9. 11. 2020 - 09:11)

Po čase pozdravuji Klárčinu familii, k Pavlíně- měla bys si dojít na kontrolu,třeba to není ještě dobrý.

Klára (Po, 9. 11. 2020 - 07:11)

Jsme s Nikou hodně vyčůraný. Ona byla na domečku s námi a za chvíli budeme mít výuku . Obě jsme měly pipinky ráno plný a když jsem šla na záchod Niki přišla taky ale už jsem čůrala s tak musela počkat a přešlapovala a potřebovala nutně, ale vydržela to a pak už ji pipinka opouštěla vodu z bříška stejně rychle jako mně. Mamča je doma a psala,že je ok a máme přijít na oběd.

Lucka (Po, 9. 11. 2020 - 08:11)

Kdybyste měly v koupelně dva záchody, mohly byste čůrat obě najednou vedle sebe. My to doma nemáme ale ségra to má s manželem co bydlí.

Mall (Po, 9. 11. 2020 - 10:11)

Vy jste nám skoro ukradla nápad K vánocům od nás paní Klára s rodinou dostanou záchod -nočník neboli noční mísa jako přesná kopie záchodové místy. Možno ji postavit právě vedle skutečného záchodu, ale je přenosná, nelze ji zapojit na odpad . Ke Klára hrátkám jak dělaná. Jistě bude Klára opět spokojená. Zdraví kluci Malláci

Mike (Po, 9. 11. 2020 - 08:11)

Já byl ráno taky hodně plný a čůral jsem nemožně dlouho,ale vy musíte mít čůrání nádherný z vašich pipinek. Tak příjemný den!

Pavlína (Po, 9. 11. 2020 - 04:11)

Teď jsem se málem počůrala. Rukou jsem se držela mezi nohama a pospíchala na toaletu a tam už stejně trochu počůraná přes kalhotky do dlaně jsem pustila velký kritický močení. Bolel mně celý močový otvor jak to šlo velkým tlakem a silným proudem. Ale to bylo pouze při tom čůrání. Jinak už je mi opravdu líp,ale ani ruka nepomohla. Počůrala jsem se stejně než jsem doběhla.

Lucka (Po, 9. 11. 2020 - 08:11)

Ty ještě asi nejsi úplně vyléčená. Tak si u postele nech tu nádobu na noc,to není přece žádná ostuda v tomhle stavu ikdybys měla být
už dospělá.

Ty... (Po, 9. 11. 2020 - 06:11)

...jsi učůránka. Kolik ti je roků?

Kluk (Ne, 8. 11. 2020 - 22:11)

Klárko stejně na tebe nemohu zapomenout. Miluju tě.

Vivien (Ne, 8. 11. 2020 - 21:11)

Já jsem teď nepsala protože jsme i já i ségra čůraly jen doma,tak až bude nějaká neobvyklá situace tak se pochlubím.

Návštěvník (Ne, 8. 11. 2020 - 18:11)

Kolona a potřeba na záchod, to se mi stalo taky a jako žena jsem si nemohla pomoci jinak než to pustit u auta. Nebyla jsem jediná nakonec a nikdo to neřešil všichni tohle pochopí pokud jsou normální..

Soňa (Ne, 8. 11. 2020 - 18:11)

Tohle jestli někdo nepochopí tak není normální.

Holkočůr (Ne, 8. 11. 2020 - 20:11)

Tak takový čůrání mně taky moc nenabudí když je to v nouzi. Viděl jsem to víckrát, bylo to hezký když holka měla pěknou postavu a teklo ji to dole z píčky, ale ten motiv a situace mně spíš nutilo soucítit s ní než se uhonit.

M (Ne, 8. 11. 2020 - 18:11)

Vy ste všichni komedianti fakt že jo. Ukazuje se tu lidská povaha od chutě se vypovídat, po vztek, nenávist, závist a lež. Ale ať to není jednostranné, holky pochlubte se, jeslti se vám taky líbí, jak kluci čůraj.

Klára (Ne, 8. 11. 2020 - 17:11)

Píšu z mobilu na domku,omlouvám se za chyby. Mlhavo..přejeli....u krajnice.

Klára (Ne, 8. 11. 2020 - 17:11)

Jsme doma a budeme na novém domečku, je tu zatopeno a pohoda. Venku je stále ošklivé počasí a mlhavou. Čůrat jsme musely s Nikou venku cestou,protože jsme stáli v zácpě před nehodou a ji se chtělo a mně taky a jak jsme přijeli Libor nám zastavil u krajních a Niki se mohla počůrat a jen otevřela zadní dveře a rychle vystoupila a musela čůrat okamžitě u auta,já jsem obešla auto a schovala se u prvního stromu a taky jsem čůrala hodně. Daly jsme si před cestou kafe a nepředpokládaly,že nás zbrzdí omezení. Niki to ale stihla,ale měla to na poslední chvíli. Říkala, že by to už dlouho nevydržela v nejhorší situaci bysme se vyčůrsaly v koloně no a co,tak by nás viděl někdo z dalšího auta,ale tak zase by lidi nemuseli být škodolibý a kdyby to nějakýho kluka nabudilo tak stejně by už nás dál nepotkal. Přežily bychom to. Jdeme na večeři k mamce.

No (Ne, 8. 11. 2020 - 11:11)

Ty jsi labužník. Klárka ti ale nedá. Pozorovatel to trefil. Jsi na ní dost závislý.

Reklama

Přidat komentář