Reklama

výprask

pepa (Ne, 7. 11. 2021 - 10:11)

ja bych mu vyprask nedal omrdal bych ho do zadku

Marek (St, 3. 11. 2021 - 18:11)

Náš Jonáš (15), hodně zlobí, tak jsem mu tak, nařezal,a ještě jsem mu omlátil palici o zem.

Natalie (Po, 25. 10. 2021 - 11:10)

Dobry den mám 25 let a moje vařečkou jsem dostavala do svych 15 let. Tedy na holou do 10 let rukou a pak přes kalhotky vařečkou. Byli to nejhorší chvíle mého života. Hlavně ta bolest. Ale vím že vždy zaslouženě a přiměřeně. Nikdy jsem neměla modřiny. Teď mám přítele kterému je 45. Je na mně moc hodný, nechává mě doma že nemusím pracovat protože on zaraba hezky peníze, kupuje mi co na očích vidí. Ale ja jsem někdy líná a doma neudělám nic. On by chtěl abych aspoň poklidila nebo navařila a když je potřeba tak něco vybavila a ne jenom ležela a hrala na telefonu. Dost dlouho mě o to žádal, dokonce mi šel příkladem že on se postaral o všechno a ukazoval mi jak to má vypadat. Ale lenost byla a je silnější. Včera mi řekl že jestli budu takhle nezodpovědná a budu jenom spát a hrát hry tak a nejde to po dobrým tak že dostanu na holou. To jsem se vysmála že to neudělá a nechala to tak. Ale dnes ráno jak odjížděl do práce mi řekl znovu a rázněji že jestli tady nebude uklizeno a vyřízena pošta tak dostanu na holou. Myslím že to myslel vážně ale ja zas nic neudělala a zachvili končí v práci.

Tom (Po, 25. 10. 2021 - 13:10)

Noo tak asi to potřebuješ pqc dělat celej den prd a jen žádat od rudých to chce trest.. Pak napiš jak si dopadla :D

XxX (Po, 25. 10. 2021 - 13:10)

No tak to si radši připrav ten tvůj líný zadek. Mám dojem, že si dnes něco užije.

Adriana (Po, 18. 10. 2021 - 13:10)

Ahojky potřebovala bych dostat na prdelku, je mi 18 Let

Roman (So, 12. 2. 2022 - 14:02)

Ahoj, pokud máš zájem o výprask, nebo si jen tak popovídat o výprasku, tak prosím napiš na: [email protected].
Mám rád vše ohledně spankingu.
Ahoj
Roman

wasass (So, 23. 10. 2021 - 05:10)

ahojky není problém rád ti splním tvé přání :)

Adriana (So, 20. 11. 2021 - 15:11)

Ahoj, ráda bych od tebe dostala, pošli prosím email

wasass (Čt, 21. 10. 2021 - 21:10)

stačí říct není problém :)

Pedro6666 (Po, 18. 10. 2021 - 16:10)

Ahoj Adri, tak mi napiš na [email protected] a domluvíme se ..

Roman (Po, 18. 10. 2021 - 12:10)

Ahoj moc rad ta vyplatim na prdelku odkial si,

OtrokPaniRosses (Po, 11. 10. 2021 - 22:10)

Dobrý den. Mám momentálně D/s vztah na dálku s mojí Paní a dle Ní trpím poruchou a je třeba moje oprava. Paní usuzuje, že zasloužím potrestat, ale nechce do toho tahat jinou Ženu, abych náhodou nechodil na jablka do cizí zahrádky. Takže, abych dostal lekci, mám si najít Muže. Hledám zkušeného spankera. Někoho, koho výprasky fakt berou. Potřebuji dostat kvalitní a důkladný výprask. Nechci tupé mrskání, ale opravdu důkladný výprask, stopy po výprasku nevadí. Protože jsem neposlušný, tak si orgasmus nezasloužím, ale mám za odměnu ústně posloužit mému " Vychovateli" nebo mám mít obličej plný jeho sperma. Paní chce řádnou dokumentaci! S mužem žádnou zkušenost nemám! Diskrétnost čistota je samozřejmostí, nehledáme chlapa co střídá chlapa za chlapem, ani nadržené špinavé zoufalce. Ani pisálky, honiče. Jsem sub 35 let z Karlových Varů silnější postavy v pásu cudnosti, mám zázemí s pomůckami, ale mohu eventuálně i někam přijet. [email protected]

Bedřich (So, 18. 9. 2021 - 19:09)

Když jsem chodil do školy, tak jsme jednou u kamaráda v bytě seřezali jednoho spolužáka. On byl sice malý, ale byl drzý a rád si dovoloval na slabší a ubližoval i holkám. Bylo to v páté třídě, ale je to už dávno. Vylákali jsme ho tam pod záminkou, že mu něco zajímavého ukážeme. Další dva kluci čekali v domě, aby to nebylo nápadné, na chodbě už jsme ho popadli a odtáhli do bytu. Řekli jsme mu, že ho pořádně seřežeme, ale nejdřív mu dáme pořádně zabrat. Stáhli jsme mu bundu a strhli ho na zem. Dva kluci mu klekli na rozpažené ruce a já s dalším klukem jsme mu rozvázali tenisky, zuli ho a sundali jsme mu ponožky. Pak jsme mu pálili ty bosý nohy svíčkou na chodidlech. Řval při tom jako tur, tak dostal jako roubík do pusy svou ponožku. Po mučení jsme ho svlékli donaha a položili ho na postel na břicho. Řekli jsme mu, že bude bit, nejdřív vařečkou a pak řemenem, pokaždé dostane dvacet ran, všechny na holý zadek. Ještě pře bitím jsme mu strkali vařečku tou tyčkou do zadečku a pohybovali s ní sem a tam. Pak dostal dva pořádné výprasky. Brečel, i s tou ponožkou v puse dost řval a pochcal se nám. Za to pak ještě dostal vařečkou na chodidla, na každou bosou nohu jsme mu vysázeli patnáct ran. A po výprasku jsme mu ještě vyhonili pindíka, střídali jsme se u toho. Vyteklo mu trochu řídké vod. Pak jsme mu vyházeli věci na chodbu a nahého ho vystrčili ven.

Návštěvník (Po, 18. 10. 2021 - 16:10)

Opravdu jste mu ho vyhonili , kolik mu bylo ?

Jaroslav (So, 4. 9. 2021 - 20:09)

Dneska jsem pořádně seřezal svého devítiletého syna Tobiáše. Už delší dobu byl drzý, neposlouchal a hned v pátek si na jeho chování stěžovali ze školy. Protože už dlouho nedostal, tak se to konalo dnes. Jeho o dva roky mladšího brášku jsme poslali na hodinu k sousedům, o několik pater níž, aby si tam hrál s dětmi a neslyšel Tobiáše řvát. Zavřel jsem se Tobiášem v pokoji a řekl mu, ať se připraví, že dostane pořádný výprask. A že dobře ví, za co bude bit. Kluk musel zavřít okno a pak se musel nejdřív pokořit. Musel si zout pantofle, sundat ponožky a bosky doběhnout pro řemen. Když přiběhl, tak zavřel dveře a podal mi řemen. Pak si musel kleknout a poprosit o výprask. No a pak muselo dolů tričko, kalhoty i spoďáry. Položil se na postel a já jsem ho začal řezat řemenem přes nahatý zadek. Nejdřív usykával bolestí, pak křičel a potom řval, začal kopat a zatínal prsty u nohou a ruce svíral do pěstiček. Na jeho bílém zadku přibývaly červené pruhy a pořádně to pleskalo. Tobiáš plakal a prosil, abych ho už nebil, že už se polepší. Svůj trest si ale musel vytrpět. Bil jsem ho tak dlouho, až měl zadek celý pokrytý pruhy, byl celý horký a začal mu otékat. Rány jsem nepočítal. Když jsem skončil, tak byl kluk celý rudý v obličeji a taky byl zpocený, měl úplně mokré vlasy. Postel měl zmáčenou od slz, taky mu teklo z pusy a taky se trochu i počůral.

Vilda (St, 25. 8. 2021 - 06:08)

Mám doma dva zlobivé kluky – desetiletého Jonáše a devítiletého Marka. Máme pro ně různé tresty. Nejčastější jsou zákazy počítače, mobilu, nebo televize, jenže na ně moc nezabírají a taky je porušují. Pak jsou to už fyzické tresty, nejčastěji klečení, musí si kleknout tak na čtvrt hodiny, do kuchyně, na dlaždičky. Než si kleknou, musí si zout pantofle, sundat ponožky a vyhrnout nohavice u tepláků, aby klečeli na holých kolenou a holých nártech. Někdy jsou i biti, ale ne moc často. Biti jsou na tři různé způsoby – někdy dostanou nafackováno, někdy našviháno proutkem na dlaně. A když provedou velkou lumpárnu, tak dostanou řemenem přes zadek. Můžou si vybrat – třicet ran na spoďáry, nebo dvacet ran na holou. Většinou si vyberou menší počet ran, na ten holý zadek, někdy je to kompromis, dostanou patnáct na spoďáry, pak si je svlečou a dostanou ještě deset na tu holou.

Lukáš (Čt, 19. 8. 2021 - 22:08)

Byl bit asi před rokem. Dnes ani nebrečel, spíš jednou za 5 ran vykřikl, jinak byl klidný. Vypadá to, že se poučil-je jako vyměněný.

Lukáš (Čt, 19. 8. 2021 - 18:08)

Náš desetiletý syn dostal dneska výprask. Už delší dobu odmlouvá, začal mluvit sprostě a když přijdou kamarádi, tak frajeří. Napomínat jsme ho mohli pořád, ale nic si z toho nedělal. Musel si svléknout tepláky (trenky si mohl nechat). Pak jsem ho ohnul přes opěrku u křesla a začal vyplácet. Pětadvacet řemenem. Nejdříve si strkal ruce na zadek, ale pak přestal, když jsem mu řekl ,,Jestli toho nenecháš, dostaneš přídavek’’. Nedostal nějak přehnaně silně. Po výprasku jsem si s ním popovídal, vysvětlil jsem mu, proč dostal, co dělá špatně..... Tak snad se bude chovat dobře.

Luboš Zelenka (Út, 7. 9. 2021 - 06:09)

Sláva výchova práva žije 25 na zadek taky.

Reklama

Přidat komentář