Reklama

pleny v dospělosti..

Jakub Branda (Ne, 25. 1. 2015 - 10:01)

á rád nosím plenky prosím chci si otom svámi povídat napište mi na facebook Jakub Batista Bomb

Petr (Pá, 23. 1. 2015 - 07:01)

Petře,to je trapný...Ted si zase delas prdel ty Karle co

Karel (Čt, 22. 1. 2015 - 07:01)

Karle jak muze byt bez plenek...Petře,to je trapný fórek.Takto diskuze nikam nevede.Styďte se.

Petr (St, 21. 1. 2015 - 08:01)

Stejně tomu nějak...Karle jak muze byt bez plenek na podlozce to by to kolem vypadalo. To si delate prdel.Inka si muze sundat plinu ve vane a po koupaní zase vzit nez vyleze. Mate chytry kecy ale houno o tom vite.

Karel (Út, 20. 1. 2015 - 09:01)

Bohužel ano. Uklízečka...Stejně tomu nějak nerozumím.
Pokud jsi inkontinentní,tak podložka sama o sobě nic neřeší,použije se v každém případě,protože u pacienta ležícího na boku dochází k protečení,proto ta podložka.
Pacient může být občas pouze na podložce bez plen,aby pokožka získala přirozenou vlhkost a přirozený kontakt se vzduchem,ale pouze na přechodnou dobu.
O které zdravotnické zařízení se jedná?

PP (Po, 19. 1. 2015 - 09:01)

Bohužel ano. Uklízečka pořád vyjde levněji a podložka taky.

Karel (Po, 19. 1. 2015 - 08:01)

Já s tím nemám problém....pokud potřebuješ pleny,tak jde šetření stranou nebo se pletu?

PP (Čt, 15. 1. 2015 - 17:01)

to nechápu,pokud jsi...Já s tím nemám problém. Personál má problém, protože se musí šetřit.

Jakub Branda (Čt, 15. 1. 2015 - 15:01)

já rád nosím plenky prosím chci si otom svámi povídat napište mi na facebook Jakub Batista Bomb

petr (Čt, 15. 1. 2015 - 15:01)

Ahoj mě je 16 let a já je ale musím nosit protože mám problém se svěračema a jsem ochrnutý trošíčku takže jsem na vozíku a plenky musím nosit

Karel (Ne, 11. 1. 2015 - 20:01)

Mám o tom přečtené vše....to nechápu,pokud jsi inkontinentní jsou pleny první nebo druhá volba pokud ti nevyhovují urinální sáčky.Nevím proč s tím máš problém?

PP (Pá, 9. 1. 2015 - 12:01)

Je pravda,že pleny se mají...Mám o tom přečtené vše. Možná je špitál vykazuje, ale na někoho jiného. Ale špitálskou pamprsku nenafasuju ani kdybych se posral. Když jde do tuhýho, musím si poslat pro jedno balení do ústavní lékárny.

Karel (Pá, 9. 1. 2015 - 12:01)

Aha, zas náš úchyl tu...Je pravda,že pleny se mají nejpozději po 8 hodinách měnit kvůli rozvoji infekce.Pacientovi v režimu po operaci je tahle doba zkrácena,aby se snížilo riziko zánětu.Nemocnicím to pojišťovna pochopitelně proplatí.Přečti si o tom něco.

PP (Čt, 8. 1. 2015 - 18:01)

v podstatě šlo o...Aha, zas náš úchyl tu chytl další oběť. Že jsem si to nepřečetl dřív.
To musí být nějaká divná nemocnice. Podložku možná a to už musí být, ale nikde jsem neviděl dát pamprsky, neboť ty jsou neskonale dražší a měnit je po 4 hodinách, tak to jedině, že by sis je kupovala, neboť pojišťovna proplácí tak 1,5 pamprsky na den a to tak 3 dny před smrtí. Na toto by ti dali cévku. Je to pro ně bez práce, šetří náklady...

Lenka (Čt, 8. 1. 2015 - 13:01)

Ahoj Lenko. Oč vlastně...v podstatě šlo o nedorozumění.Byla jsem po operaci slepého střeva a navečer mi sestřička vyjmula cévku,vyměnila prostěradlo,dala nádobu na močení,které přezdívaly koroptev, a řekla,že mi ještě přinese podložku.Nepřinesla. Sestřička,která nastoupila noční,bohužel objevila flíček na prostěradlo,tak ho vyměnila a dala mi podložku.Pochopiltelně jak jsem byla připitomělá po narkoze a neohrabaná při používání koroptve,bez menších flíčků se to neobešlo.Ráno mi sestřičky převlékly celou postel,při vizitě mi převázaly oper.ránu a sestra mi navlékla plenkové kalhotky,chtěla jsem vysvětlení, řekla rozhodnutí lékařů.Dál jsem pochopitelně měla používat koroptev,ale zároveň mít na sobě plenkové kalhotky.Každé čtyři hodiny mi kalhotky vyměnila za nové.Druhý den při vizitě mi doktorka vysvětlila,že sestry zapisují provedené úkony při obsluze pacientů a z počtu spotřebovaných podložek a prostěradel vyhodnotili,že jsem patrně inkontinentní,což se prý po operaci slepého střeva občas stane.
Sestry zapíšou pochopitelně i to co měly udělat i když se to nestalo,aby nemusely vysvětlovat proč to nestihly a tím to všechno vzniklo.
Stejně mě ještě dva dny trápily v plenkových kalhotkách,které měnily každé čtyři hodiny a převážením zjišťovaly jestli nemám únik.Přežít se to dalo, druhý den jsem to brala s humorem, ale mojí maminku a přítele to zpočátku pěkně vyděsilo,ale nakonec jsme se shodli,že je lepší když je léčebný systém všímavý ke všem projevům pacienta,než aby se něco zanedbalo.Jinak plenkové kalhotky samy o sobě jsou na nošení velmi příjemné ale pocit,že máš na sobě pleny a někdo to uvidí je hrozný.Naštěstí při výměně mi sestřička podala nové, otočila se a čekala na až se převléknu,nepřežila bych kdyby mě chtěla osobně přebalit.
Beru to celé jako nedorozumění a shodu náhod a zkušenost,že pokud nejde o život jde o ho...

Robert (St, 7. 1. 2015 - 18:01)

v nemocnici se nenaděješ a...Ahoj Lenko. Oč vlastně šlo?
Jednalo se o malou, nebo velkou, díky.

Miki (Po, 5. 1. 2015 - 23:01)

Ahoj Lenko,dik za tu rychlovku a priste se vi rozpovidej.Diky! Jsem na plenkach.

Lenka (Po, 5. 1. 2015 - 22:01)

Karle,v nemocnici jsou pleny...v nemocnici se nenaděješ a máš na sobě plenkový kalhotky a těžko je přesvědčuješ,že je vůbec nepotřebuješ.To píšu v rychlosti,příště napíšu svůj příběh.
Zatím se mějte.

Eva (Pá, 19. 12. 2014 - 08:12)

s těma plenama v nemocnici...Karle,v nemocnici jsou pleny poměrně časté řešení a nikdo z toho nedělá senzaci.Vyměšování je normální fyziologický proces a je důstojnější mít plenkové kalhotky než ležet ve vlastních výkalech,že to musím říct tak expresívně.
Mám s plenkama,bohužel vlastní zkušenost,ale mezi ženami se to tak neřeší,asi proto,že se běžně staráme o mimča a staré rodiče,chlapi od toho vždycky utečou.

Karel (Čt, 18. 12. 2014 - 08:12)

mě to tak jasný nepřijde v...s těma plenama v nemocnici máš pravdu,levnější je dát podložku a popřípadě plenu než čtyřikrát za den převlékat postel.Zažil jsem to na vlastní kůži po operaci páteře,nejdřív jsem měl cévku,po pěti dnech řekli,že hrozí zánět,vyndaly ji a dali mě plenkové kalhotky.Kupodivu jsou na těle příjemné i když už potřebují vyměnit,podotýkám,že se jednalo jen o malou potřebu.Pochopitelně jsem močil do bažanta,ale nucení bylo vždycky náhlé a než jsem si nachystal bažanta došlo už k uniku,takže to nebylo špatné řešení.Nevím proč všichni z toho děláte událost,když má někdo plenu.

Reklama

Přidat komentář