Reklama

výprask

Karla (Čt, 24. 6. 2021 - 19:06)

Mám 2 dcery (12,14) obě dvě dostávají výprask stejně.Výprask je vždy na holou , u výprasku jde hlavně o stud.Kalhotky jim stahuji já čelem ke mně ohnu si je přes koleno a zeptám se zda ví proč ji trestám.Začnu tím,že dám příkaz rozkroč nohy a komentuji: ,,jde mi o to,aby si se cítila poníženě.Je ti všechno vidět.''Začnu vyplácet vždy rukou,v průběhu klidně šáhnu i na pipinu,dcera se tak cítí poníženě.Po výprasku ji postavím a pošlu do kouta,kde musí rozkročit nohy dát ruce za hlavu a stojí buď pipinou do místností nebo zadkem do místnosti.Potom řeknu,že vím že to bolelo,ale když už to ďelat nebude tak takhle dostávat nebude.(14) nedostala už 3 roky a(12)dostala před 1 rokem.

Pavla (Pá, 18. 6. 2021 - 09:06)

Ahoj, výprasky holek? zkušenosti, pokec, rady...?

Jarošovák (So, 19. 6. 2021 - 21:06)

Co bys chtěla vědět?

Štěpán (Pá, 18. 6. 2021 - 16:06)

Ahoj tak jestli chceš, tak napiš [email protected]

Adélka (Út, 25. 5. 2021 - 00:05)

Dneska jsem se dívala z okna a viděla paní a malou holčičku tak 3-4roky a ta holčička přešla přes silnic sama a utíkala ta silnic je hodně velká asi tak 3 metry a ta maminka se dost bála tak utíkala za ní a když u ní byla tak tam byla lavička ta paní ji vzala a přehodila přes koleno sundala jí kalhoty a kalhotky a pořádně ji nařezala na zadek a potom se naštvala a šla domů

Taky (Út, 15. 6. 2021 - 14:06)

Taky napíšu jeden zážitek ze školních let. Bylo to asi v roce 1994 ještě když jsme chodili na základku v době pololetního vysvědčení. U jedný spolužačky z vedlejšího ročníku to asi dopadlo hodně špatně. Zrovna jsme s ní byli za barákem když si pro ní přišel tatík. Chytil jí za kapuci a odtáhl domů. Bydleli v přízemí, takže bylo docela dobře vidět jak si došel pro řemen, holku v pokoji ohnul a docela dost jí nařezal. Oblečenou, tak jak byla. A protože měla takovou růžovou zimní bundu byly ty rány i dost slyšet. A když jsem jí pak druhej den potkal a vyptal se jí na to, tak se chvíli styděla ale pak mi řekla že to tak hrozný nebylo a na holou nedostala nikdy.

Návštěvník (So, 15. 5. 2021 - 17:05)

Tak s tím něco dělej

Kryštof (So, 15. 5. 2021 - 08:05)

Já se taky Táty bojim když ho nastvu a něco provedu Bolí mě břicho a klepu se před ní strachy Je mi 12 a bije mě proutkem Brecim od první rány prosím ho slibuji pokazdy se celý počuram kalhoty mám celý pokry táta to vidí i na zemi tu louží já se bolesti svijom na podlaze pak musím ještě v těch počurany kalhotecj klecet

Luboš Zelenka (St, 16. 6. 2021 - 11:06)

Máš mě uznáni málo už používají tělesne tresty! TY NAHOLOU PRDEL PROUTKEM. NEDĚLEJ KRAVINY.. ČEST 12 LETYM CO DOSTÁVAJÍ VÝPRASKY

Lenka (Pá, 22. 10. 2021 - 23:10)

Dobrý den mám 11 a dostávám výprasky vařečkov. Máma řekla že když se budu chovat jako malá tak budu byta. Mynule sem přišla domov neskoro a kouřila sem a mama my naplacala vařečkov přes kalhotky asi 10 ale po každí když sem si sáhla na zadek tak mi placla znovu tak nakonec to mohlo bít i 15-20. Mislite že sem si zasloužila?

Návštěvník (So, 23. 10. 2021 - 06:10)

Ty v jedenácti letech kouříš? Zasloužila sis to zcela jistě.

Luboš Zelenka (Út, 8. 6. 2021 - 10:06)

Podle mne kluci děti jsou bití vůbec už. Chci ti vidět tvůj výprask přes zadek proutkem.!! Natoč to! Za co dostaneš? Kolik ran?

Návštěvník (So, 8. 5. 2021 - 23:05)

Jo jasně

Manželé Soukupovi (Po, 3. 5. 2021 - 20:05)

Na tom není nic tak zvláštního. My řežeme našeho devítiletýho kluka řemenem přes holou prdel, před bitím se svlíká do naha. A když moc řve, tak taky dostane do pusy svojí ponožku, nebo spoďáry.

Návštěvník (Po, 3. 5. 2021 - 17:05)

Nehral jsi náhodou ve filmu v síti?

Návštěvník (Ne, 2. 5. 2021 - 11:05)

A vzrušuje tě to?

Roman (Ne, 2. 5. 2021 - 13:05)

Ne, tohle ne. Ale když při to moc řvou, tak jim strčím do pusy jejich vysvlečenou ponožku. To je potom vzrůšo! :)

Roman (Ne, 2. 5. 2021 - 10:05)

Mám dva zlobivé kluky, Martin deset let a Matěj osm let. Když hodně zlobí, tak mám pro ně speciální výprask. Vezmu proutek, trestaný kluk se musí zout, lehne si na postel na břicho a nastaví bosý nohy na výprask. A proutek sviští a kluk vříská, řve a bulí. Dostávají tak patnáct ran, víc ne. Po bití mají nohy trochu červené a jsou trochu vidět proužky od proutku. Po výprasku na posteli brečí a hladí si zbitá chodidla. Pak doma ťapkají bosky a opatrně našlapují. Do druhého dne jim proužky zmizí, mají už jen trochu červené šlapky. A už chodí normálně, už je to tak nebolí. Ale když chodí do školy a dostanou na chodidla, tak jsou druhý den ve škole v ponožkách, méně je to bolí, když jsou zutí.

Návštěvník (So, 1. 5. 2021 - 21:05)

A vzrušuje vás to?

Návštěvník (So, 1. 5. 2021 - 21:05)

Ne to jen co tady čtu tak se smějí

Reklama

Přidat komentář