Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Mall (Po, 9. 11. 2020 - 10:11)

Vy jste nám skoro ukradla nápad K vánocům od nás paní Klára s rodinou dostanou záchod -nočník neboli noční mísa jako přesná kopie záchodové místy. Možno ji postavit právě vedle skutečného záchodu, ale je přenosná, nelze ji zapojit na odpad . Ke Klára hrátkám jak dělaná. Jistě bude Klára opět spokojená. Zdraví kluci Malláci

Mike (Po, 9. 11. 2020 - 08:11)

Já byl ráno taky hodně plný a čůral jsem nemožně dlouho,ale vy musíte mít čůrání nádherný z vašich pipinek. Tak příjemný den!

Pavlína (Po, 9. 11. 2020 - 04:11)

Teď jsem se málem počůrala. Rukou jsem se držela mezi nohama a pospíchala na toaletu a tam už stejně trochu počůraná přes kalhotky do dlaně jsem pustila velký kritický močení. Bolel mně celý močový otvor jak to šlo velkým tlakem a silným proudem. Ale to bylo pouze při tom čůrání. Jinak už je mi opravdu líp,ale ani ruka nepomohla. Počůrala jsem se stejně než jsem doběhla.

Lucka (Po, 9. 11. 2020 - 08:11)

Ty ještě asi nejsi úplně vyléčená. Tak si u postele nech tu nádobu na noc,to není přece žádná ostuda v tomhle stavu ikdybys měla být
už dospělá.

Ty... (Po, 9. 11. 2020 - 06:11)

...jsi učůránka. Kolik ti je roků?

Kluk (Ne, 8. 11. 2020 - 22:11)

Klárko stejně na tebe nemohu zapomenout. Miluju tě.

Vivien (Ne, 8. 11. 2020 - 21:11)

Já jsem teď nepsala protože jsme i já i ségra čůraly jen doma,tak až bude nějaká neobvyklá situace tak se pochlubím.

Návštěvník (Ne, 8. 11. 2020 - 18:11)

Kolona a potřeba na záchod, to se mi stalo taky a jako žena jsem si nemohla pomoci jinak než to pustit u auta. Nebyla jsem jediná nakonec a nikdo to neřešil všichni tohle pochopí pokud jsou normální..

Soňa (Ne, 8. 11. 2020 - 18:11)

Tohle jestli někdo nepochopí tak není normální.

Holkočůr (Ne, 8. 11. 2020 - 20:11)

Tak takový čůrání mně taky moc nenabudí když je to v nouzi. Viděl jsem to víckrát, bylo to hezký když holka měla pěknou postavu a teklo ji to dole z píčky, ale ten motiv a situace mně spíš nutilo soucítit s ní než se uhonit.

M (Ne, 8. 11. 2020 - 18:11)

Vy ste všichni komedianti fakt že jo. Ukazuje se tu lidská povaha od chutě se vypovídat, po vztek, nenávist, závist a lež. Ale ať to není jednostranné, holky pochlubte se, jeslti se vám taky líbí, jak kluci čůraj.

Klára (Ne, 8. 11. 2020 - 17:11)

Píšu z mobilu na domku,omlouvám se za chyby. Mlhavo..přejeli....u krajnice.

Klára (Ne, 8. 11. 2020 - 17:11)

Jsme doma a budeme na novém domečku, je tu zatopeno a pohoda. Venku je stále ošklivé počasí a mlhavou. Čůrat jsme musely s Nikou venku cestou,protože jsme stáli v zácpě před nehodou a ji se chtělo a mně taky a jak jsme přijeli Libor nám zastavil u krajních a Niki se mohla počůrat a jen otevřela zadní dveře a rychle vystoupila a musela čůrat okamžitě u auta,já jsem obešla auto a schovala se u prvního stromu a taky jsem čůrala hodně. Daly jsme si před cestou kafe a nepředpokládaly,že nás zbrzdí omezení. Niki to ale stihla,ale měla to na poslední chvíli. Říkala, že by to už dlouho nevydržela v nejhorší situaci bysme se vyčůrsaly v koloně no a co,tak by nás viděl někdo z dalšího auta,ale tak zase by lidi nemuseli být škodolibý a kdyby to nějakýho kluka nabudilo tak stejně by už nás dál nepotkal. Přežily bychom to. Jdeme na večeři k mamce.

No (Ne, 8. 11. 2020 - 11:11)

Ty jsi labužník. Klárka ti ale nedá. Pozorovatel to trefil. Jsi na ní dost závislý.

Mike (Ne, 8. 11. 2020 - 08:11)

Klárko dobré ráno do pelíšků nebo už jsi vzhůru a vyčůraná?

Klára (Ne, 8. 11. 2020 - 10:11)

Miku vyčůraná jsem ale válíme se v pelíšku. Včera jsem Liborovi udělala masáž na bolavá záda a on mně pak masíroval nožky a já mu pak nožkama hladila velkýho pinďíka a to se mu
tak strašně líbilo, že se neudržel a postříkal mi prsty na obou nožkách jak jsem mu ho jednou víc stiskla, on že ještě že ne ale stejně se vypustil hned. To bylo taky moc krásný. Já dnes čůrala jen na záchodě, venku je zima a mlhavo a hned jsem šla k Liborovi,ale on šel taky čůrat po mně a pak jsme se ještě přitulili a usnuli. Po obědě pojedeme domů. Včera jsme z dlouhé chvíle udělali bramborový salát a dnes budou k tomu řízečky.

oliver (Ne, 8. 11. 2020 - 13:11)

Tys mně namlsala stejně jako Mike!

Mike (Ne, 8. 11. 2020 - 10:11)

Opět fantazie! Dal bych si všechno. Pelíšek,nožky, masáž, řízečky......

Pavlína (So, 7. 11. 2020 - 23:11)

Konečně je to lepší. Snad budu mít klidnou noc.

Honza (Ne, 8. 11. 2020 - 05:11)

Pavlinko jak ti to čůrá?

Reklama

Přidat komentář