Reklama

pleny v dospělosti..

Srandistům (Po, 3. 11. 2014 - 08:11)

Ja si nekdy o víkendu taky...počkejte až na vás dojde a bez plíny se neobejdete,jak vám potom bude každý vtípek nepříjemný.Boží mlýny někdy nemelou tak pomalu...

Karel (Pá, 31. 10. 2014 - 07:10)

nedělejte si z toho prdel.

Zkopaný (Čt, 30. 10. 2014 - 14:10)

Pred cca tremi a 1/2 roky mě neznami telepati zacali pronasledovat a kopat do mně proudem ve snaze dohnat me k infarktu a celkovemu vysílení tělesné schranky. Zásah do srdecni krajiny se jim jiz podaril nadvakráte-skoro primo druhá chlopen- a prozil jsem mnoho dnu v odděleni intenzivni peče ale diky dohledu zrzavych sester zdravotnich s velkymi knofliky k paralyzaci nedoslo.(Za coz jim DEKUJI!!!) Chirurgove mě moc neporezali v oblasti za levym uchem o rozloze 18.7 cm2 a pisi z instituce kde neni hácku a cárek na klávesnici, snad pochopite. Zastancu mam hodne coz mi dodava silu v letu i kdyz me ruzne servery neustale odpojuji. Sousedé z Karafiatovy ulice v okruzich Komenského 9 a Kosmonautů 29 mě stále udávají ale jiz nadarmo!! nebot jsem se zbavil zvonku, prokopnute schranky i bytu se zbytecnym balkonem a diky vlivnym známostem z ministerstva (4. patro) jsem se prevedl do mesta Prahy v casti 8 rozlehlá oblast Bohnice panelove sidliste s luxusnimy byty kde na me nemohou!!! Jiz neomdlevám, ale zbavily me chaty na Morave, kterou znicili castym vykrádánim a ke konci pak i konskym hnojem, ktery ani nebyl reden v pomeru 1:9 jak je uvedeno v navodu. Ze by nemeli prostredky redici bezne k dostani jako v Rakousku odmitám verit. Vietnamskocinske restaurace v Praze jsou v kvalite dobre avsak casto mi podstrkuji zvlaste krehke hulky lámajici se a do nudli schválne zapletaji chobotnicky navzdory mym castym stiznostem. Posledne mnou privolana policie zase stala na jejich strane a chtela mne odvleci ale pak videla ty chobotnicky (v restauraci na rohu ne v te v pasazi s oranzovymi okny s drakem a mecem) a byl jsem propusten i kdyz krvaceni z rany neustalo a ztratil jsem (nebo mi nekdo ukradl!) levy sandal. Omluvily se a dostal jsem poukazku do obchodniho domu vice v centru, ale hnojivo doslo a prinutily mě zakoupit zmrzlinove lzicky navzdory protestum na ministerstvo (4. patro)! Nejsou to dobré sluzby ale metro jezdi sem tam a nechtěji, abych se ohrival na kolejich i kdyz k tomu mam povoleni. Teplousu je tu hodně ale uz se mi neposmivaji jen mě několikrát napadli neznámi chlapci v cernych bundach a holohlavi a zkopali mě. Mysleli si , ze vyhrali, ale hlasy neprestaly a cukani v oku uz neni, jen v levem koutku ust, takze stíznosti nebylo treba i kdyz postrádam pytlík se salatem. Novy byt je mirumilovny a prosluněny ze zapadu, ale uniku neni ani tady ve tretim patre! Neznámí telepaté mi zlikvidovali mlynek na kavu(starozitny) a neustale kopou do me kočky, ktera uz davno ma podkozni nádorky a ted často vyplivuje plice! Byty jsou ale lepsi a olovenou mrizi jsem znemoznil pristup skodne k siti, mimo nejmensich mravencu. Praha mi dela dobre vyjma dlouhe fronty v samoobsluze na kosík 29.8.2004 ktery nevrátil zlatou minci, ohodnocenou na 256 Kč . Take nemám rad kopulujici krysy v regalech, kdyz sahám pro okurky i kdyz maji benatské masky a vesele tancují a pritom jsem znepokojen, ze krysar neni v dohledu. Moje sestra uz je v porádku, udelali pitvu, coz netrvalo dlouho a hned jsme sli jen mela sipku v oku to ale nepálilo jako napr. pepr. Casto si kupuji sardinky Saira kvuli horčiku misto tablet a spim pod stolem, jen se preventivně polevám nekolikrát za noc olivovym olejem EXTRA VIRGIN proti utoku chobotniček z orientalnich polévek. Je mi dobre i kdyz se mi nelibi koleje na Vaclavskem námesti od Muzea kde je velryba směrem dolu ale často je lestim a ted oslnuji zahranicní turisty, na coz jsou stíznosti ale budu se bránit! P. S.: Prosím všechny, kteří se mnou Zkopaným sympatizují, aby tuto zprávu šířily sítí!!'

matej (Čt, 30. 10. 2014 - 14:10)

Ja si nekdy o víkendu taky dám plenku, bydlím sám tak mi nic v tom nebrání, taky si nekdy dám v pátek večer 20-25 kapek Guttalaxe, v hospode si dopřeji s kámošmi nekolik piv více než jindy, dobře se najím, taky prášek na spaní je výhoda a pak klidne v plince usnu jak malý 30letý kluk, ráno jsem pekne počúraný a pokaknej, proč né, je to vše príma.
Taky se podívám na www. wet pants boy.com...

Karel (Čt, 30. 10. 2014 - 10:10)

Pepa Vágner a jeho plenkové...musím říct,že si Vágner zvolil špatnou velikost a bodou mu nejspíš protékat.

Martin Opava (Ne, 26. 10. 2014 - 11:10)

Ahoj,
jsem trošku nesmělý 17letý kluk. Od malička mám problem s inkontinencí. Touto cestou bych našel holku, ženu ale i kluka s kterýma bych si mohl povídat o tomhle. Můj email kdyžtak [email protected] a skype bufetek3. Byl bych štastný kdyby se někdo ozval.

Karel (So, 25. 10. 2014 - 11:10)

celkem dobře,používám...Dano taky občas nosím Tena Lady Pretectiv a jsou boží zboží.Kupuju je manželce, ale ji říkám, že to dostáváme jako vzorky zdarma a že i ostatní to nosí domu manželkám na menstruaci.Potom ji je kradu, aby to nepoznala tak je doplním, ale zase je máme pořád doma ve skříni což mne hrozně vzrušuje.Nesmí mne v nich nachytat.Hele a jak si je chválí, jak je v nich teploučko.Tak chci až bude mrznout, že je jako vyzkouším, jsem zvědavej jak bude reagovat.Pak sem napíšu jak jsem dopad.Co tvůj manžel jak se mu v nich líbíš?Napiš!

Magda (Čt, 23. 10. 2014 - 12:10)

Dano,stejně jsem podlehla...mě nepřijdou zas tak uplně špatný,spíš tak nějak o dvacet let zastaralý.Nejde říct co je polský je špatný.

vlastík (Čt, 23. 10. 2014 - 08:10)

Plienky v dospelosti, fajn téma, no mne by sa hodila: Pomočovanie v dospelosti, kedže po prechlastanej noci sa zvyknem prebúdzať do mokrého matraca a nie je to vôbec príjemné, preto sa mi plienky ohromne zídu.

V. (St, 22. 10. 2014 - 20:10)

máte někdo zkušenost s...Polskou šmelinu nekupovat, vozí sem aušusy, co niko kupovat nechce, tak to šoupnou do Čech.

Dana (St, 22. 10. 2014 - 08:10)

celkem dobře,používám největší inko vložky a kalhotky pro situace kdy vím dopředu,že budu nějak omezená nebo stíhat časový program.Kalhotky používám Tena Lady Protective a jsem s nimi velmi spokojená.
Jsem po zpackané operaci,ale nechci tady o tom psát,napiš mi na [email protected].
Zatím ahoj

Magda (Út, 21. 10. 2014 - 08:10)

Dano,stejně jsem podlehla ceně a dva balíčky na zkoušku koupila.Máš pravdu,jsou takové neforemné,mám je vysoko nad pupík,ale na noc dobré,stejně nikdy nevyjdu s množstvím na předpis.Jak to zvládáš ty?
No a ten nápis FRONT je trapas roku.

Dana (Ne, 19. 10. 2014 - 12:10)

Magdo ven bych v nich nešla.Dostala jsem jedno načaté balení,ale nebyly nic moc.Jsou hodně vysoké,tak vylézají nad kalhoty a navíc mají výrazný napis v přední části FRONT.Na noc nebo po doma,ale třeba k doktorovi ne.

Magda (Ne, 19. 10. 2014 - 12:10)

máte někdo zkušenost s plenkovými kalhotkami Bella Pants,nyní je vyprodávají v Intersparu za 115,-Kč za balík.Zdá se mi to podezřele levné,abych se nenapálila,přece jen je to polský výrobek.Poraďte.Dík.

milan (Ne, 19. 10. 2014 - 09:10)

Dnes vidieť chalana, muža v plienke v saune či pri inej náhodnej príležitosti, nie je nič nové, v lete v kaviarenských terasách si často všimnem muža, ktorému sa nohavice mierne pri sedu stiahnu a okraj plastových nohavičiek sa ukáže a hned musí byť každému jasné, že dotyčný má plienku, ja ich nosím bežne 365 dni...

milan (So, 18. 10. 2014 - 10:10)

Mám dojem, že to budú tri roky, čo sa mi stala "mokrá nehoda" a vzhľadom na môj vej (30) to určite nebola silná polúcia, stalo sa, že som sa pocikal počas spánku a kedže to bolo v lete a ja mám lógiu, nebol problém matrac nechať vysušiť, v tom čase som bol zbalený na dvojtýždňovú dovolenku s priateľkou ktorej som o tejto záležitosti povedal, čo neostalo z jej strany bez odozvy, jednoducho ma vysmiala s poznámkou: kúp si plienky, a ten jej smiech začal byť neznesiteľný a vo mne sa niečo "zlomilo", uvedomil som si, že ona nebude tá pravá partnerka pre náš spoločný život, snažil som sa počas tých krásnych slnečných dní s ňou vychádzať, uspokojovať, možno hlavne uspokojovať seba, no ale kdesi v mojej hlbke som túto dovolenku neznášal. Partnerka mi s času na čas túto nepríjemnosť pripomenula, takže nočný spánok bol minimálný a dával som pozor, aby sa to náhodou nezopakovalo, čo som úspešne zvládol. Po návrate domov som ju zaviezol rovno k jej rodičom so slovami: Dakujem za spoločnosť a maj sa krásne, viac ťa nechcem vidieť!
Bola s toho šokovaná, ale ja som pocítil akési uspokjenie,
Matrac bol pochopiteľne za ten čas dokonale vysušený a vyvetraný, výhoda bola, bol na ňom poťah tmavomodrej farby, tak som po vybalení dovolenkových zvrškov zašiel do supermarketu, farby - laky, nakúpil igelity, široké lepiace pásky, v ZP. savé podložky a plienky, pri pulte bola staršia pani, veľmi milá a ochotne mi vyšla v ústrety zo všetkým, čo som potreboval, domov som prišiel dostatočne vybavený a čo čert práve chystal, prišiel ma navštíviť priateľ a veľmi ochotne sa pridal do vynášania môjho nákupu a bolo čo vynášať, obaly plienok som už ani neskrýval, to nebolo možné, boli až príliž okaté... Táto návšteva mala aspoň tú výhodu, že mi Tibor pomohol s matracovou úpravou a uložením "nočných" pomôcok.
Ked sme boli zo všetkým hotoví a pračka vykonávala svoju automatickú činnosť, som sa o mojej nehode zmienil, o výsmechu mojej "už" bývalej partnerky, o pocitoch, cítil som sa oveľa lepšie.
Plienku som v prvú noc skúsil zo zvedavosti, sadla mi dokonale na partie ktoré zakrývala a teda mala čo zakrývať, (18/6) tá noc nebola práve najlepšia vzhľadom na nezvyk mať niečo viac medzi nohami než sú slipy, pižamo neznášam a nepoužívam, no a tak bola noc bez nehody no ranné nutkanie bolo silnejšie, čo ma s postele vyhnalo, ale cestou som si povedal, ved mám plienku, čo tak ju skusiť aj použiť, no od myšlienky k činom nie je nikdy daleko, pomaly som povolil zvieraš a ucikával po troškách až som to pustil naraz všetko, bol som udivený, čo tá plienka do seba vsiakla a ako zrazu oťažela, mal som čo pridržiavať do kúpeľni, aby som ju neťahal po koberci a čo bolo na tom plusové, poriadne ma to vzrušilo a hned som toho využil!
Skrátka a dobre, plienky sa stali mojou súčasťou doteraz, občas sa mokrá nehoda stane v stresových situáciach, občas k tomu dopomôžem!

Martin (Pá, 17. 10. 2014 - 20:10)

Nechceš o tom popovídat,když máme stejný problém?Odkud jsi?Zatím mám na noc pleny a přes den vložku...si přečti abych se neopakoval...

Miruš (Po, 13. 10. 2014 - 21:10)

Ted jdu spát a musím si taky vzít plínky a gatky igelitky jinak to nejde kdo má pořád prát povlečení a pod. Věř že jednou to samo odejde. A nebo se vrátí jako u mne. 9let klid a najednou na návštěve na týden 2krát mokrá postel no ukecalo se to ale pak už jen plíny a něco na ně než jsme dojeli dom,. Hlavně nezoufej jo?

Martin (Út, 16. 9. 2014 - 18:09)

Ahoj Katko,tak ty léky neznám,jak vůbec působí tyto?No jo já mám po odebrání cévky to udržet,je to tak rychlé,že bez pleny to nejde...Mohu se optat odkud jsi?škoda,že člověk nemůže osobně pokecat s někým se stejným problémem...teda jestli tobě by to nevadilo..

matej (Pá, 12. 9. 2014 - 07:09)

Ja pleny nosívám bežne hlavne když jdu spát, nekdy se stane, jako dneska, že se počúrám...

Reklama

Přidat komentář