Reklama

Nosíte rádi korkové dřeváky?

Rapid (Út, 10. 11. 2020 - 23:11)

Takže patříš mezi nás, co je používáme i jako inspiraci... Asi je máš teda jen jako domácí obutí

Ward (Út, 10. 11. 2020 - 21:11)

Neuzavírejte se do soukromí e-mailů. ˇVždyť právě tato veřejná debata je nejhezčí. :)

Hana (Út, 10. 11. 2020 - 08:11)

Ahojte, všichni tady píšete, jak rádi nosíte a prožíváte korkáče. Nosím je taky, popravdě jsou mi také příjemné. Důvod proč je nosím je ale zdravotní. Mám od mládí ploché nohy, tak dřeváky byly jako jediné, které mi nejvíce vyhovovaly a hodně pomáhají i dnes. Před pár lety se začaly trošku vychylovat i palce, tak jsem uvítala možnost úpravy stélky na halux, tedy vybočený palec. Nevím jestli to pomůže, ale mám teď dva v jednom, plochou nohu a halux. V práci nosím dvoupáskové a doma jedno páskové. Když jsem třeba pár dní bez korkáčů, tak začínají nohy docela dost bolet. Z toho usuzuji, že nějaký přínos zcela jistě mají.

Jana (Út, 10. 11. 2020 - 16:11)

Určitě jsou korkáče brány jako zdravotní obuv o tom není žádných pochybností. Myslím, že jsem je v dřívější době také tak brala. Jenže postupem doby se to zvrhlo a korkáče se staly jaksi mojí vášní se vším všudy. Věřím tomu, že při delší absenci ti můžou ploché nožky začít bolet. Korkáče prostě umí léčit i potěšit.

Rapid (Po, 9. 11. 2020 - 19:11)

Máš jen ten jeden pár? Jsou na doma, nebo na ven?
Až začneš řešit nové, zdejším hitem jsou Vanimary (vanimar.cz) tady je doprodej klasických pegres (na úrovni Kordanů) pegres.cz nebo nové pegresy jsou na pegresshop.cz. Zkusit můžeš i tady: obuv.net/zdravotni-obuv. Další je peon.cz, ale k nim nejsou moc dobré recenze a pak samozřejmě Protetika.

Miloš (Po, 9. 11. 2020 - 11:11)

Korkáče nosím, strašně se mi líbí jejich provedení a hlavně fyzicky parádní a pořád stejné takové příjemné uspokojení. Těším se vždy na ně jako malý. Asi divné, ale mám dvoje.

Kačka (Po, 9. 11. 2020 - 17:11)

Předpokládám, že myslíš kráné spojení nohy s korkáčkama. Taky se do nich vždy moc a moc těším.

Rapid (Po, 9. 11. 2020 - 17:11)

Máš mail :-)

Áda (Po, 9. 11. 2020 - 13:11)

Jak se na korkáče tváří tvoje partnerka?

Áda (Po, 9. 11. 2020 - 13:11)

Taky mám jednoho doma je to úžasné a pro mě nesmírně přitažlivé korkáče u mužů. Tak žádný problém a můj má minimálně už 8 párů.

Iva (Po, 9. 11. 2020 - 10:11)

Tak k červeným doma jsem objednala modré do práce, navíc ještě klínek a mechovou podešev. Dnes jsem v nich poprvé a tématem jsou moje korkáče.Chlapi doslova šílí a pořád když jdu okukují, holkám se opravdu líbí a některé je už i vyzkoušely. Tak jsem se trefila do černého a myslím, že v nich nezůstanu dlouho sama. Jinak vzala jsem ty menší 39 a sednou perfektně a na tom klínku vypadají lépe než ty nízké čevené, ale pocitově oboje naprosto kouzelné.

Rapid (Po, 9. 11. 2020 - 10:11)

Jsem rád, že jsem pomohl. Pochlubíš se fotkou, jak sluší?

Zorka (So, 7. 11. 2020 - 08:11)

Právě korkáče na nohou nosím je ráda a jsou chvíle, kdy se v nich taky neskutečně ráda uvolním.

Rapid (Po, 9. 11. 2020 - 21:11)

Že se v korkáčích uvolníš. Znamená to to, co si myslím, že to znamená?

Pete (Út, 10. 11. 2020 - 15:11)

Jak malé dítě.. Ne, znamená to, že se v nich protáhne a udělá 5 egypťanů... Do mailu se vyhoní, ale tady není schopen nazývat věci pravými slovy.

Martina (St, 11. 11. 2020 - 15:11)

Já mám díky psaní s Rapidem nové korkáče. Tak jestli to s tím honěním v e-mailech není spíš tvůj problém. Ty jsi tu taky psal svůj e-mail, že jo.

Rapid (Út, 10. 11. 2020 - 15:11)

Je to moje věc a tebe je po tom houby.

Jolana (Út, 10. 11. 2020 - 09:11)

Pořád si myslím, že píšeš moc teoreticky a moc svázaně. Ujíždime tady skoro všichni, tak se narovinu zaptej jestli v korkáčích onanuje a ne tvoje " to co to že to". Za sebe mám, jak to napsala jasno a onanuje nás v korkáčkách docela dost. Vždyť se u toho a v nich pěkně uvolníš. Nebo to neznáš?

Rapid (Út, 10. 11. 2020 - 10:11)

Možná to bude tím, že si něco nechávám do soukromé konverzace. Hlásíš se? :-)

Jolana (Út, 10. 11. 2020 - 16:11)

Zatím nemám potřebu.

Reklama

Přidat komentář